Wystawa Klubowa Owczarków Niemieckich
Jarocin, 17-18.09.2016r.
Klasa MŁODSZYCH SZCZENIĄT - wiek od 4 do 6 miesięcy PSY SUKI PSY SUKI
Klasa SZCZENIĄT - wiek od 6 do 9 miesięcy PSY SUKI PSY SUKI
Klasa MŁODZIKÓW - wiek od 9 do 12 miesięcy PSY SUKI PSY SUKI
Klasa MŁODZIEŻY - wiek od 12 do 18 miesięcy PSY SUKI PSY SUKI
Klasa JUNIORÓW - wiek od 18 do 24 miesięcy PSY SUKI PSY SUKI
Klasa OTWARTA - wiek powyżej 24 miesięcy PSY SUKI PSY SUKI
Klasa UŻYTKOWA - wiek powyżej 24 miesięcy, wymagany certyfikat użytkowości PSY SUKI PSY SUKI
Klasa CHAMPIONÓW - wiek powyżej 24 miesięcy, wymagany certyfikat championa PSY SUKI PSY SUKI
Klasa WETERANÓW - wiek powyżej 8 lat PSY SUKI
Katalog Zdjęcia z wystawy Wyniki testów Konkurencja hodowlana
Krótkowłose Długowłose
Miejsce / Ocena Nazwa psa, przydomek Właściciel
1 - bdb.czoł. Pol. EETEE Darkaro (o: FRED vom Rumbachtal, m: JUMA ze Skalnego Wzgórza) Karolina Ciosek
2 - bdb.czoł. Pol. WAIKA Primo Grande (o: MARLO von Baccara, m: DALA Primo Grande) Wencel Marek
3 - bdb.czoł. Pol. Hyltelands OLIVIA (o: RISCO vom Suentelstein, m: HONDA vom Arminius 2000) Monika Zielinska
4 - bdb.czoł. Pol. LIMBA Mavic Poland (o: ZIDAN of Flokish Fest, m: GINGER Mavic Poland) Krzysztof Makarewicz
5 - bdb.czoł. Pol. JOKO Ulmich Team (o: DERRIK Vom Trompetersprung, m: GRACE Ulmich Team) Michał Rozwora
6 - bdb GINNY Tombo (o: NEX vom Osterberger-Tal, m: GABI Tombo) Tomasz Bogucki
7 - bdb BOZITA vom Haus Tchorz (o: HUNTER vom Haus Tchorz, m: ESPERANZA vom Nordteich) Przemysław Ciepły
8 - bdb BEJZI z Grodu Raka (o: KANTO von Simpor, m: BHERMUDA Hexenland) Łukasz Przybyłowski
9 - bdb BESSI vom Eichenplatz (o: GROOVY di Casa Massarelli, m: NELLI vom Zellergrund) Grzegorz Skrocki
10 - bdb WIONA z Mylnej Gromady (o: VEGAS Wolf Jar, m: WIONA Wolf Jar) Sabina,Antoni Wawrzyniak
11 - bdb ALESSA Team Wolf-Berg (o: NEX vom Osterberger-Tal, m: PARISS Dlha Roven) Piotr Szczypek
12 - bdb KIARA Dlha Roven (o: ZORRO vom La Mirage, m: FARAH Dlha Roven) Adam Głowacki
13 - bdb BASURA vom Haus Tchorz (o: HUNTER vom Haus Tchorz, m: ESPERANZA vom Nordteich) Zdzisław Łukasik
14 - bdb GIZA z Januszewskiej Zagrody (o: ZIKO z Weselskiej Zagrody, m: NIMFA Asarko Lordana) Poddębniak Tomasz
15 - bdb NELA Di Hex (o: Falkoen's RAMOS, m: AMY von Granne) Joanna Banach
16 - bdb LISI Mavic Poland (o: ZIDAN of Flokish Fest, m: GINGER Mavic Poland) Krzysztof Makarewicz
17 - bdb ESME Satysfakcja (o: CRONOS del Seprio, m: FESTA Satysfakcja) Iwona Strzelecka
18 - bdb MORI Woj-Bas (o: NEWTON vom Frankengold, m: ZAGADKA Woj-Bas) Karolina Kubiak
19 - bdb QUNDA vom Pendler (o: ZORRO vom La'Mirage, m: XARINA vom Pendler) Bogdan Myrna
20 - bdb BURGA II Śmiłowickie Wilki (o: BALLACK von der Brucknerallee, m: BRITNEY Śmiłowickie Wilki) Renata i Piotr Horzela
21 - bdb NUBA vom TeamAlhambra (o: Falkoen's RAMOS, m: ANGIE Animar) Andrzej Piwowar
22 - bdb CHARLOTTE Złotnicka Sfora (o: HUNTER vom Haus Tchorz, m: HOLI Asarko Lordana) Urbaniak Katarzyna
23 - bdb LORA z Aberwillów (o: BAX z Leśnego Justynowa, m: RIVA Woj-Bas) Dariusz Kroczek
24 - bdb OSIRIS Asarko Lordana (o: YOKER vom Pendler, m: SEPHORA Asarko Lordana) Grzegorz Okrasa
25 - bdb IDA Hodowla Mistrza Jana (o: ZIKO z Weselskiej Zagrody, m: FIFA z Hodowli Mistrza Jana) Jan Antczak
26 - bdb BONA z Noteckich Lasów (o: ZBIR Wan-Hen FCI, m: MEGAN Kenola) Roman Szambor
27 - bdb NUCCA z Kaliszkowickiej Wieży (o: DIABLO Asarko Lordana, m: MINNI Asarko Lordana) Stanisław Gajowiak
28 - bdb UNICA Team Carrubba (o: FRED vom Rumbachtal, m: DUNYA Team Carrubba) Mariusz Książek
29 - bdb DORA Gwarant Klub (o: UMBERTO Tensor, m: WENDY Kenola) Zbigniew Świerzko
dost poza konk HEIDI Kierkis-Hof (o: ICON Kierkis-Hof, m: ULTIMA z Kojca Holan) Jacek Pazdan
dost poza konk ŁUNA Mis-Maz (o: FRANZ Ardelia, m: XANDA vom Kaditzer Land) Tomasz Gugala
brak SANKA Ardelia (o: WILLY vom Kuckucksland, m: CHAKIRA von der Kupferhaelde) Piotr Bożko
brak FRIDA Mavic Poland (o: LUCKY Mavic Poland, m: DIXI v. Haus Galli) Wojciech Sumara
brak BATANIKA vom Haus Tchorz (o: HUNTER vom Haus Tchorz, m: ESPERANZA vom Nordteich) Mirosław Tchorz
brak IVA Canis viridis (o: MEMPHIS vom Solebrunnen, m: DORA vom Essweiler Tal) Janusz Kłos
brak OMEGA Perła Nieporętu (o: Al-grom MESSI, m: ZOJA Fenomen z Nieporętu) Edyta Kamińska
Legenda:
    (VA) - wybitnie doskonały (vorzüglich Auslese)
    DOSK (V) - doskonały (vorzüglich)
    BDB (SG) - bardzo dobry (sehr gut)
    DB (G) - dobry (gut)
    DOST (A) - dostateczna (Ausreichend)
    U - ungenügend (niedostateczna)
    EZ - entschuldigt zurückgezogen (wycofany z oceny)
    CWC - Certyfikat na Wystawowego Championa
    CACIB - Międzynarodowy Certyfikat Wystawowego Championa Piękności
    res.CACIB - rezerwowy Międzynarodowy Certyfikat Wystawowego Championa Piękności
    Zw. Mł - Zwycięzca Młodzieży
    Naj. Jun. - Najlepszy Junior; Tytuł ten jest przyznawany poprzez porównanie Zwycięzców Młodzieży psa i suki
    NDPwR - Zwycięzca Pies (wybrany w porównaniu z lokatą pierwszą w każdej klasie)
    NDSwR - Zwycięzca Suka (wybrana w porównaniu z lokatą pierwszą w każdej klasie)
    NJW - (JBIS) Najpiękniejszy junior wystawy (wybierany na Best in Show)
    BOB - Międzynarodowe określenie tytułu Zwycięzca Rasy (wybrany w porównaniu NDPwR i NDSwR)
    BOG - Zwycięzca Grupy - o tytuł ten konkurują psy i suki, które na danej wystawie zdobyły tytuł "Zwycięzca Rasy" oraz należą do tej samej grupy ras (wg podziału FCI). W ringu honorowym wyznaczony przez organizatora sędzia dokonuje jednoosobowo wyboru, przyznając 1, 2, 3 i 4 miejsce.
    T1 - ausgeprägt lässt nicht ab (wyraźne wykształcone TSB, nie puszcza)
    T2 - vorhanden (TSB dostatecznie wykształcone)
    T3 - nicht genügend (TSB niedostatecznie wykształcone)
    T4 - abgebrochen wegen mangelnder Führigkeit
    (przerwał z powodu niedostatecznej karności)
© Klub Owczarka Niemieckiego, Realizacja: MetSoft