Krok 1 - Regulamin     Krok 2 - Nowy Użytkownik     Krok 3 - Potwierdzenie email
  1. Dostęp do systemu możliwy jest tylko dla Hodowców Owczarków niemieckich, zarejestrowanych w ZKwP oraz należących do Klubu Owczarka Niemieckiego.
  2. Aby uzyskać dostęp należy poprawnie przeprowadzić proces rejestracji nowego użytkownika.
  3. Każdy użytkownik systemu jest zobowiązany do zapoznania się z niniejszym regulaminem oraz jego bezwzględne przestrzeganie.
  4. System został opracowany w celu ułatwienia wymiany informacji pomiędzy Hodowcą a Klubem Owczarka Niemieckiego, oraz prezentowania na stronie www.owczarek-niemiecki.com w dziale hodowlanym, informacji o hodowli, posiadanych psach, reproduktorach, planowanych i odbytych kryciach, miotach, szczeniakach, ogłoszeniach hodowlanych.
  5. Publikowanie informacji nieprawdziwych, obraźliwych, naruszających lub łamiących obowiązujące przepisy prawne jest zabronione i będzie podlegać odpowiednim krokom prawnym.
  6. Działanie na szkodę Klubu owczarka Niemieckiego lub innych zarejestrowanych w systemie użytkowników, poprzez próby uzyskania nieautoryzowanego dostępu do zasobów systemu, czy też podszywanie się pod inne tożsamości lub nieuprawnione ingerowanie w system będzie każdorazowo traktowane jako incydent i zgłaszane odpowiednim organom prawnym.
  7. Na każdym etapie działania systemu, każdy zalogowany użytkownik świadomie decyduje które z podanych przez Niego informacji mają zostać opublikowane na stronie KON.
  8. Udostepnianie loginu oraz hasła dostępu do systemu, osobom trzecim jest zabronione.
Zapoznałem się z niniejszym regulaminem i akceptuję w całości jego postanowienia


Aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu używamy plików cookies. Brak blokady tych plików oznacza zgodę na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.


© Klub Owczarka Niemieckiego, Realizacja: MetSoft