Strefa Hodowcy
email :  
hasło :  

Rejestracja
LICENCJA HODOWLANA
LICENCJA KÖRUNG
LISTA HODOWLI
LISTA WETERYNARZY
HD, ED, DNA
KRYCIA
MIOTY
REPRODUKTORY
SUKI HODOWLANE
OGŁOSZENIA
PORADY
SĘDZIOWIE
STATYSTYKI
DOKUMENTY DO POBRANIA
 
POLSKA LICENCJA HODOWLANA
Goscienczyce o/Radom
(Miejsce przeprowadzenia licencji)
Data: 2023-12-09
Sędzia: Gesinowski Jarosław
Pozorant: Krawczyk Paweł
Sprecowo
(Miejsce przeprowadzenia licencji)
Data: 2023-12-08
Sędzia: Kosmalski Waldemar
Swoboda , Zgierz
(Miejsce przeprowadzenia licencji)
Data: 2023-11-04
Sędzia: Federak Waldemar
Czchow
(Miejsce przeprowadzenia licencji)
Data: 2023-10-27
Sędzia: Dobrzański Krzysztof
Pozorant: Maj Jacek
Lewickie
(Miejsce przeprowadzenia licencji)
Data: 2023-10-14
Sędzia: Kosmalski Waldemar
Pozorant: Kujawski Jarosław
Goscienczyce o/Radom
(Miejsce przeprowadzenia licencji)
Data: 2023-09-23
Sędzia: Gesinowski Jarosław
Pozorant: Krawczyk Paweł
Kleszczow
(Miejsce przeprowadzenia licencji)
Data: 2023-08-26
Sędzia: Kosmalski Waldemar
Kleszczow
(Miejsce przeprowadzenia licencji)
Data: 2023-08-25
Sędzia: Kosmalski Waldemar
Jaskowice
(Miejsce przeprowadzenia licencji)
Data: 2023-07-29
Sędzia: Dobrzański Krzysztof
Pozorant: Maj Jacek
Sprecowo
(Miejsce przeprowadzenia licencji)
Data: 2023-07-22
Sędzia: Kosmalski Waldemar
Lewickie
(Miejsce przeprowadzenia licencji)
Data: 2023-05-07
Sędzia: Kosmalski Waldemar
Spręcowo
(Miejsce przeprowadzenia licencji)
Data: 2023-04-14
Sędzia: Kosmalski Waldemar
Slupsk
(Miejsce przeprowadzenia licencji)
Data: 2023-02-25
Sędzia: Dobrzański Krzysztof
Lewickie / Białystok
(Miejsce przeprowadzenia licencji)
Data: 2023-02-04
Kierownik licencji: Jarosław Młodzianowski
Sędzia: Kosmalski Waldemar
Pozorant: Wrotnowski Leszek
Czchów - Zapora
(Miejsce przeprowadzenia licencji)
Data: 2022-10-22
Kierownik licencji: Agata Makarska
Sędzia: Dobrzański Krzysztof
Pozorant: Majcher Michał
Rybnik
(Miejsce przeprowadzenia licencji)
Data: 2022-09-27
Kierownik licencji: Jarosław Mielnikiewicz
Sędzia: Kosmalski Waldemar
Pozorant: Oganiaczyk Rafał
RZEZAWA
(Miejsce przeprowadzenia licencji)
Data: 2022-08-13
Kierownik licencji: Agata Makarska
Sędzia: Dobrzański Krzysztof
Pozorant: Wojciech Wygoda
Strzegowo
(Miejsce przeprowadzenia licencji)
Data: 2022-04-22
Sędzia: Kosmalski Waldemar
Pozorant: Pałuba Przemysław
Lewickie / Białystok
(Miejsce przeprowadzenia licencji)
Data: 2022-01-23
Sędzia: Kosmalski Waldemar
Pozorant: Kęsicki Andrzej
RYPIN
(Miejsce przeprowadzenia licencji)
Data: 2021-09-17
Sędzia: Kosmalski Waldemar
Pozorant: Kęsicki Andrzej
Łuczyce oddział Kraków
(Miejsce przeprowadzenia licencji)
Data: 2021-09-10
Kierownik licencji: Jarosław Opozda
Sędzia: Chmiel Bogusław
Żmigród
(Miejsce przeprowadzenia licencji)
Data: 2021-07-24
Sędzia: Dobrzański Krzysztof
Łuczyce oddział Kraków
(Miejsce przeprowadzenia licencji)
Data: 2021-05-09
Kierownik licencji: Jarosław Opozda
Sędzia: Chmiel Bogusław
Lewickie o/Białystok
(Miejsce przeprowadzenia licencji)
Data: 2021-03-07
Kierownik licencji: Jarosław Młodzianowski
Sędzia: Kosmalski Waldemar
Brzeznica o/Kraków
(Miejsce przeprowadzenia licencji)
Data: 2020-11-29
Kierownik licencji: Jarosław Opozda
Sędzia: Chmiel Bogusław
Regulice
(Miejsce przeprowadzenia licencji)
Data: 2020-10-11
Sędzia: Dobrzański Krzysztof
Pozorant: Moscoa Zeledon Alexander
Pomiechowo
(Miejsce przeprowadzenia licencji)
Data: 2020-09-11
Sędzia: Dobrzański Krzysztof
Pozorant: Kęsicki Andrzej
Przybyszewo
(Miejsce przeprowadzenia licencji)
Data: 2020-06-20
Sędzia: Kosmalski Waldemar
Przybyszewo
(Miejsce przeprowadzenia licencji)
Data: 2020-01-18
Sędzia: Kosmalski Waldemar
Pozorant: Kęsicki Andrzej
Julinek
(Miejsce przeprowadzenia licencji)
Data: 2019-10-04
Sędzia: Federak Waldemar
Pozorant: Skrzypek Dawid
Jaśkowice k. Krakowa
(Miejsce przeprowadzenia licencji)
Data: 2019-08-18
Kierownik licencji: Maj Jacek
Sędzia: Dobrzański Krzysztof
Pozorant: Maj Jacek
Przybyszewo
(Miejsce przeprowadzenia licencji)
Data: 2019-07-12
Sędzia: Kosmalski Waldemar
Stargard
(Miejsce przeprowadzenia licencji)
Data: 2019-06-22
Kierownik licencji: Makarewicz Dariusz
Sędzia: Dobrzański Krzysztof
Pozorant: Makarewicz Dariusz
Lipno
(Miejsce przeprowadzenia licencji)
Data: 2019-06-16
Sędzia: Kosmalski Waldemar
Jaśkowice k. Krakowa
(Miejsce przeprowadzenia licencji)
Data: 2019-05-26
Kierownik licencji: Maj Jacek
Sędzia: Dobrzański Krzysztof
Pozorant: Maj Jacek
Strzegowo
(Miejsce przeprowadzenia licencji)
Data: 2019-04-26
Kierownik licencji: Pałuba Przemysław
Sędzia: Kosmalski Waldemar
Pozorant: Kęsicki Andrzej
Brzeźnica (o/Kraków)
(Miejsce przeprowadzenia licencji)
Data: 2019-03-08
Kierownik licencji: Suder Natalia
Sędzia: Chmiel Bogusław
Pozorant: Majcher Michał
Chodenice
(Miejsce przeprowadzenia licencji)
Data: 2018-11-17
Kierownik licencji: Maj Jacek
Sędzia: Dobrzański Krzysztof
Pozorant: Maj Jacek
Strzegowo
(Miejsce przeprowadzenia licencji)
Data: 2018-09-29
Kierownik licencji: Stępski Zbigniew
Sędzia: Kosmalski Waldemar
Pozorant: Kęsicki Andrzej
Brzeźnica k/Skawiny
(Miejsce przeprowadzenia licencji)
Data: 2018-09-16
Kierownik licencji: Chwastek Ryszard
Sędzia: Dobrzański Krzysztof
Pozorant: Maj Jacek
Mińsk Mazowiecki
(Miejsce przeprowadzenia licencji)
Data: 2018-08-18
Kierownik licencji: Stępski Zbigniew
Sędzia: Federak Waldemar
Pozorant: Kęsicki Andrzej
Maszkienice
(Miejsce przeprowadzenia licencji)
Data: 2018-07-26
Kierownik licencji: Maj Jacek
Sędzia: Dobrzański Krzysztof
Pozorant: Maj Jacek
Stargard
(Miejsce przeprowadzenia licencji)
Data: 2018-06-29
Kierownik licencji: Marek Ważydrąg
Sędzia: Dobrzański Krzysztof
Pozorant: Makarewicz Dariusz
Łuczyce (o/Kraków)
(Miejsce przeprowadzenia licencji)
Data: 2017-09-08
Kierownik licencji: Maj Jacek
Sędzia: Chmiel Bogusław
Pozorant: Maj Jacek
Grębiszew
(Miejsce przeprowadzenia licencji)
Data: 2017-08-19
Kierownik licencji: Zbigniew Stępski
Sędzia: Federak Waldemar
Pozorant: Kęsicki Andrzej
Ruda Żmigrodzka
(Miejsce przeprowadzenia licencji)
Data: 2017-07-28
Kierownik licencji: Jacek Pazdan
Sędzia: Federak Waldemar
Pozorant: Maj Jacek
Rypin
(Miejsce przeprowadzenia licencji)
Data: 2017-07-15
Sędzia: Szcześniak Zbigniew
Tuchom
(Miejsce przeprowadzenia licencji)
Data: 2017-07-01
Sędzia: Szcześniak Zbigniew
Gościeńczyce
(Miejsce przeprowadzenia licencji)
Data: 2017-05-27
Łuczyce
(Miejsce przeprowadzenia licencji)
Data: 2017-05-13
Sędzia: Chmiel Bogusław
Olsztyn
(Miejsce przeprowadzenia licencji)
Data: 2017-05-03
Kierownik licencji: Mirosława Kowalska-Weschhe
Sędzia: Kosmalski Waldemar
Pozorant: Kęsicki Andrzej
Lewickie
(Miejsce przeprowadzenia licencji)
Data: 2017-03-11
Sędzia: Kosmalski Waldemar
Czchów - Zapora
(Miejsce przeprowadzenia licencji)
Data: 2016-10-15
Kierownik licencji: Jarosław Kozioł
Sędzia: Dobrzański Krzysztof
Pozorant: Maj Jacek
Katowice Panewniki
(Miejsce przeprowadzenia licencji)
Data: 2016-08-30
Kierownik licencji: Artur Zygulski
Sędzia: Dobrzański Krzysztof
Pozorant: Maj Jacek
Grębiszew
(Miejsce przeprowadzenia licencji)
Data: 2016-08-19
Kierownik licencji: Zbigniew Stępski
Sędzia: Federak Waldemar
Pozorant: Kęsicki Andrzej
Łuczyce
(Miejsce przeprowadzenia licencji)
Data: 2016-08-13
Kierownik licencji: Marzena Gałczyńska
Sędzia: Chmiel Bogusław
Pozorant: Tomasik Tomasz
Łódź
(Miejsce przeprowadzenia licencji)
Data: 2016-08-13
Kierownik licencji: Niedzielski Piotr
Sędzia: Federak Waldemar
Pozorant: Oganiaczyk Rafał
Ruda Żmigrodzka
(Miejsce przeprowadzenia licencji)
Data: 2016-07-30
Kierownik licencji: Jacek Pazdan
Sędzia: Dobrzański Krzysztof
Pozorant: Barjak Martin
Kalisz
(Miejsce przeprowadzenia licencji)
Data: 2016-06-12
Kierownik licencji: Grzegorz Galus
Sędzia: Szcześniak Zbigniew
Pozorant: Tchorz Mirosław
Stargard
(Miejsce przeprowadzenia licencji)
Data: 2016-05-14
Kierownik licencji: Bartosz Urbaniak
Sędzia: Kosmalski Waldemar
Pozorant: Barjak Martin
Witaszyce
(Miejsce przeprowadzenia licencji)
Data: 2015-09-18
Kierownik licencji: Jacek Pazdan
Sędzia: Kosmalski Waldemar
Pozorant: Kęsicki Andrzej
Grębiszew
(Miejsce przeprowadzenia licencji)
Data: 2015-08-22
Kierownik licencji: Jacek Pazdan
Sędzia: Federak Waldemar
Pozorant: Barjak Martin
Ruda Żmigrodzka
(Miejsce przeprowadzenia licencji)
Data: 2015-08-08
Kierownik licencji: Jacek Pazdan
Sędzia: Chmiel Bogusław
Wrocław
(Miejsce przeprowadzenia licencji)
Data: 2015-04-25
Kierownik licencji: Janusz Arnold
Sędzia: Szcześniak Zbigniew
Pozorant: Zajączkowski Sebastian
Kraków
(Miejsce przeprowadzenia licencji)
Data: 2015-01-24
Kierownik licencji: Marzena Gałczyńska
Sędzia: Chmiel Bogusław
Pozorant: Maj Jacek
Nowy Sącz/Lipnica Dolna Murowana
(Miejsce przeprowadzenia licencji)
Data: 2014-10-11
Kierownik licencji: Jarosław Kozioł
Sędzia: Dobrzański Krzysztof
Pozorant: Serafin Witold
Strzegowo
(Miejsce przeprowadzenia licencji)
Data: 2014-08-30
Kierownik licencji: Zbigniew Stępski
Sędzia: Federak Waldemar
Pozorant: Kęsicki Andrzej
Nowy Sącz
(Miejsce przeprowadzenia licencji)
Data: 2014-08-23
Kierownik licencji: Rita Jamróz
Sędzia: Chmiel Bogusław
Pozorant: Serafin Witold
Nowy Sącz/Lipnica Dolna Murowana
(Miejsce przeprowadzenia licencji)
Data: 2014-08-16
Kierownik licencji: Jarosław Kozioł
Sędzia: Dobrzański Krzysztof
Pozorant: Majcher Michał
Olsztyn
(Miejsce przeprowadzenia licencji)
Data: 2014-08-09
Kierownik licencji: Mirosława Kowalska-Weschhe
Sędzia: Kosmalski Waldemar
Pozorant: Kęsicki Andrzej
Ruda Żmigrodzka
(Miejsce przeprowadzenia licencji)
Data: 2014-08-09
Kierownik licencji: Rita Jamróz
Sędzia: Chmiel Bogusław
Pozorant: Serafin Witold
Płock
(Miejsce przeprowadzenia licencji)
Data: 2014-07-06
Kierownik licencji: Anna Kujawa-Marciniak
Sędzia: Szcześniak Zbigniew
Pozorant: Więckowski Driusz
Nowy Sącz
(Miejsce przeprowadzenia licencji)
Data: 2014-06-28
Kierownik licencji: Mieczysław Tokarczyk
Sędzia: Dobrzański Krzysztof
Pozorant: Majcher Michał
Rzeszów
(Miejsce przeprowadzenia licencji)
Data: 2014-05-31
Kierownik licencji: Jacek Pazdan
Sędzia: Federak Waldemar
Pozorant: Szcześniak Bartłomiej
Olsztyn
(Miejsce przeprowadzenia licencji)
Data: 2014-03-29
Kierownik licencji: Mirosława Kowalska-Weschhe
Sędzia: Kosmalski Waldemar
Pozorant: Kęsicki Andrzej
Płock
(Miejsce przeprowadzenia licencji)
Data: 2013-12-15
Kierownik licencji: Anna Kujawa-Marciniak
Sędzia: Szcześniak Zbigniew
Pozorant: Więckowski Driusz
Olsztyn
(Miejsce przeprowadzenia licencji)
Data: 2013-12-12
Kierownik licencji: Mirosława Kowalska-Weschhe
Sędzia: Kosmalski Waldemar
Pozorant: Kęsicki Andrzej
Olsztyn
(Miejsce przeprowadzenia licencji)
Data: 2013-08-19
Kierownik licencji: Mirosława Kowalska-Weschhe
Sędzia: Kosmalski Waldemar
Pozorant: Kęsicki Andrzej
Strzegowo
(Miejsce przeprowadzenia licencji)
Data: 2013-08-08
Kierownik licencji: Zbigniew Stępski
Sędzia: Federak Waldemar
Pozorant: Kęsicki Andrzej
Rypin
(Miejsce przeprowadzenia licencji)
Data: 2013-07-28
Kierownik licencji: Ryszard Gesinowski
Sędzia: Kosmalski Waldemar
Pozorant: Kęsicki Andrzej
Czchów-Zapora
(Miejsce przeprowadzenia licencji)
Data: 2012-10-28
Kierownik licencji: Rita Jamróz
Sędzia: Federak Waldemar
Pozorant: Serafin Witold
© Klub Owczarka Niemieckiego, Realizacja: MetSoft