Wystawa Klubowa Owczarków Niemieckich
Jarocin, 17-18.09.2016r.
Klasa MŁODSZYCH SZCZENIĄT - wiek od 4 do 6 miesięcy PSY SUKI PSY SUKI
Klasa SZCZENIĄT - wiek od 6 do 9 miesięcy PSY SUKI PSY SUKI
Klasa MŁODZIKÓW - wiek od 9 do 12 miesięcy PSY SUKI PSY SUKI
Klasa MŁODZIEŻY - wiek od 12 do 18 miesięcy PSY SUKI PSY SUKI
Klasa JUNIORÓW - wiek od 18 do 24 miesięcy PSY SUKI PSY SUKI
Klasa OTWARTA - wiek powyżej 24 miesięcy PSY SUKI PSY SUKI
Klasa UŻYTKOWA - wiek powyżej 24 miesięcy, wymagany certyfikat użytkowości PSY SUKI PSY SUKI
Klasa CHAMPIONÓW - wiek powyżej 24 miesięcy, wymagany certyfikat championa PSY SUKI PSY SUKI
Klasa WETERANÓW - wiek powyżej 8 lat PSY SUKI
Katalog Zdjęcia z wystawy Wyniki testów Konkurencja hodowlana
Krótkowłose Długowłose
Miejsce / Ocena Nazwa psa, przydomek Właściciel
1 - wo GROOMY Goldberg Kraków (o: WILLY vom Kuckucksland, m: BELLISIMA Goldberg Kraków) Weronika Suchan
brak MEPHISTO vom Haus Tchorz (o: HUNTER vom Haus Tchorz, m: KUBA vom Haus Tchorz) Mirosław Tchorz
brak LARGO vom Haus Tchorz (o: KJUWEL vom Haus Tchorz, m: HAITI vom Haus Tchorz) Mirosław Tchorz
1 - wo IBERRO vom Haus Tchorz (o: HUNTER vom Haus Tchorz, m: ILIANA vom Haus Tchorz) Mirosław Tchorz
2 - wo BOSS z Pracz Odrzańskich (o: GUANO vom Athaba, m: HOLIE vom Haus Tchorz) Artur Wycislak
3 - wo SABAT z Domu Żyrków (o: ONDO vom Huhnegrab, m: TARA z Domu Żyrków) Józef Żyrek
4 - wo Al-grom HARLEY (o: Al-grom MESSI, m: Al-grom JENNY) Rafał Lewiński
5 - wo MAVERICK z Chojniczanki FCI (o: LEO Mavic Poland FCI, m: ZETA z Chojniczanki FCI) Waldemar Spichalski
6 - wo WIGGO Fikusar (o: PIPPO House of Grumil, m: FAKSI Fikusar) Grzegorz Koziara
7 - wo AIKO Adi (o: FINO von der Piste Trophe, m: Vac-Vagvolgyi DENY) Mariusz Cichostępski
8 - wo IRAN Kierkis-Hof (o: ZACK Kierkis-Hof, m: KAMA Kierkis-Hof) Jacek Pazdan
brak GOMEZ I Banacha z Hipolitowa (o: IKON z Krywlan, m: AGRA I Banacha z Hipolitowa) Ireneusz Banach
1 - wo XEDOS Trebortim (o: XEDOS Schreidon, m: ABRA aus Famke's Zauberwald) Robert Filipowiak
2 - wo MORGI Mavic Poland (o: LEO von der Zenteiche, m: TASKA Mavic Poland) Anna Mielnikiewicz
3 - wo JUWEL ze Słomkowa (o: KJUWEL vom Haus Tchorz, m: ZINA ze Słomkowa) Grzegorz Galus
4 - wo RUDI Woj-Bas (o: OBERON vom Funken Spiel, m: KAMEA Woj-Bas) Grzegorz Szczęsny
brak SOLAR z Ujazdowskiego Jaru (o: MAXIMUS aus der Brunnenstraße, m: OXA z Ujazdowskiego Jaru) Ignacy Rogal
1 - bdb DAGOR vom Osterberger Land (o: RISCO vom Suentelstein, m: BEAUTY vom Drei Birkenzwinger) Janušaitis Rinaldas
2 - bdb ROKI z Domu Żyrków (o: LEX Marko Carras, m: TARA z Domu Żyrków) Józef Żyrek
3 - bdb WIGGO Primo Grande (o: MARLO von Baccara, m: DALA Primo Grande) Szymon Mukalski
4 - bdb OBER aus der Brunnenstrasse (o: LABAN vom Emkendorfer Park, m: GRANATA aus der Brunnenstrasse) Andrzej Piwowar
5 - bdb EGER Sukcesor (o: KJUWEL vom Haus Tchorz, m: SABA Sukcesor) Andrzej Kotulski
6 - bdb INDIGO Canis viridis (o: MEMPHIS vom Solebrunnen, m: DORA vom Essweiler Tal) Janusz Kłos
7 - bdb NICK z kojca Elbikame (o: OBERON vom Funken Spiel, m: ZETA z Kojca Elbikame) łukasz Furgał
8 - bdb DASTY Goldberg Kraków (o: VAIKO vom Suentelstein, m: ASZKA Jarkowski Dwór) Weronika Suchan
9 - bdb PRAID Haus Dango (o: OMERO Haus Dango, m: ODJI) Igor Shydover
10 - bdb YENK Mavic Poland (o: QUORAN D'Ulmental, m: PERLA v. Haus Galli) Samuel Neupauer
11 - bdb GROOVY Atrius Team (o: CEDRO z Leśnego Justynowa, m: AMBRA Atrius Team) Piotr Bednarek
12 - bdb OSBORN Asarko Lordana (o: YOKER vom Pendler, m: SEPHORA Asarko Lordana) Renata Szumała
13 - bdb BORYS Rubinwald (o: BAX z Leśnego Justynowa, m: YCONE Hexenland) Sylwester Ratajczyk
brak SATOR Ardelia (o: WILLY vom Kuckucksland, m: CHAKIRA von der Kupferhalde) Zbigniew Stępski
brak ONLY TAJSON Perła Nieporętu (o: Al-grom MESSI, m: ZOJA fenomen z Nieporętu) Martyna Ejdys
brak CASPER Wilczy Szaniec (o: HUNTER vom Haus Tchorz, m: DORA Wilczy Szaniec) Zdzisław Godlewski
1 - bdb czoł. Pol. VILLI GARLIAVIETIS Dirk Wortmann (o: VAIKO vom Suentelstein, m: ROMI Garliavietis) Rinaldas Janušaitis
2 - bdb czoł. Pol. WUTZ vom Haus Tchorz (o: SAABAT vom Aurelius, m: WARRINKA vom Haus Tchorz) Mirosław Tchorz
3 - bdb czoł. Pol. AMIR Eksploracja (o: FINN vom Zellwaldrand, m: TEXA Mis-Maz) Jan Ciechan
4 - bdb ZIDAN De-Bes (o: PACCO vom Langenbungert, m: ZINA De-Bes) Ryszard Kłapkowski
5 - bdb AHMED Eksploracja (o: FINN vom Zellwaldrand, m: TEXA Mis-Maz) Daniel Szewczuk
6 - bdb FIGO Sądeckie Lachy (o: PACCO vom Langenbungert, m: IDA Sądeckie Lachy) Zbigniew Grzesiak
7 - bdb QUERO Mavic Poland (o: RIO Mavic Poland, m: TASKA Mavic Poland) Jarosław Mielnikiewicz
8 - bdb AZIR z Więcborskiej Doliny (o: WENTYL Nova-Langfuhr, m: BAJA z Więcborskiej Doliny) Andrzej Daniecki
9 - bdb IRAN z Chojniczanki FCI (o: KANTO ze Spręcowa, m: ZETA z Chojniczanki FCI) Waldemar Spichalski
10 - bdb ULK z Pracz Odrzańskich (o: XARO Kenola, m: LENA z Pracz Odrzańskich) Zbigniew Ciepły
brak MATADOR vom Hägerbrunnen (o: Vac Vagvölgyi JENKY, m: CRAZY vom Zellwaldrand) Hager Jan Marc
brak GABANO vom Fichtenschlag (o: DESPERADOS vom Pendler, m: TZARA vom Fichtenschlag) Andrzej Bukowski
1 - bdb ZORAN Woj-Bas (o: ILBO Wolf Jar, m: FIONA Woj-Bas) Karolina Kubiak
2 - bdb ECHO Wojland (FCI) (o: ZIKO z Weselskiej Zagrody, m: BORA Kamienna Twierdza) Wojciech Chraplak
3 - bdb PARES z Domu Żyrków (o: LEX Marko Carras, m: TARA z Domu Żyrków) Józef Żyrek
4 - bdb WHYSKEY Adi (o: ENZO Wolf- Max, m: MIA vom Frankengold) Mariusz Cichostepski
5 - bdb ZBIR Wan-Hen FCI (o: BARU di Croce Santo Spirito, m: FLOCKE vom Wiesenring) Roman Szambor
6 - bdb DUX Hodowla Mistrza Jana (o: MAJK z Weselskiej Zagrody, m: CEDA z Hodowli Mistrza Jana) Zbigniew Idziak
brak WASYL Rodiaz (o: MAXIMUS aus der Brunnenstraße, m: FIFI Rodiaz) Piotr Szkalski
brak LESTER vom Haus Tchorz (o: RISCO vom Suentelstein, m: VIOLA vom Finkensteiner Forst) Mirosław Tchorz
1 - dosk, VA MAXIMUS a. d Brunnenstrase (o: WALLABY vom Kapellenberg, m: NEELE a. d Brunnenstrase) Ignacy Rogal
2 - dosk, VA LAMPIO DI SERBIO Feetback (o: BALLACK von der Brucknerallee, m: VANTA Feedback) Schmidtke Laura
3 - dosk, VA ORRUS De-Bes (o: ZICO v.d.Wannsee, m: ZINA De-Bes) Ryszard Kłapkowski
4 - dosk, VA HUNTER vom Haus Tchorz (o: SAABAT vom Aurelius, m: ALPHA vom Trompetersprung) Mirosław Tchorz
5 - dosk Al-grom MESSI (o: PATRICK com Grabfedgrau, m: Al-grom ZUMI) Martyna Ejdys
6 - dosk KJUWEL vom Haus Tchorz (o: FIGO vom Nordteich, m: WARRINKA vom Haus Tchorz) Mirosław Tchorz
8 - dosk ZOLAN Eskorta (o: FRED vom Rumbachtal, m: DODA Eskorta) Anna Tkacz
8 - dosk MESSI Box-Dogs (o: MAFFEY v. Quartier Latin, m: GINA Ontopus) Marek Gołyźniak
9 - dosk Falkoen's EROS (o: TURKO de Gold Shark, m: Falkoen's OXY) Stine Eriksen
10 - dosk LEONARDO Tensor (o: BARU di Croce Santo Spirito, m: EFENDI Frankengold) Karolina Ciosek
11 - dosk Falkoen's RAMOS (o: ROY del Reventino, m: REA vom Hamburger Land) Andrzej Piwowar
12 - dosk ZACK Kierkis-Hof (o: FIGO Kierkis-Hof, m: BONI Kierkis-Hof) Jacek Pazdan
nie zal. testów LUMPI Rodiaz (o: GIO vom Muhlenteich, m: VISA Rodiaz) Tymon i Małgorzata Musiał
nie zal. testów LUPO Sotfine (o: UROK Padaroko, m: WICKY Padaroko) Tadeusz Góralewicz
nie zal. testów UNOX Mavic Poland (o: ASLAN vom Turkenkopf, m: IKA vom Farbenspiel) Krzysztof Solnica
nie zal. testów TECKO vom Finkenschlag (o: SCHUMAN von Tronje, m: IWANA vom Hersbusch) Jan Raszkowski
brak THORNADO Hexenland (o: FURBO Degli Achei, m: HINA Hexenland) Monika Szczepaniak
1 - dosk CWC WENTYL Nova Langfuhr (o: URSUS v.Panoniansee, m: COCA Nova Langfuhr) Lech Bardoński
1 - dosk RIO Mavic Poland (o: FLICK v Haus Galli, m: IKA vom Farbenspiel) Anna Mielnikiewicz
1 - wo Al-grom LILLI (o: Al-grom MESSI, m: Al-grom JULKA) Kazimierz Krassowski
2 - wo GHANDIA Woj-Bas (o: TEO Woj-Bas, m: FIONA Woj-Bas) Karolina Kubiak
3 - wo BASCHA OschenVer (o: GIO vom Muhlenteich, m: OSCHI Asarko Lordana) Łukasz Krzyśka
4 - wo LEYLA Kierkis-Hof (o: RIKO Kierkis-Hof, m: COLL Kierkis-Hof) Jacek Pazdan
5 - wo GAMIKA Goldberg Kraków (o: WILLY vom Kuckucksland, m: BELLISIMA Goldberg Kraków) Weronika Suchan
6 - wo LATOYA vom Haus Tchorz (o: KJUWEL vom Haus Tchorz, m: HAITI vom Haus Tchorz) Mirosław Tchorz
7 - wo ISOLA vom Zellwaldrand (o: DESPERADOS vom Pendler, m: ZIEGLINDE vom Zellwaldrand) Grzegorz Skrocki
8 - wo BRI Odolmaro (o: VEGAS Wolf Jar, m: USZI z Mylnej Gromady) Robert Mamot
9 - wo Hyltelands VENUS (o: ELMAR vom drei Birkenzwinger, m: Hyltelands BEAUTY) Monika Zielinska
10 - wo SARA Jarkowski Dwór (o: KJUWEL vom Haus Tchorz, m: BORA Jarkowski Dwór) Jarosław Opozda
11 - wo LILY Ulmich Team (o: MAXIMUS aus der Brunnenstraße, m: GRACE Ulmich Team) Michał Rozwora
12 - wo BEZA Artro Hals (o: KJUWEL vom Haus Tchorz, m: MAOMI Primo Grande) Artur Smolak
13 - wo BRENDI Artro Hals (o: KJUWEL vom Haus Tchorz, m: MAOMI Primo Grande) Artur Smolak
brak CORIN Sotfine (o: LUPO Sotfine, m: YUKA Skilos AR) Tadeusz Góralewicz
brak Al-grom LADY (o: Al-grom MESSI, m: Al-grom JULKA) Marzena i Mirosław Zawiślak
brak JOSZI z Dąbrówki Leśnej (o: MAXIMUS aus der Brunnenstraße, m: LENA Rodiaz) Ignacy Rogal
1 - wo Hyltelands THARA (o: XAMBO vom Suentelstein, m: FINJA vom Dacon) Monika Zielińska
2 - wo JAXA Tombo (o: MAXIMUS aus der Brunnenstraße, m: ARRA Tombo) Tomasz Bogucki
3 - wo Al-grom HELA (o: Al-grom MESSI, m: Al-grom JENNY) Marzena i Mirosław Zawiślak
4 - wo KIKA Tombo (o: BALLACK von der Brucknerallee, m: GABI Tombo) Tomasz Bogucki
5 - wo ZORIE Kalupus (o: PIPPO Hause of Grumil, m: DEGRA Kalupus) Magda Barjak
6 - wo KAJA Kierkis-Hof (o: RIKO Kierkis-Hof, m: CARINA Kierkis-Hof) Jacek Pazdan
7 - wo SARA z Domu Żyrków (o: ONDO vom Huhnegrab, m: TARA z Domu Żyrków) Józef Żyrek
8 - wo DARIA Asarko Lordana (o: BALLACK von der Brucknerallee, m: SEPHORA Asarko Lordana) Szlachta Mariusz
9 - wo POLKA vom TeamAlhambra (o: Falkoen's RAMOS, m: HEYA vom TeamAlhambra) Andrzej Piwowar
10 - wo WENA Fikusar (o: PIPPO House of Grumil, m: FAKSI Fikusar) Grzegorz Koziara
11 - wo ABI z Szubińskiego Grodu (o: ZIKO z Weselskiej Zagrody, m: IZZY Cukrowa Góra) Krzysztof Kowalski
12 - wo AIRA Tompod Dog (o: Al-grom SPEEDY, m: HERA Cukrowa Góra) Poddębniak Tomasz
13 - wo MONA z Chojniczanki FCI (o: LEO Mavic Poland FCI, m: ZETA z Chojniczanki FCI) Waldemar Spichalski
14 - wo JESSIE Tombo (o: MAXIMUS aus der Brunnenstraße, m: ARRA Tombo) Krzysztof Walocha
15 - wo ESTER Goldberb Krakow (o: HUNTER vom Haus Tchorz, m: RAJA vom Luttersbruch) Artur Cichy
16 - wo WESPER De-Marko Poland(FCI) (o: GARO vom Team Panoniansee, m: NESKA De-Marko Poland(FCI)) Przemysław Pałuba
17 - wo AKIRA z Kaszubskiego Zalesia (o: ZIMBA z Kojca Holan, m: HIRO Śmiłowickie Wilki) Dariusz Sokołowski
18 - wo AXA z Szubińskiego Grodu (o: ZIKO z Weselskiej Zagrody, m: IZZY Cukrowa Góra) Dariusz Zielecki
19 - wo GERIAUSIA Laukine Vilkauoge (o: JAX dei Precision, m: AQUA Del Sole Nascente) Daiva Sakociene
20 - wo DARA De-Bes (o: MAXIMUS aus der Brunnenstraße, m: ORSA De-Bes) Ryszard Kłapkowski
brak DELTA Asarko Lordana (o: BALLACK von der Brucknerallee, m: SEPHORA Asarko Lordana) Dariusz Kraszewski
brak AISZA Szypioda (o: MAXIMUS aus der Brunnenstraße, m: ODASI house guard) Piotr Pietrzyk
brak YOSHI Trebortim (o: VABO vom Osterberger-Land, m: SIERRA MADERA Wan-Hen) Roman Bukowski
brak GERTI vom Haus Tchorz (o: KJUWEL vom Haus Tchorz, m: HAITI vom Haus Tchorz) Mirosław Tchorz
1 - wo HAIFA Primo mio Grande (o: GARY vom Huhnegrab, m: JAKUTA Primo Grande) Beata Kalisz
2 - wo HERMIONA Kenola (o: MARLO von Baccara, m: XANIA Kenola) Sebastian Zajączkowski
3 - wo MONA Mavic Poland (o: LEO von der Zenteiche, m: TASKA Mavic Poland) Anna Mielnikiewicz
4 - wo HANA Kenola (o: MARLO von Baccara, m: XANIA Kenola) Joanna Kowalska
5 - wo AGA Z Byczynskiej Doliny (o: CRONOS del Seprio, m: HANDY vom Haus Tchorz) Bogusław Jagieła
6 - wo HAGA Primo Mio Grande (o: GARY vom Huhnegrab, m: JAKUTA Primo Grande) Radosław Rokitka
7 - wo TAMMY vom Suentelstein (o: XAMBO vom Suentelstein, m: DOREEN vom Dacon) Monika Zielińska
8 - wo TILKA Woj-Bas (o: GERONIMO vom Team Panoniansee, m: ALFA Woj-Bas) Grzegorz Szczęsny
9 - wo MAJRA z Leśnego Justynowa (o: SKY vom Altenberger Land, m: KSARA z Leśnego Justynowa) Piotr Niedzielski
10 - wo BELLA Sfora Kwaśniewskiego FCI (o: MARKO Złotnicki Gród FCI, m: ATENA Sfora Kwaśniewskiego FCI) Kamil Kwaśniewski
11 - wo MONTA z leśnego Justynowa (o: SKY vom Altenberger Land, m: KSARA z Leśnego Justynowa) Małgorzata Przesmycka
12 - wo DANIA vom Haus Tchorz (o: KJUWEL vom Haus Tchorz, m: DAMILA vom Haus Tchorz) Mirosław Tchorz
13 - wo DIANA Eylandt (o: MAXIMUS aus der Brunnenstraße, m: ORSA z Ujazdowskiego Jaru) Dariusz Jabłoński
14 - wo CALA z Posadki (o: MAXIMUS aus der Brunnenstraße, m: MILA Rodiaz) Grzegorz Szczepański
15 - wo RITA Pałucka Baszta (o: BONO Wan-Hen, m: MALWA Złotnicki Gród) Zygmunt Gorzycki
16 - wo NERA di Casa Massarelli (o: DUX del Maglio, m: OLLY di Casa Massarelli) Andrea Massarelli
17 - wo CAMA Z Posdki (o: MAXIMUS aus der Brunnenstraße, m: MILA Rodiaz) Marek Jesiołowski
18 - wo WARINKA Artro Hals (o: KJUWEL vom Haus Tchorz, m: FILA Marino Haus) Artur Smolak
19 - wo FRIDAY Laukine Vilkauoge (o: FINN vom Bergmannsland, m: ADA Sapnu Sargas) Zivile Cepuliene
20 - wo ABBY UL Mar (o: HUNTER vom Haus Tchorz, m: BARCELONA von Gran Peregrino) Mirosław Tchorz
brak XANDI Trebortim (o: XEDOS Schreidon, m: ABRA aus Famke's Zauberwald) Robert Filipowiak
brak DIXI Bemar (o: ZIDAN of Flokish Fest, m: XARA Mavic Poland) Marek Ważydrąg
1 - bdb.czoł. Pol. EETEE Darkaro (o: FRED vom Rumbachtal, m: JUMA ze Skalnego Wzgórza) Karolina Ciosek
2 - bdb.czoł. Pol. WAIKA Primo Grande (o: MARLO von Baccara, m: DALA Primo Grande) Wencel Marek
3 - bdb.czoł. Pol. Hyltelands OLIVIA (o: RISCO vom Suentelstein, m: HONDA vom Arminius 2000) Monika Zielinska
4 - bdb.czoł. Pol. LIMBA Mavic Poland (o: ZIDAN of Flokish Fest, m: GINGER Mavic Poland) Krzysztof Makarewicz
5 - bdb.czoł. Pol. JOKO Ulmich Team (o: DERRIK Vom Trompetersprung, m: GRACE Ulmich Team) Michał Rozwora
6 - bdb GINNY Tombo (o: NEX vom Osterberger-Tal, m: GABI Tombo) Tomasz Bogucki
7 - bdb BOZITA vom Haus Tchorz (o: HUNTER vom Haus Tchorz, m: ESPERANZA vom Nordteich) Przemysław Ciepły
8 - bdb BEJZI z Grodu Raka (o: KANTO von Simpor, m: BHERMUDA Hexenland) Łukasz Przybyłowski
9 - bdb BESSI vom Eichenplatz (o: GROOVY di Casa Massarelli, m: NELLI vom Zellergrund) Grzegorz Skrocki
10 - bdb WIONA z Mylnej Gromady (o: VEGAS Wolf Jar, m: WIONA Wolf Jar) Sabina,Antoni Wawrzyniak
11 - bdb ALESSA Team Wolf-Berg (o: NEX vom Osterberger-Tal, m: PARISS Dlha Roven) Piotr Szczypek
12 - bdb KIARA Dlha Roven (o: ZORRO vom La Mirage, m: FARAH Dlha Roven) Adam Głowacki
13 - bdb BASURA vom Haus Tchorz (o: HUNTER vom Haus Tchorz, m: ESPERANZA vom Nordteich) Zdzisław Łukasik
14 - bdb GIZA z Januszewskiej Zagrody (o: ZIKO z Weselskiej Zagrody, m: NIMFA Asarko Lordana) Poddębniak Tomasz
15 - bdb NELA Di Hex (o: Falkoen's RAMOS, m: AMY von Granne) Joanna Banach
16 - bdb LISI Mavic Poland (o: ZIDAN of Flokish Fest, m: GINGER Mavic Poland) Krzysztof Makarewicz
17 - bdb ESME Satysfakcja (o: CRONOS del Seprio, m: FESTA Satysfakcja) Iwona Strzelecka
18 - bdb MORI Woj-Bas (o: NEWTON vom Frankengold, m: ZAGADKA Woj-Bas) Karolina Kubiak
19 - bdb QUNDA vom Pendler (o: ZORRO vom La'Mirage, m: XARINA vom Pendler) Bogdan Myrna
20 - bdb BURGA II Śmiłowickie Wilki (o: BALLACK von der Brucknerallee, m: BRITNEY Śmiłowickie Wilki) Renata i Piotr Horzela
21 - bdb NUBA vom TeamAlhambra (o: Falkoen's RAMOS, m: ANGIE Animar) Andrzej Piwowar
22 - bdb CHARLOTTE Złotnicka Sfora (o: HUNTER vom Haus Tchorz, m: HOLI Asarko Lordana) Urbaniak Katarzyna
23 - bdb LORA z Aberwillów (o: BAX z Leśnego Justynowa, m: RIVA Woj-Bas) Dariusz Kroczek
24 - bdb OSIRIS Asarko Lordana (o: YOKER vom Pendler, m: SEPHORA Asarko Lordana) Grzegorz Okrasa
25 - bdb IDA Hodowla Mistrza Jana (o: ZIKO z Weselskiej Zagrody, m: FIFA z Hodowli Mistrza Jana) Jan Antczak
26 - bdb BONA z Noteckich Lasów (o: ZBIR Wan-Hen FCI, m: MEGAN Kenola) Roman Szambor
27 - bdb NUCCA z Kaliszkowickiej Wieży (o: DIABLO Asarko Lordana, m: MINNI Asarko Lordana) Stanisław Gajowiak
28 - bdb UNICA Team Carrubba (o: FRED vom Rumbachtal, m: DUNYA Team Carrubba) Mariusz Książek
29 - bdb DORA Gwarant Klub (o: UMBERTO Tensor, m: WENDY Kenola) Zbigniew Świerzko
dost poza konk ŁUNA Mis-Maz (o: FRANZ Ardelia, m: XANDA vom Kaditzer Land) Tomasz Gugala
dost poza konk HEIDI Kierkis-Hof (o: ICON Kierkis-Hof, m: ULTIMA z Kojca Holan) Jacek Pazdan
brak FRIDA Mavic Poland (o: LUCKY Mavic Poland, m: DIXI v. Haus Galli) Wojciech Sumara
brak IVA Canis viridis (o: MEMPHIS vom Solebrunnen, m: DORA vom Essweiler Tal) Janusz Kłos
brak OMEGA Perła Nieporętu (o: Al-grom MESSI, m: ZOJA Fenomen z Nieporętu) Edyta Kamińska
brak BATANIKA vom Haus Tchorz (o: HUNTER vom Haus Tchorz, m: ESPERANZA vom Nordteich) Mirosław Tchorz
brak SANKA Ardelia (o: WILLY vom Kuckucksland, m: CHAKIRA von der Kupferhaelde) Piotr Bożko
1 - bdb czoł. Pol. UNASA vom Haus Tchorz (o: RISCO vom Suentelstein, m: DIVA vom Waldfurter-Wald) Artur Wyciślak
2 - bdb USHI Primo Grande (o: BALLACK von der Brucknerallee, m: DALA Primo Grande) Szymon Mukalski
3 - bdb DEVI Primo mio Grande (o: SAABAT vom Aurelius, m: JAKUTA Primo Grande) Beata Kalisz
4 - bdb KAJA Di-kunst (o: OBERON vom Funken Spiel, m: URSA z kojca Elbikame) Łukasz Furgał
5 - bdb HIPSI Box-Dogs (o: HUGH vom Eichenplatz, m: GINA Ontopus) Adam Skwarczek
6 - bdb WANESSA vom Haus Tchorz (o: SAABAT vom Aurelius, m: WARRINKA vom Haus Tchorz) Mirosław Tchorz
7 - bdb INDIA Lyderio kodas (o: VITOR Casa Adamo, m: FIRE Lyderio kodas) Zydre Viskantaite
8 - bdb GOYA Imberfal(FCI) (o: ZOLAN Eskorta, m: IRA De-Marko) Przemysław Pałuba
9 - bdb Al-grom YANKA (o: ILIANO vom Fichtenschlag, m: Al-grom YOKO) Marzena i Mirosław Zawiślak
10 - bdb URBI Primo Grande (o: BALLACK von der Brucknerallee, m: DALA Primo Grande) Wencel Marek
11 - bdb EFRA Tombo (o: MAXIMUS aus der Brunnenstraße, m: MILA Tombo) Ewelina Ostrowska
12 - bdb IVANA Woj-Bas (o: TEO Woj-Bas, m: WEGGIE aus Wattenscheid) Karolina Kubiak
13 - bdb HIRA Box-Dogs (FCI) (o: HUGH vom Eichenplatz, m: GINA Ontopus) Książek
14 - bdb JURA z Hetmańskiej Sfory (o: CEDRO z Leśnego Justynowa, m: HAŃCZA z Hetmańskiej Sfory) Halina Szewczyk
15 - bdb FARINKA Equus (o: GUANO vom Athaba, m: KSANDINA Equus) Aneta Bilińska
16 - bdb IRA Asarko Lordana (o: KEN vom Team Baierblick, m: ZZ-TOP Asarko Lordana) Henryk Szcześniak
17 - bdb GINA Kenola (o: CRONOS del Seprio, m: BRITT von der Wannsee) Sebastian Zajączkowski
18 - bdb YAGA Igbero (o: HIRO Śmiłowickie Wilki, m: KASTA Igbero) Beata Ignaczak
19 - bdb GOJA Kierkis-Hof (o: ICON Kierkis-Hof, m: KAMA Kierkis-Hof) Jacek Pazdan
20 - bdb FLOWER Vanos Poland (o: KANTO vom Simpor, m: Vogerland HAYAT) Martyna Ejdys
brak BILA z Kojca Whitney (o: VABO vom Osterberger-Land, m: YASMINA z Ostrowskiej Sfory) Mateusz Mencel
brak MAXIMA vom Hägerbrunnen (o: Vac Vagvölgyi JENKY, m: CRAZY vom Zellwaldrand) Hager Jan Marc
1 - bdb PERA z Domu Żyrków (o: LEX Marko Carras, m: TARA z Domu Żyrków) Józef Żyrek
2 - bdb DEBY z Tuszyńskiego Lasu (o: MAXIMUS aus der Brunnenstraße, m: JASMIN z Tuszyńskiego Lasu) Piotr Niedzielski
3 - bdb OYKA Ardelia (o: KIMBO van de Tempelhoeve, m: CARMEN vom Frankengold) Krzysztof Wysocki
4 - bdb KIMI vom TeamAlhambra (o: Falkoen's RAMOS, m: DUXI vom TeamAlhambra) Andrzej Piwowar
5 - bdb INKA vom Team Alhambra (o: Falkoen's RAMOS, m: LUNA ze Skalnego Wzgórza) Aleksander Gryglak
6 - bdb DOLINA Adi (o: ENZO Wolf-Max, m: TRZA Adi) Mariusz Cichostępski
7 - bdb MIJA z Nakielska Aura (o: WENTYL Nova Langfuhr, m: ZINA z Weselskiej Zagrody) Kamil Kwaśniewski
8 - bdb ARIA Leśny Czar (o: FRITZ vom Kuckucksland, m: BONA Samochodowa Aleja) Kazimierz Szupryciński
9 - bdb PRIMA vom Haus Tchorz (o: FIGO vom Nordteich, m: BALI vom Trompetersprung) Martyna Ejdys
niedost IZZY Cukrowa Góra (o: KANTO ze Spręcowa, m: NEWADA aus der Brunnenstrabe) Krzysztof Kowalski
brak SETTI Redstar (o: CARLOS z Peletonu Skorpiona, m: MONIQUE RedStar) Maria Gadomska
1 - dosk, VA WARRINKA vom Haus Tchorz (o: FRITZ vom Kuckucksland, m: ALPHA vom Trompetersprung) Mirosław Tchorz
2 - dosk, VA DANKA von den zwei Steinen (o: LABO vom Schollweiher, m: SAHRA von den zwei Steinen) Erwin Reich
3 - dosk, VA USSI Rodiaz (o: MAXIMUS aus der Brunnenstraße, m: MARCA Rodiaz) Piotr Szkalski
4 - dosk DEGRA Kalupus (o: PAKROS vom Pendler, m: ROXI Kalupus) Sylwia Orzechowska
5 - dosk LITUANICA is Sapiegines (o: ILIANO vom Fichtenschlag, m: IVERIJA is Sapiegines) Laima Surazinskiene
6 - dosk ORSA De-Bes (o: ZICO v.d.Wannsee, m: ZINA De-Bes) Ryszard Kłapkowski
7 - dosk HAWANA Canis Viridis (o: QUORAN D'Ulmental, m: DORA vom Essweiler Tal) Janusz Kłos
8 - dosk TEA z Trojańskiego Lasu (o: HANOVER Ardelia, m: CARMEN vom Frankengold) Zbigniew Stępski
9 - dosk HONDA vom Arminius 2000 (o: SIRIO vom Rauhtal, m: VIANA vom Zellwaldrand) Monika Zielinska
10 - dosk HAŃCZA z Hetmańskiej Sfory (o: DAX Ontopus, m: BRENDY z Hetmańskiej Sfory) Halina Szewczyk
11 - dosk BEJA Matador (o: BOSS Texa, m: DORA Matador) Płocki Tomasz
12 - dosk INDI Akvitas (o: ENOSCH von Amasis, m: LAYMA Akvitas) Volodomyr Pavlyshyn
13 - dosk AQUA del Sole Nascente (o: JHAY do Mhuramel, m: QUENNY von der Rochele-Ranch) Zivile Cepuliene
14 - dosk HEYA vom TeamAlhambra (o: FRITZ vom Kuckucksland, m: DUXI vom TeamAlhambra) Andrzej Piwowar
15 - dosk JIMMI Satysfakcja (o: QUORAN D'Ulmental, m: FESTA Satysfakcja) Iwona Strzelecka
16 - dosk BHONA Hexenland (o: ZELLO von der Naudenauer Holzsteige, m: HINA Hexenland) Monika Szczepaniak
17 - dosk MONA z Ujazdowskiego Jaru (o: DOLLAR vom Zellwaldrand, m: HARA z Ujazdowskiego Jaru) Dariusz Więckowski
nie zal. testów AMAROK Astrani (o: Al-grom SPEEDY, m: NIPSU Meryka) Marzenna Lemiec-Brzóska
1 - dosk.CWC XARA Mavic Poland. (o: MERCURY Amfitrion, m: KENDY Mavic) Marek Ważydrąg
XARA Mavic Poland.
2 - dosk ZETA z Chojniczanki FCI (o: MAJK z Weselskiej Zagrody, m: LIRA z Chojniczanki FCI) Waldemar Spichalski
3 - dosk WICI z Więcborskiej Doliny (o: NICO Stan-Lech, m: JENNA z Więcborskiej Doliny) Lech Bardoński
1 - dosk IRA De-Marko (o: SAXO z Kojca Holan, m: ABI De-Marko) Przemysław Pałuba
2 - dosk TAJGA De-Bes (o: KASTOR vom Holtkamper Hof, m: NEGRA De-Bes) Ryszard Kłapkowski
3 - dosk KSANDINA Equus (o: MARKUS vom Status Quo, m: FARINA Equus) Aneta Bilińska
4 - dosk WITCH zur Worringer Rheinaue (o: BANDERAS du Domaine di Parc, m: XELDA zur Worringer Rheinaue) Grażyna Rudasz
5 - dosk HINA Hexenland (o: VAX von der Kupfenhalde, m: HEKSA Geslander) Monika Szczepaniak
brak HEXI Mavic Poland (FCI) (o: XANO vom Finkenschlag, m: HERA Mir-Pol) Marek Ważydrąg
brak DASCHA Tombo (o: MARKUS Status Quo, m: LINKA v.d. Zomerdijkslanden) Tomasz Bogucki
Legenda:
    (VA) - wybitnie doskonały (vorzüglich Auslese)
    DOSK (V) - doskonały (vorzüglich)
    BDB (SG) - bardzo dobry (sehr gut)
    DB (G) - dobry (gut)
    DOST (A) - dostateczna (Ausreichend)
    U - ungenügend (niedostateczna)
    EZ - entschuldigt zurückgezogen (wycofany z oceny)
    CWC - Certyfikat na Wystawowego Championa
    CACIB - Międzynarodowy Certyfikat Wystawowego Championa Piękności
    res.CACIB - rezerwowy Międzynarodowy Certyfikat Wystawowego Championa Piękności
    Zw. Mł - Zwycięzca Młodzieży
    Naj. Jun. - Najlepszy Junior; Tytuł ten jest przyznawany poprzez porównanie Zwycięzców Młodzieży psa i suki
    NDPwR - Zwycięzca Pies (wybrany w porównaniu z lokatą pierwszą w każdej klasie)
    NDSwR - Zwycięzca Suka (wybrana w porównaniu z lokatą pierwszą w każdej klasie)
    NJW - (JBIS) Najpiękniejszy junior wystawy (wybierany na Best in Show)
    BOB - Międzynarodowe określenie tytułu Zwycięzca Rasy (wybrany w porównaniu NDPwR i NDSwR)
    BOG - Zwycięzca Grupy - o tytuł ten konkurują psy i suki, które na danej wystawie zdobyły tytuł "Zwycięzca Rasy" oraz należą do tej samej grupy ras (wg podziału FCI). W ringu honorowym wyznaczony przez organizatora sędzia dokonuje jednoosobowo wyboru, przyznając 1, 2, 3 i 4 miejsce.
    T1 - ausgeprägt lässt nicht ab (wyraźne wykształcone TSB, nie puszcza)
    T2 - vorhanden (TSB dostatecznie wykształcone)
    T3 - nicht genügend (TSB niedostatecznie wykształcone)
    T4 - abgebrochen wegen mangelnder Führigkeit
    (przerwał z powodu niedostatecznej karności)
© Klub Owczarka Niemieckiego, Realizacja: MetSoft