Wystawa Klubowa Owczarków Niemieckich
Jarocin, 17-18.09.2016r.
Klasa MŁODSZYCH SZCZENIĄT - wiek od 4 do 6 miesięcy PSY SUKI PSY SUKI
Klasa SZCZENIĄT - wiek od 6 do 9 miesięcy PSY SUKI PSY SUKI
Klasa MŁODZIKÓW - wiek od 9 do 12 miesięcy PSY SUKI PSY SUKI
Klasa MŁODZIEŻY - wiek od 12 do 18 miesięcy PSY SUKI PSY SUKI
Klasa JUNIORÓW - wiek od 18 do 24 miesięcy PSY SUKI PSY SUKI
Klasa OTWARTA - wiek powyżej 24 miesięcy PSY SUKI PSY SUKI
Klasa UŻYTKOWA - wiek powyżej 24 miesięcy, wymagany certyfikat użytkowości PSY SUKI PSY SUKI
Klasa CHAMPIONÓW - wiek powyżej 24 miesięcy, wymagany certyfikat championa PSY SUKI PSY SUKI
Klasa WETERANÓW - wiek powyżej 8 lat PSY SUKI
Katalog Zdjęcia z wystawy Wyniki testów Konkurencja hodowlana
Krótkowłose Długowłose
Miejsce / Ocena Nazwa psa, przydomek Właściciel
1 - bdb.czoł. Pol.. BIRA Szenberg (o: WILLY vom Kuckucksland, m: DOLLY vom Finkenschlag) Wiktor Kowalski
2 - bdb.czoł. Pol. YSA Mavic Poland (o: QUORAN D'Ulmental, m: PERLA v. Haus Galli) Jozef Bugos
3 - bdb.czoł. Pol. QUARA vom Pendler (o: ZORRO vom La Mirage, m: XARIN vom Pendler) Dariusz Rączka
4 - bdb UTA Aksaris (o: ODIN z Folinku, m: NELLA von Haus Galli) Jacek Kulik
5 - bdb VATA Trebortim (o: KAI vom Sodinger Land, m: HANZA aus Famke's Zauberwald) Paulina Klimek
6 - bdb RITA z Zielonego Ursynowa Poland FCI (o: HEKTOR z Zielonego Ursynowa Poland FCI, m: RICKE von der Piste Trophe) Janusz Chojnacki
7 - bdb RASHNI Nova Jamina (o: CAMPARI vom Haus Schwerzel, m: KENYA Nova Jamina) Edyta Kowalska
8 - bdb HOUSTON Z Więcborskiej Doliny (o: MAXIMUS aus der Brunnenstraße, m: BUNGA-BUNGA z Więcborskiej Doliny) Piotr Surowy, Lecha Bardońskiego
9 - bdb JOSZKA Mario Grande FCI (o: Team Leiksaid KAPITAN, m: NADIA Mario Grande) Mirosław Bartosiewicz
10 - bdb OKINAWA Asarko Lordana (o: Vom Pendler YOKER, m: SEPHORA Asarko Lordana) Elzbieta Parzyszek
11 - bdb MAJKA vom Trojangold (o: YONATHAN Temperton, m: ELITA vom Trojangold) Zygmunt Łopata
12 - bdb DRAENEI vom Leirbagland (o: COLLORADO Jarkowski Dwór, m: SUNSHINE vom Frankengold) Iwona Demby
13 - bdb ZARINNA vom Haus Tchorz (o: CRONOS del Seprio, m: BRENDA vom Trompetersprung) Piotr Ponikowski
14 - bdb ABI DrakTeam (o: HUNTER vom Haus Tchorz, m: FABIENNE Ulmich Team) Roman Piasecki
15 - bdb ROMA z Zielonego Ursynowa Poland FCI (o: HEKTOR z Zielonego Ursynowa Poland FCI, m: RICKE von der Piste Trophe) Janusz Chojnacki
16 - bdb KIRA Ramik (o: NICO Mario Grande, m: KIKA Ardelia) Łukasz Kleszczyński
17 - bdb IZZY z Krainy Tura (o: NICO Mario Grande, m: DAISY Asarko Lordana) Tomasz Borowski
18 - bdb DARI vom Zellwaldrand (o: WILLY vom Kuckucksland, m: KOLLIEN vom Zellwaldrand) Ewa Wojciechowska
19 - bdb BABETT Szogun (o: GRISU vom Frankengold, m: AIKA vom Hubichenstein) Grzegorz Sobierajski
20 - bdb LARA vom Waldfurter-Wald (o: WILLAS vom Grafenbrunn, m: FANTA vom Waldfurter-Wald) Jolanta Klimek
21 - bdb CARRERA Cuturo (o: SULATN vom Zeuergrund, m: BEAUTY Urban Team) Mariusz Cyra
22 - bdb THALIA Asarko Lordana (o: LABO vom Schollweiher, m: TANITA Asarko Lordana) Mieczysław Krasuski
23 - bdb BUENA Kira Centauri (o: GRINCH vom Frankengold, m: AZJA Kira Centauri) Tomasz Wdowiak
24 - bdb NURI von Skorpionenblut (o: BOSTON von Skorpionenblut, m: WAXI Artrox) Izabela Białas
25 - bdb AGSA Oschen Ver FCI (o: GIO vom Muhlenteich, m: OSCHI Asarko Lordana) Henryk Włodara
26 - bdb DEJSSI Wilcza Pasja Z-E FCI (o: XANDER von Fidelius, m: CONI Ulmich Team FCI) Marek Kozerski
27 - bdb JURA Kleine Werder (FCI) (o: NIXON Tombo, m: PLOTKA Brawos Bis (FCI)) Ewelina Ostrowska
niedostateczna JOKO Andomi Poland (o: ELOI vom Trompetersprung, m: HILDE vom Fichtenschalg) Arkadiusz Strefański
brak ATIKA Menulio Pilnatis (o: JUST in love Laukine vilkauoge, m: BUGA) Daiva Sakociene
brak DEMI I Banacha z Hipolitowa (o: NICO Mario Grande, m: LUSSY Wilczy Szaniec (FCI)) Ireneusz Banach
Legenda:
    (VA) - wybitnie doskonały (vorzüglich Auslese)
    DOSK (V) - doskonały (vorzüglich)
    BDB (SG) - bardzo dobry (sehr gut)
    DB (G) - dobry (gut)
    DOST (A) - dostateczna (Ausreichend)
    U - ungenügend (niedostateczna)
    EZ - entschuldigt zurückgezogen (wycofany z oceny)
    CWC - Certyfikat na Wystawowego Championa
    CACIB - Międzynarodowy Certyfikat Wystawowego Championa Piękności
    res.CACIB - rezerwowy Międzynarodowy Certyfikat Wystawowego Championa Piękności
    Zw. Mł - Zwycięzca Młodzieży
    Naj. Jun. - Najlepszy Junior; Tytuł ten jest przyznawany poprzez porównanie Zwycięzców Młodzieży psa i suki
    NDPwR - Zwycięzca Pies (wybrany w porównaniu z lokatą pierwszą w każdej klasie)
    NDSwR - Zwycięzca Suka (wybrana w porównaniu z lokatą pierwszą w każdej klasie)
    NJW - (JBIS) Najpiękniejszy junior wystawy (wybierany na Best in Show)
    BOB - Międzynarodowe określenie tytułu Zwycięzca Rasy (wybrany w porównaniu NDPwR i NDSwR)
    BOG - Zwycięzca Grupy - o tytuł ten konkurują psy i suki, które na danej wystawie zdobyły tytuł "Zwycięzca Rasy" oraz należą do tej samej grupy ras (wg podziału FCI). W ringu honorowym wyznaczony przez organizatora sędzia dokonuje jednoosobowo wyboru, przyznając 1, 2, 3 i 4 miejsce.
    T1 - ausgeprägt lässt nicht ab (wyraźne wykształcone TSB, nie puszcza)
    T2 - vorhanden (TSB dostatecznie wykształcone)
    T3 - nicht genügend (TSB niedostatecznie wykształcone)
    T4 - abgebrochen wegen mangelnder Führigkeit
    (przerwał z powodu niedostatecznej karności)
© Klub Owczarka Niemieckiego, Realizacja: MetSoft