Wystawa Klubowa Owczarków Niemieckich
Jarocin, 17-18.09.2016r.
Klasa MŁODSZYCH SZCZENIĄT - wiek od 4 do 6 miesięcy PSY SUKI PSY SUKI
Klasa SZCZENIĄT - wiek od 6 do 9 miesięcy PSY SUKI PSY SUKI
Klasa MŁODZIKÓW - wiek od 9 do 12 miesięcy PSY SUKI PSY SUKI
Klasa MŁODZIEŻY - wiek od 12 do 18 miesięcy PSY SUKI PSY SUKI
Klasa JUNIORÓW - wiek od 18 do 24 miesięcy PSY SUKI PSY SUKI
Klasa OTWARTA - wiek powyżej 24 miesięcy PSY SUKI PSY SUKI
Klasa UŻYTKOWA - wiek powyżej 24 miesięcy, wymagany certyfikat użytkowości PSY SUKI PSY SUKI
Klasa CHAMPIONÓW - wiek powyżej 24 miesięcy, wymagany certyfikat championa PSY SUKI PSY SUKI
Klasa WETERANÓW - wiek powyżej 8 lat PSY SUKI
Katalog Zdjęcia z wystawy Wyniki testów Konkurencja hodowlana
Krótkowłose Długowłose
Miejsce / Ocena Nazwa psa, przydomek Właściciel
1 - wo Hyltelands THARA (o: XAMBO vom Suentelstein, m: FINJA vom Dacon) Monika Zielińska
2 - wo JAXA Tombo (o: MAXIMUS aus der Brunnenstraße, m: ARRA Tombo) Tomasz Bogucki
3 - wo Al-grom HELA (o: Al-grom MESSI, m: Al-grom JENNY) Marzena i Mirosław Zawiślak
4 - wo KIKA Tombo (o: BALLACK von der Brucknerallee, m: GABI Tombo) Tomasz Bogucki
5 - wo ZORIE Kalupus (o: PIPPO Hause of Grumil, m: DEGRA Kalupus) Magda Barjak
6 - wo KAJA Kierkis-Hof (o: RIKO Kierkis-Hof, m: CARINA Kierkis-Hof) Jacek Pazdan
7 - wo SARA z Domu Żyrków (o: ONDO vom Huhnegrab, m: TARA z Domu Żyrków) Józef Żyrek
8 - wo DARIA Asarko Lordana (o: BALLACK von der Brucknerallee, m: SEPHORA Asarko Lordana) Szlachta Mariusz
9 - wo POLKA vom TeamAlhambra (o: Falkoen's RAMOS, m: HEYA vom TeamAlhambra) Andrzej Piwowar
10 - wo WENA Fikusar (o: PIPPO House of Grumil, m: FAKSI Fikusar) Grzegorz Koziara
11 - wo ABI z Szubińskiego Grodu (o: ZIKO z Weselskiej Zagrody, m: IZZY Cukrowa Góra) Krzysztof Kowalski
12 - wo AIRA Tompod Dog (o: Al-grom SPEEDY, m: HERA Cukrowa Góra) Poddębniak Tomasz
13 - wo MONA z Chojniczanki FCI (o: LEO Mavic Poland FCI, m: ZETA z Chojniczanki FCI) Waldemar Spichalski
14 - wo JESSIE Tombo (o: MAXIMUS aus der Brunnenstraße, m: ARRA Tombo) Krzysztof Walocha
15 - wo ESTER Goldberb Krakow (o: HUNTER vom Haus Tchorz, m: RAJA vom Luttersbruch) Artur Cichy
16 - wo WESPER De-Marko Poland(FCI) (o: GARO vom Team Panoniansee, m: NESKA De-Marko Poland(FCI)) Przemysław Pałuba
17 - wo AKIRA z Kaszubskiego Zalesia (o: ZIMBA z Kojca Holan, m: HIRO Śmiłowickie Wilki) Dariusz Sokołowski
18 - wo AXA z Szubińskiego Grodu (o: ZIKO z Weselskiej Zagrody, m: IZZY Cukrowa Góra) Dariusz Zielecki
19 - wo GERIAUSIA Laukine Vilkauoge (o: JAX dei Precision, m: AQUA Del Sole Nascente) Daiva Sakociene
20 - wo DARA De-Bes (o: MAXIMUS aus der Brunnenstraße, m: ORSA De-Bes) Ryszard Kłapkowski
brak AISZA Szypioda (o: MAXIMUS aus der Brunnenstraße, m: ODASI house guard) Piotr Pietrzyk
brak YOSHI Trebortim (o: VABO vom Osterberger-Land, m: SIERRA MADERA Wan-Hen) Roman Bukowski
brak DELTA Asarko Lordana (o: BALLACK von der Brucknerallee, m: SEPHORA Asarko Lordana) Dariusz Kraszewski
brak GERTI vom Haus Tchorz (o: KJUWEL vom Haus Tchorz, m: HAITI vom Haus Tchorz) Mirosław Tchorz
Legenda:
    (VA) - wybitnie doskonały (vorzüglich Auslese)
    DOSK (V) - doskonały (vorzüglich)
    BDB (SG) - bardzo dobry (sehr gut)
    DB (G) - dobry (gut)
    DOST (A) - dostateczna (Ausreichend)
    U - ungenügend (niedostateczna)
    EZ - entschuldigt zurückgezogen (wycofany z oceny)
    CWC - Certyfikat na Wystawowego Championa
    CACIB - Międzynarodowy Certyfikat Wystawowego Championa Piękności
    res.CACIB - rezerwowy Międzynarodowy Certyfikat Wystawowego Championa Piękności
    Zw. Mł - Zwycięzca Młodzieży
    Naj. Jun. - Najlepszy Junior; Tytuł ten jest przyznawany poprzez porównanie Zwycięzców Młodzieży psa i suki
    NDPwR - Zwycięzca Pies (wybrany w porównaniu z lokatą pierwszą w każdej klasie)
    NDSwR - Zwycięzca Suka (wybrana w porównaniu z lokatą pierwszą w każdej klasie)
    NJW - (JBIS) Najpiękniejszy junior wystawy (wybierany na Best in Show)
    BOB - Międzynarodowe określenie tytułu Zwycięzca Rasy (wybrany w porównaniu NDPwR i NDSwR)
    BOG - Zwycięzca Grupy - o tytuł ten konkurują psy i suki, które na danej wystawie zdobyły tytuł "Zwycięzca Rasy" oraz należą do tej samej grupy ras (wg podziału FCI). W ringu honorowym wyznaczony przez organizatora sędzia dokonuje jednoosobowo wyboru, przyznając 1, 2, 3 i 4 miejsce.
    T1 - ausgeprägt lässt nicht ab (wyraźne wykształcone TSB, nie puszcza)
    T2 - vorhanden (TSB dostatecznie wykształcone)
    T3 - nicht genügend (TSB niedostatecznie wykształcone)
    T4 - abgebrochen wegen mangelnder Führigkeit
    (przerwał z powodu niedostatecznej karności)
© Klub Owczarka Niemieckiego, Realizacja: MetSoft