Wystawa Klubowa Owczarków Niemieckich
Jarocin, 17-18.09.2016r.
Klasa MŁODSZYCH SZCZENIĄT - wiek od 4 do 6 miesięcy PSY SUKI PSY SUKI
Klasa SZCZENIĄT - wiek od 6 do 9 miesięcy PSY SUKI PSY SUKI
Klasa MŁODZIKÓW - wiek od 9 do 12 miesięcy PSY SUKI PSY SUKI
Klasa MŁODZIEŻY - wiek od 12 do 18 miesięcy PSY SUKI PSY SUKI
Klasa JUNIORÓW - wiek od 18 do 24 miesięcy PSY SUKI PSY SUKI
Klasa OTWARTA - wiek powyżej 24 miesięcy PSY SUKI PSY SUKI
Klasa UŻYTKOWA - wiek powyżej 24 miesięcy, wymagany certyfikat użytkowości PSY SUKI PSY SUKI
Klasa CHAMPIONÓW - wiek powyżej 24 miesięcy, wymagany certyfikat championa PSY SUKI PSY SUKI
Klasa WETERANÓW - wiek powyżej 8 lat PSY SUKI
Katalog Zdjęcia z wystawy Wyniki testów Konkurencja hodowlana
Krótkowłose Długowłose
Miejsce / Ocena Nazwa psa, przydomek Właściciel
1 - wo ANDOR Black Star Team (o: CAN vom Mahlstein, m: GOJIRA Kleine Werder) Grzegorz Kleszczyński
2 - wo MROK Andomi Poland (o: ELOI von Trompetersprung, m: KUBA vom Pendler) Monika Jodkowska
3 - wo MIT Andomi Poland (o: ELOI vom Trompetersprung, m: KUBA Pendler) Dorota Pikulska
4 - wo UNO z Zielonego Ursynowa Poland FCI (o: HEKTOR z Zielonego Ursynowa Poland FCI, m: MALTA z Zielonego Ursynowa Poland FCI) Hanna Pogorzelska
5 - wo MIKADO Kamabeda (o: CAN vom Mahlstein, m: BEZA Woj-Bas) Dariusz Więckowski
6 - ob XANDER vom Pendler (o: GONDOR von Regina Pacis, m: NELLY von der Addingaste) Jolanta Klimek
7 - ob K9 z Więcborskiej Doliny (o: NICO Mario Grande, m: GOJA z Więcborskiej Doliny) Lech Bardoński
1 - wo ZEUS Kalupus (o: PIPPO Hause of Grumil, m: DEGRA Kalupus) Magda Barjak
2 - wo OMAR Remo (o: KOSMO vom Haus Tchorz, m: BELLA Remo) Monika Pogorzelska
3 - wo JANKE Tombo (o: MAXIMUS aus der Brunnenstraße, m: ARRA Tombo) Milena Becker
4 - wo NAZAR vom Trojangold (o: YONATHAN Temperton, m: ELITA vom Trojangold) Izabela Hake
5 - wo RODAN von Gran Peregrino (o: WAIKO von ser Zenteiche, m: BRUMA von Gran Peregrino) Mariusz Cyra
6 - wo AMARO Sfora z Zakrzewa (o: PRIX od Kovacica, m: HESSI vom Trojangold) Dariusz Rączka
7 - wo NOSTER vom Trojangold (o: YONATHAN Temperton, m: ELITA vom Trojangold) Monika Wawrzyńczak
8 - wo DARKOS Asarko Lordana (o: BALLACK von der Brucknerallee, m: SEPHORA Asarko Lordana) Nowak Roman
9 - wo SUMMER z Grodu Smoka (o: GRISU vom Frankengold, m: KATLA vom Zisawinkel) Dawid Szypulski
10 - wo ALEX Szypioda (o: MAXIMUS aus der Brunnenstraße, m: ODASI House Guard) Piotr Pietrzyk
11 - wo FALCON Urban Team (o: JACKSON vom Zisawinkel, m: ROZALIA Wolf-gang) Dariusz Piskorek
brak EGO I Banacha z Hipolitowa (o: GRISU vom Frankengold, m: LUSSY Wilczy Szaniec (FCI)) Ireneusz Banach
brak RONIN z Rotuzkich Bagien (o: PRIX od Kovacica, m: ANDREA vom Fichtenschlag-Zwinger) Monika Pustelnik
1 - wo BASTER Edoras Zwinger (o: YONATHAN Temperton, m: BARSA z Zielonego Sioła) Mirosław Dobryniewski
2 - wo GIN Artrox (o: WAIKO von der Zenteiche, m: CHACRA Artrox) Robert Filipowiak
1 - bdb HAJS z Piorenu (o: ZOLAN Eskorta, m: ENOLA z Hetmańskiej Sfory) Anna Tkacz
2 - bdb WILL z Mylnej Gromady (o: VEGAS Wolf Jar, m: WIONA Wolf Jar) Sabina,Antoni Wawrzyniak
3 - bdb DOVAHKIIN vom Leirbagland (o: COLLORADO Jarkowski Dwór, m: SUNSHINE vom Frankengold) Jarosław Bylicki
4 - bdb CARLOS vom Grafenbrunn (o: ARRE Huhnegrab, m: JANE vom Grafenbrunn) Marek Błasiak
5 - bdb MERCO Luberland (o: WASCKO vom Kapellenberg, m: XIMBA zur Worringer Rheinaue) Dariusz Grzesiuk
6 - bdb KRONOS Andomi Poland (o: ELOI vom Trompetersprung, m: NIKITA Eqqus) Iwona Lampka
7 - bdb ZENITH vom Frankengold (o: XENTOS von der Wilhelmswarte, m: FRANZISKA vom Frankengold) Hanna Gajtkowska
8 - bdb IVO Canis Viridis (o: MEMPHIS vom Solebrunnen, m: DORA vom Essweiler Tal) Marek Chrząszcz
9 - bdb REMO z Zielonego Ursynowa Poland FCI (o: HEKTOR z Zielonego Ursynowa Poland FCI, m: RICKE von der Piste Trophe) Janusz Chojnacki
10 - bdb CYWIL z Więcborskiej Doliny (o: LION von Valtenberg, m: AJZIS z Więcborskiej Doliny) Michniewski Maciej
brak ZORRO vom Haus Tchorz (o: CRONOS del Seprio, m: BRENDA vom Trompetersprung) Martyna Ejdys
brak DIABLO Urban Team (o: YANNICK vom Butjenter Land, m: BJORK Liquido) Krzysztof Szymański
brak MARAS vom Trojangold (o: YONATHAN Temperton, m: ELITA vom Trojangold) Piotr Parys
brak STEK Ardelia (o: WILLY vom Kuckucksland, m: CHAKIRA von der Kupferhälde) Arkadiusz Kozłowski
1 - bdb HORNET Box-Dogs (o: HUGH vom Eichenplatz, m: GINA Ontopus) Roman Saganowski
2 - bdb GODO vom Fichtenschlag (o: DESPERADOS vom Pendler, m: TZARA vom Fichtenschlag) Konrad Karaśkiewicz
3 - bdb XADOR z Tomickich Lasów (o: REMO vom Fichtenschlag, m: KIKA z Tomickich Lasów) Milena Becker
4 - bdb FANTOM Team Ulmental (o: ARRE vom Huhnegrab, m: FAYA vom Adelschlag) Norbert Wettlaufer
5 - bdb HUNTER Andomi Poland (o: GRISU vom Frankengold, m: NIKITA Equus) Jolanta Klimek
6 - bdb DARIO Dlha Roven (o: DJAMBO vom Fichtenschlag, m: KITTY Dlha Roven) Grzegorz Kleszczyński
7 - bdb LAZAR Luberland (o: ORBIT von Pallas Athene, m: BAFFI Luberland) Arkadiusz Kuga
8 - bdb EMIR Gold-Abat (o: ELOI vom Trompetersprung, m: YOSCHA von der Grafenburg) Lipnicki Tomasz
9 - bdb IDEN Asarko Lordana (o: KEN vom Team Baierblick, m: ZZ-TOP Asarko Lordana) Tomasz Borowski
10 - bdb LIROY vom Trojangold (o: YONATHAN Temperton, m: DUMA vom Trojangold) Katarzyna Wolkanowicz
1 - bdb FEDON von Babylon (o: PACCO vom Langenbungert, m: ZAMBI von Babylon) Dariusz Grzesiuk
2 - bdb HADES von Skorpionenblut (FCI) (o: NICO Mario Grande, m: HOLLY Aksaris) Piotr Borowski
3 - bdb GRIS von Skorpionenblut (o: GRISU vom Frankengold, m: BRANDY von Gran Peregrino) Hanna Gajtkowska
4 - bdb DEMON Wadera-Kristo (o: WASCKO vom Kapellenberg, m: UXA von der Plassenburg) Krzysztof Michalak
5 - bdb CARO Urban Team (o: YONATHAN Temperton, m: ROZALIA Wolf-gang) Józef Parys
6 - bdb NINO z Zielonego Ursynowa Poland FCI (o: PEDRO vom Langenbungert, m: ZEKA von der Zenteiche) Janusz Chojnacki
7 - bdb ENZO vom Trojangold (o: ORION Mavic Poland, m: YACKI vom Butjenter Land) Dorota Dembowska
1 - dosk, VA GRISU vom Frankengold (o: REMO vom Fichtenschlag, m: GRICE vom Frankengold) Alicja Krusińska
2 - dosk, VA JACKSON vom Zisawinkel (o: REMO vom Fichtenschlag, m: CHYARA vom Sylter Bogen) Axel Falz
3 - dosk, VA NORTAN z Zielonego Ursynowa Poland (FCI) (o: PEDRO vom Langenbungert, m: ZEKA von der Zenteiche) Robert Olesiński
4 - dosk CAN vom Mahlstein (o: SAABAT vom Aurelius, m: WANJA von der Wasserkuppe) Piotr Ponikowski
5 - dosk HAGEN Canis Viridis (o: QUORAN D'Ulmental, m: DORA vom Essweiler Tal) Janusz Kłos
6 - dosk WIK Rodiaz (o: MAXIMUS aus der Brunnenstraße, m: FIFI Rodiaz) Piotr Rakowski
7 - dosk DRAGO z kojca Holan (o: ZORKO z kojca Elbikame, m: JOKO z kojca Holan) Miździoł Iwona
8 - dosk KING z Zielonego Ursynowa Poland (o: XAMBO kalupus, m: RICKE von der Piste Trophe) Nasser Naji
9 - dosk JOHNNY I.R.Satysfakcja (o: QUORAN D'Ulmental, m: FESTA I.R.Satysfakcja) Waldemar Stańczak
10 - dosk SOLO Eskorta (o: COUNT USTINOV van de Ybajo Hoeve, m: CANDY Eskorta) Anna Tkacz
11 - dosk BLACKJACK vom Leirbagland (o: YANNICK vom Butjenter Land, m: SUNSHINE vom Frankengold) Iwona Demby
12 - dosk MERO vom Cinderhof (o: ORION Mavic Poland, m: HERA vom Tejada Schloss) Piotr Okniński
13 - dosk HASCO z Zielonego Ursynowa Poland (FCI) (o: XAMBO Kalupus, m: ZISKA von der Zenteiche) Piotr Maksymow
14 - dosk QUAGO vom Team Zellwaldrand (o: BALLACK von der Brucknerallee, m: MIMMI vom Hauswalder Bach) Zdzislaw Niemier
15 - dosk KAZAN vom Kirschental (o: LENNOX von Regina Pacis, m: DESSA vom Kirschental) Agnieszka Kowalska Szarek
16 - dosk BLACK JACK Urban Team (o: YONATHAN Temperton, m: BJORK Liquido) Joanna Janusz
17 - dosk YANNICK vom Butjenter Land (o: BRUNO von Vierhundert Hertz, m: GALINA vom Butjenter Land) Magdalena Trojanowska
nie zal. testów LEON Nova Jamina (o: LABO vom Schollweiher, m: GERTA Nova Jamina) Zbigniew Urbaniak
nie zal. testów HEKTOR z Zielonego Ursynowa Poland FCI (o: XAMBO Kalupus, m: ZISKA von der Zenteiche) Janusz Chojnacki
brak BREK I Banacha z Hipolitowa (o: DRAGO Marino Haus, m: LUSSY Wilczy Szaniec (FCI)) Ireneusz Banach
1 - dosk YONATHAN Temperton (FCI) (o: BIX von Arlett, m: MILLA vom Fichtenschlag-Zwinger) Agata Makarska
2 - dosk NAPPO vom Fichtenschlag (o: CHACCO von der Freiheit Westerholt, m: TZARA vom Fichtenschlag) Ryszard Herka
3 - dosk AZIS Kaferland (o: IRONMAN Zur Worringer Rheinaue, m: KASYNA Ciech-Maz) Marek Chrząszcz
1 - wo MARUSIA vom Haus Tchorz (o: HUNTER vom Haus Tchorz, m: KUBA vom Haus Tchorz) Mirosław Tchorz
2 - wo JOKASTA Vanos Poland FCI (o: NICO Mario Grande, m: TASKA Mavic Poland) Joanna Borejko-Kisiel
3 - wo KOSA z Więcborskiej Doliny (o: NICO Mario Grande, m: GOJA z Więcborskiej Doliny) Maciej Michniewski
4 - wo ALIAH Kuyavia (FCI) (o: BREK I. Banacha z Hipolitowa, m: ASHLY Ostrowicka Zagroda) Wojciech Rekowski
5 - wo KREJZI z Więcborskiej Doliny (o: NICO Mario Grande, m: GOJA z Więcborskiej Doliny) Maciej Michniewski
6 - wo ORSAY vom Trojangold (o: NICO Mario Grande, m: DUMA vom Trojangold) Ewelina Niewęgłowska
7 - wo ZYTTA Trebortim (o: NAPPO vom Fichtenschlag, m: HANZA aus Famke's Zauberwald) Mateusz Mencel
8 - wo CANA Owczarek znad lutyni (o: CAN vom Mahlstein, m: XENIA vom Köttersbusch) Zbigniew Stempniak
brak CALA Owczarek znad lutyni (o: CAN vom Mahlstein, m: XENIA vom Köttersbusch) Zbigniew Stempniak
1 - wo RENE z Rotuzkich Bagien (o: PRIX od Kovacica, m: ANDREA vom Fichtenschlag-Zwinger) Monika Pustelnik
2 - wo ŁENDI Andomi Poland (o: ELOI vom Trompetersprung, m: NIKITA Equus) Dorota Pikulska
3 - wo WELA von Vengerberg (o: NICO Mario Grande, m: KIKA Ardelia) Damian Suwiński
4 - wo BELLA Pablittos Poland (o: GUCCI Primo Grande, m: HERRA Mavic Poland) Joanna Sykut
5 - wo ORSI Remo (o: KOSMO vom Haus Tchorz, m: BELLA Remo) Monika Olszewska
6 - wo TINA di Casa Massarelli (o: MARLO von Baccara, m: KALIA di Casa Massarelli) Andrea Massarelli
7 - wo BEAUTY Bella Lupo (o: COLLORADO Jarkowski Dwór, m: ABORA von der Plassenburg) Magdalena Bajer-Brodewicz
8 - wo ORINA Remo (o: KOSMO vom Haus Tchorz, m: BELLA Remo) Robert Bernacki
9 - wo OMEGA Remo (o: KOSMO vom Haus Tchorz, m: BELLA Remo) Sylwia Pogorzelska
brak DOLLY-DOLAR z Tomickich Lasow (o: KANTO von Simpor, m: KIKA z Tomickich Lasów) Robert Wikar
brak ASHANTI vom Havgold (o: YONATHAN Temperton, m: HAWANA z Grodu Smoka) Walczak Rafał
brak ARI von der Weichsel (o: HARAS von der Plassenburg, m: DOŚKA Mavic Poland) Karol Surmacz
brak PRIMA vom Trojangold (o: YANNICK vom Butjenter Land, m: MIRANDA vom Holtkamper Hof) Magdalena Trojanowska
1 - wo FATIMA Kamabeda (o: NICO Mario Grande, m: PANDORA Kamabeda) Natalia Piłat
2 - wo SALSA z Zielonego Ursynowa Poland FCI (o: HEKTOR z Zielonego Ursynowa Poland FCI, m: CASABLANCA z Tomickich Lasów) Janusz Chojnacki
3 - wo SONIA z Zielonego Ursynowa Poland FCI (o: HEKTOR z Zielonego Ursynowa Poland FCI, m: CASABLANCA z Tomickich Lasów) Janusz Chojnacki
4 - wo FAUNA Z Mareckiego Stawu (o: KANTO von Simpor, m: GISELE Kalupus) Dariusz Pieśniak
5 - wo ICE Vanos Poland FCI (o: NICO Mario Grande, m: AGVA Jamos) Milena Becker
6 - wo NARDA van Contra Haus (o: HOTATIO v. Haus Milesevac, m: TWINKA van Contra) Robert Borek
7 - wo FIONA vom Haus Tchorz (o: HUNTER vom Haus Tchorz, m: ZOLA vom Trompetersprung) Krzysztof Papież
8 - wo RINNI Woj-Bas (o: OBERON vom Funken Spiel, m: KAMEA Woj-Bas) Karolina Kubiak
brak MILA Remo (o: KOSMO vom Haus Tchorz, m: FUJI Remo) Monika Pogorzelska
brak DAISY Bemar (o: ZIDAN of Flokish Fest, m: XARA Mavic Poland) Marek Ważydrąg
1 - bdb.czoł. Pol.. BIRA Szenberg (o: WILLY vom Kuckucksland, m: DOLLY vom Finkenschlag) Wiktor Kowalski
2 - bdb.czoł. Pol. YSA Mavic Poland (o: QUORAN D'Ulmental, m: PERLA v. Haus Galli) Jozef Bugos
3 - bdb.czoł. Pol. QUARA vom Pendler (o: ZORRO vom La Mirage, m: XARIN vom Pendler) Dariusz Rączka
4 - bdb UTA Aksaris (o: ODIN z Folinku, m: NELLA von Haus Galli) Jacek Kulik
5 - bdb VATA Trebortim (o: KAI vom Sodinger Land, m: HANZA aus Famke's Zauberwald) Paulina Klimek
6 - bdb RITA z Zielonego Ursynowa Poland FCI (o: HEKTOR z Zielonego Ursynowa Poland FCI, m: RICKE von der Piste Trophe) Janusz Chojnacki
7 - bdb RASHNI Nova Jamina (o: CAMPARI vom Haus Schwerzel, m: KENYA Nova Jamina) Edyta Kowalska
8 - bdb HOUSTON Z Więcborskiej Doliny (o: MAXIMUS aus der Brunnenstraße, m: BUNGA-BUNGA z Więcborskiej Doliny) Piotr Surowy, Lecha Bardońskiego
9 - bdb JOSZKA Mario Grande FCI (o: Team Leiksaid KAPITAN, m: NADIA Mario Grande) Mirosław Bartosiewicz
10 - bdb OKINAWA Asarko Lordana (o: Vom Pendler YOKER, m: SEPHORA Asarko Lordana) Elzbieta Parzyszek
11 - bdb MAJKA vom Trojangold (o: YONATHAN Temperton, m: ELITA vom Trojangold) Zygmunt Łopata
12 - bdb DRAENEI vom Leirbagland (o: COLLORADO Jarkowski Dwór, m: SUNSHINE vom Frankengold) Iwona Demby
13 - bdb ZARINNA vom Haus Tchorz (o: CRONOS del Seprio, m: BRENDA vom Trompetersprung) Piotr Ponikowski
14 - bdb ABI DrakTeam (o: HUNTER vom Haus Tchorz, m: FABIENNE Ulmich Team) Roman Piasecki
15 - bdb ROMA z Zielonego Ursynowa Poland FCI (o: HEKTOR z Zielonego Ursynowa Poland FCI, m: RICKE von der Piste Trophe) Janusz Chojnacki
16 - bdb KIRA Ramik (o: NICO Mario Grande, m: KIKA Ardelia) Łukasz Kleszczyński
17 - bdb IZZY z Krainy Tura (o: NICO Mario Grande, m: DAISY Asarko Lordana) Tomasz Borowski
18 - bdb DARI vom Zellwaldrand (o: WILLY vom Kuckucksland, m: KOLLIEN vom Zellwaldrand) Ewa Wojciechowska
19 - bdb BABETT Szogun (o: GRISU vom Frankengold, m: AIKA vom Hubichenstein) Grzegorz Sobierajski
20 - bdb LARA vom Waldfurter-Wald (o: WILLAS vom Grafenbrunn, m: FANTA vom Waldfurter-Wald) Jolanta Klimek
21 - bdb CARRERA Cuturo (o: SULATN vom Zeuergrund, m: BEAUTY Urban Team) Mariusz Cyra
22 - bdb THALIA Asarko Lordana (o: LABO vom Schollweiher, m: TANITA Asarko Lordana) Mieczysław Krasuski
23 - bdb BUENA Kira Centauri (o: GRINCH vom Frankengold, m: AZJA Kira Centauri) Tomasz Wdowiak
24 - bdb NURI von Skorpionenblut (o: BOSTON von Skorpionenblut, m: WAXI Artrox) Izabela Białas
25 - bdb AGSA Oschen Ver FCI (o: GIO vom Muhlenteich, m: OSCHI Asarko Lordana) Henryk Włodara
26 - bdb DEJSSI Wilcza Pasja Z-E FCI (o: XANDER von Fidelius, m: CONI Ulmich Team FCI) Marek Kozerski
27 - bdb JURA Kleine Werder (FCI) (o: NIXON Tombo, m: PLOTKA Brawos Bis (FCI)) Ewelina Ostrowska
niedostateczna JOKO Andomi Poland (o: ELOI vom Trompetersprung, m: HILDE vom Fichtenschalg) Arkadiusz Strefański
brak ATIKA Menulio Pilnatis (o: JUST in love Laukine vilkauoge, m: BUGA) Daiva Sakociene
brak DEMI I Banacha z Hipolitowa (o: NICO Mario Grande, m: LUSSY Wilczy Szaniec (FCI)) Ireneusz Banach
1 - bdb KOBRA Remo (o: CH.PL.WUTZ vom Frankengold, m: BONI Remo) Agnieszka Dzieciątkowska
2 - bdb INA v.Ljulin (o: ZORRO vom La'Mirage, m: ELENA v. Oxsalis) Sylwester Kaźmierczak
3 - bdb BAJRA Fort Forest (o: GRISU vom Frankengold, m: HESSA ze Spręcowa) Tomasz Jezierski
4 - bdb FELINA Team Ulmental (o: ARRE vom Hühnegrab, m: FAYA vom Adeischlag) Monika Kantorska
5 - bdb HEIDI Box-Dogs (o: HUGH vom Eichenplatz, m: GINA Ontopus) Janusz Gacek
6 - bdb TORRI vom Haus Tchorz (o: DERRIK vom Trompetersprung, m: XITTA vom Haus Tchorz) Piotr Ponikowski
7 - bdb TRIXI Mavic Poland (o: KIKO Mavic Poland, m: VARINA v Farbenspiel) Krzysztof Makarewicz
8 - bdb EMMA Gold-Abat (o: ELOI vom Trompetersprung, m: YOSCHA von der Grafenburg) Lipnicki Tomasz
9 - bdb KASHMIR von Skorpionenblut (o: GRISU vom Frankengold, m: BRANDY von Gran Peregrino) Paweł Woźniak
10 - bdb AKIRA Pablittos Poland (o: GUCCI Primo Grande, m: HERRA Mavic Poland) Joanna Sykut
11 - bdb FREYA A Posse ad Esse (o: TONY vom der Wilhelmswarte, m: ELLYNOR vom Paullander Hof) Miździoł Iwona
12 - bdb GREYA Vanos Poland FCI (o: EBISZR FEETBACK, m: TASKA Mavic Poland) Marzena Nałęcz
13 - bdb DEGRA Danaos (o: COLLORADO Jarkowski Dwór, m: PARA Mihapa) Dawid Szypulski
14 - bdb OLIA Guerrera del Blanco (o: COLLORADO Jarkowski Dwór, m: TONJA von Alcudia) Andrzej Gołąbek
15 - bdb STEFFI z Rotuzkich Bagien (o: THEO vom Fichtenschlag-Zwinger, m: ANDREA vom Fichtenschlag-Zwinger) Monika Pustelnik
16 - bdb YIN vom Frankengold (o: DESPERADOS vom Pendler, m: GALINA vom Frankengold) Ewa Śmigielska
17 - bdb ARRIKA Leidenschaft-Poland (o: FRITZ vom Kuckucksland, m: BRIT Kenola) Ewelina Niewęgłowska
brak DIVA Kamabeda (o: YANNICK vom Butjenter Land, m: PANDORA Kamabeda) Anna Suwała
brak YUCCI von der Freiheit Westerholt (o: DESPERADOS vom Pendler, m: AIKA vom Berge-Hof) Ryszard Herka
brak CECYLIA Wolf-Gang (o: YOKER vom Pendler, m: POLA Wolf-Gang) Rudasz Grażyna
1 - bdb KAJA z Leśnego Justynowa (o: BAX z Leśnego Justynowa, m: Brawos Bis SAWANA) Stanisław Borawski
2 - bdb RAFI Mario Grande FCI (o: ILIANO vom Fichtenschlag, m: NADIA Mario Grande) Mirosław Bartosiewicz
3 - bdb HANY von Skorpionenblut (o: NICO Mario Grande, m: HOLLY Aksaris) Hanna Gajtkowska
4 - bdb URSA Rodiaz (o: MAXIMUS aus der Brunnenstraße, m: MARCA Rodiaz) Mariusz Zając
5 - bdb HERRA Mavic Poland (o: LEO Mavic Poland FCI, m: WIERA Mavic Poland) Joanna Sykut
6 - bdb URMEL vom Fichtenschlag (o: DJAMBO vom Fichtenschlag, m: SHAKIRA od Petkovica) Ryszard Herka
7 - bdb ENZIE Luberland (o: ROKY Kabi, m: YABA vom Frankengold) Ewa Wojciechowska
8 - bdb IZZI vom Trojangold (o: ZOTTEL vom Frankengold, m: MIRANDA vom Holtkamper Hof) Piotr Siwek
9 - bdb QINA vom Kirschental (o: ENOSCH von Amasis, m: QENTA vom Kirschental) Agnieszka Kowalska Szarek
10 - bdb MARILYN MONROE de Domus Didacus (o: BALLACK von der Brucknerallee, m: HONJA vom Adelschag) Aneta Kotkowicz
1 - dosk, VA ROZALIA Wolf-gang (o: FRITZ vom Kuckucksland, m: FREDERIKE vom Frankengold) Bartek Urbanik
2 - dosk, VA IGA z Ostrowskiej Sfory (o: JOKER von Eichenplatz, m: XSARA z Ostrowskiej Sfory) Tomasz Wandachowicz
3 - dosk, VA ELITA vom Trojangold (o: ORION Mavic Poland, m: YACKI vom Butjenter Land) Magdalena Trojanowska
4 - dosk, VA FIBI Śmiłowickie Wilki (o: PEPE vom Kuckucksland, m: BRITNEY Śmiłowickie Wilki) Renata i Piotr Horzela
5 - dosk FLORENCJA von Skorpionenblut (FCI) (o: NICO Mario Grande, m: ZERAPHINA vom Zellwaldrand) Katarzyna Wodras
6 - dosk GOLDI Wilcza Pasja Z-E (o: GRISU vom Frankengold, m: CONI Ulmich Team) Dariusz Rączka
7 - dosk DUMA vom Trojangold (o: ZOTTEL vom Frankengold, m: YACKI vom Butjenter Land) Magdalena Trojanowska
8 - dosk ESPRIT von Tronje (o: LEO von der Zenteiche, m: ANUSCHKA de Jovipe) Cezary Kubicki
9 - dosk CONI Ulmich Team (o: DIAS aus Wattenscheid, m: LUKA z Ziemi Łukomskiej) Zdzisław Wojcieszek
nie zal.testów MIKI Asarko Lordana (o: BALLACK von der Brucknerallee, m: OSCHI Asarko Lordana) Tomasz Wandachowicz
nie zal. testów YACKI vom Butjenter Land (o: BRUNO von Vierhundert Hertz, m: GALINA vom Butjenter Land) Magdalena Trojanowska
nie zal. testów GOYA vom Trojangold (o: ORION Mavic Poland, m: DUMA vom Trojangold) Wojciech Gruszecki
nie zal. testów JANE vom Haus Tchorz (o: FIGO vom Nordteich, m: LUANA vom Zellwaldrand) Krzysztof Michalak
nie zal. testów ABORA von der Plassenburg (o: LENNOX von Regina Pacis, m: OXANA von der Plassenburg) Magdalena Bajer-Brodewicz
nie zal. testów RICKE von der Piste Trophe (o: VITO von der Piste Trophe, m: VIANA Fichtenschlag) Janusz Chojnacki
1 - dosk FARINA Andomi Poland (o: KWANTUM Kenola, m: HILDE vom Fichtneschlag) Aleksandra Demczyszyn
2 - dosk GOJA z Więcborskiej Doliny (o: WENTYL Nova Langfuhr, m: ŁEZKA z Więcborskiej Doliny) Lech Bardoński
3 - dosk ASHLY Ostrowicka Zagroda (o: YANNICK vom Butjenter Land, m: ATMA Parque Royal) Wojciech Rekowski
4 - dosk ZENZI de Vespertilio (o: TOSHY vom bad Waldle, m: AKIRA von der Plassenburg) Katarzyna Kluszczyńska
ZERAPHINA vom Zellwaldrand (o: SIRIO vom Rauhtal, m: XYNA vom Niemberger Eck) Hanna Gajtkowska
Legenda:
    (VA) - wybitnie doskonały (vorzüglich Auslese)
    DOSK (V) - doskonały (vorzüglich)
    BDB (SG) - bardzo dobry (sehr gut)
    DB (G) - dobry (gut)
    DOST (A) - dostateczna (Ausreichend)
    U - ungenügend (niedostateczna)
    EZ - entschuldigt zurückgezogen (wycofany z oceny)
    CWC - Certyfikat na Wystawowego Championa
    CACIB - Międzynarodowy Certyfikat Wystawowego Championa Piękności
    res.CACIB - rezerwowy Międzynarodowy Certyfikat Wystawowego Championa Piękności
    Zw. Mł - Zwycięzca Młodzieży
    Naj. Jun. - Najlepszy Junior; Tytuł ten jest przyznawany poprzez porównanie Zwycięzców Młodzieży psa i suki
    NDPwR - Zwycięzca Pies (wybrany w porównaniu z lokatą pierwszą w każdej klasie)
    NDSwR - Zwycięzca Suka (wybrana w porównaniu z lokatą pierwszą w każdej klasie)
    NJW - (JBIS) Najpiękniejszy junior wystawy (wybierany na Best in Show)
    BOB - Międzynarodowe określenie tytułu Zwycięzca Rasy (wybrany w porównaniu NDPwR i NDSwR)
    BOG - Zwycięzca Grupy - o tytuł ten konkurują psy i suki, które na danej wystawie zdobyły tytuł "Zwycięzca Rasy" oraz należą do tej samej grupy ras (wg podziału FCI). W ringu honorowym wyznaczony przez organizatora sędzia dokonuje jednoosobowo wyboru, przyznając 1, 2, 3 i 4 miejsce.
    T1 - ausgeprägt lässt nicht ab (wyraźne wykształcone TSB, nie puszcza)
    T2 - vorhanden (TSB dostatecznie wykształcone)
    T3 - nicht genügend (TSB niedostatecznie wykształcone)
    T4 - abgebrochen wegen mangelnder Führigkeit
    (przerwał z powodu niedostatecznej karności)
© Klub Owczarka Niemieckiego, Realizacja: MetSoft