Wystawa Klubowa Owczarków Niemieckich
Jarocin, 17-18.09.2016r.
Klasa MŁODSZYCH SZCZENIĄT - wiek od 4 do 6 miesięcy PSY SUKI PSY SUKI
Klasa SZCZENIĄT - wiek od 6 do 9 miesięcy PSY SUKI PSY SUKI
Klasa MŁODZIKÓW - wiek od 9 do 12 miesięcy PSY SUKI PSY SUKI
Klasa MŁODZIEŻY - wiek od 12 do 18 miesięcy PSY SUKI PSY SUKI
Klasa JUNIORÓW - wiek od 18 do 24 miesięcy PSY SUKI PSY SUKI
Klasa OTWARTA - wiek powyżej 24 miesięcy PSY SUKI PSY SUKI
Klasa UŻYTKOWA - wiek powyżej 24 miesięcy, wymagany certyfikat użytkowości PSY SUKI PSY SUKI
Klasa CHAMPIONÓW - wiek powyżej 24 miesięcy, wymagany certyfikat championa PSY SUKI PSY SUKI
Klasa WETERANÓW - wiek powyżej 8 lat PSY SUKI
Katalog Zdjęcia z wystawy Wyniki testów Konkurencja hodowlana
Krótkowłose Długowłose
Miejsce / Ocena Nazwa psa, przydomek Właściciel
1 - wo HAIFA Primo mio Grande (o: GARY vom Huhnegrab, m: JAKUTA Primo Grande) Beata Kalisz
2 - wo HERMIONA Kenola (o: MARLO von Baccara, m: XANIA Kenola) Sebastian Zajączkowski
3 - wo MONA Mavic Poland (o: LEO von der Zenteiche, m: TASKA Mavic Poland) Anna Mielnikiewicz
4 - wo HANA Kenola (o: MARLO von Baccara, m: XANIA Kenola) Joanna Kowalska
5 - wo AGA Z Byczynskiej Doliny (o: CRONOS del Seprio, m: HANDY vom Haus Tchorz) Bogusław Jagieła
6 - wo HAGA Primo Mio Grande (o: GARY vom Huhnegrab, m: JAKUTA Primo Grande) Radosław Rokitka
7 - wo TAMMY vom Suentelstein (o: XAMBO vom Suentelstein, m: DOREEN vom Dacon) Monika Zielińska
8 - wo TILKA Woj-Bas (o: GERONIMO vom Team Panoniansee, m: ALFA Woj-Bas) Grzegorz Szczęsny
9 - wo MAJRA z Leśnego Justynowa (o: SKY vom Altenberger Land, m: KSARA z Leśnego Justynowa) Piotr Niedzielski
10 - wo BELLA Sfora Kwaśniewskiego FCI (o: MARKO Złotnicki Gród FCI, m: ATENA Sfora Kwaśniewskiego FCI) Kamil Kwaśniewski
11 - wo MONTA z leśnego Justynowa (o: SKY vom Altenberger Land, m: KSARA z Leśnego Justynowa) Małgorzata Przesmycka
12 - wo DANIA vom Haus Tchorz (o: KJUWEL vom Haus Tchorz, m: DAMILA vom Haus Tchorz) Mirosław Tchorz
13 - wo DIANA Eylandt (o: MAXIMUS aus der Brunnenstraße, m: ORSA z Ujazdowskiego Jaru) Dariusz Jabłoński
14 - wo CALA z Posadki (o: MAXIMUS aus der Brunnenstraße, m: MILA Rodiaz) Grzegorz Szczepański
15 - wo RITA Pałucka Baszta (o: BONO Wan-Hen, m: MALWA Złotnicki Gród) Zygmunt Gorzycki
16 - wo NERA di Casa Massarelli (o: DUX del Maglio, m: OLLY di Casa Massarelli) Andrea Massarelli
17 - wo CAMA Z Posdki (o: MAXIMUS aus der Brunnenstraße, m: MILA Rodiaz) Marek Jesiołowski
18 - wo WARINKA Artro Hals (o: KJUWEL vom Haus Tchorz, m: FILA Marino Haus) Artur Smolak
19 - wo FRIDAY Laukine Vilkauoge (o: FINN vom Bergmannsland, m: ADA Sapnu Sargas) Zivile Cepuliene
20 - wo ABBY UL Mar (o: HUNTER vom Haus Tchorz, m: BARCELONA von Gran Peregrino) Mirosław Tchorz
brak DIXI Bemar (o: ZIDAN of Flokish Fest, m: XARA Mavic Poland) Marek Ważydrąg
brak XANDI Trebortim (o: XEDOS Schreidon, m: ABRA aus Famke's Zauberwald) Robert Filipowiak
Legenda:
    (VA) - wybitnie doskonały (vorzüglich Auslese)
    DOSK (V) - doskonały (vorzüglich)
    BDB (SG) - bardzo dobry (sehr gut)
    DB (G) - dobry (gut)
    DOST (A) - dostateczna (Ausreichend)
    U - ungenügend (niedostateczna)
    EZ - entschuldigt zurückgezogen (wycofany z oceny)
    CWC - Certyfikat na Wystawowego Championa
    CACIB - Międzynarodowy Certyfikat Wystawowego Championa Piękności
    res.CACIB - rezerwowy Międzynarodowy Certyfikat Wystawowego Championa Piękności
    Zw. Mł - Zwycięzca Młodzieży
    Naj. Jun. - Najlepszy Junior; Tytuł ten jest przyznawany poprzez porównanie Zwycięzców Młodzieży psa i suki
    NDPwR - Zwycięzca Pies (wybrany w porównaniu z lokatą pierwszą w każdej klasie)
    NDSwR - Zwycięzca Suka (wybrana w porównaniu z lokatą pierwszą w każdej klasie)
    NJW - (JBIS) Najpiękniejszy junior wystawy (wybierany na Best in Show)
    BOB - Międzynarodowe określenie tytułu Zwycięzca Rasy (wybrany w porównaniu NDPwR i NDSwR)
    BOG - Zwycięzca Grupy - o tytuł ten konkurują psy i suki, które na danej wystawie zdobyły tytuł "Zwycięzca Rasy" oraz należą do tej samej grupy ras (wg podziału FCI). W ringu honorowym wyznaczony przez organizatora sędzia dokonuje jednoosobowo wyboru, przyznając 1, 2, 3 i 4 miejsce.
    T1 - ausgeprägt lässt nicht ab (wyraźne wykształcone TSB, nie puszcza)
    T2 - vorhanden (TSB dostatecznie wykształcone)
    T3 - nicht genügend (TSB niedostatecznie wykształcone)
    T4 - abgebrochen wegen mangelnder Führigkeit
    (przerwał z powodu niedostatecznej karności)
© Klub Owczarka Niemieckiego, Realizacja: MetSoft