XXIII Dolnośląska Wystawa Owczarków Niemieckich
Wrocław, 31.07.2021r.
Klasa MŁODSZYCH SZCZENIĄT - wiek od 4 do 6 miesięcy PSY SUKI PSY SUKI
Klasa SZCZENIĄT - wiek od 6 do 9 miesięcy PSY SUKI PSY SUKI
Klasa MŁODZIKÓW - wiek od 9 do 12 miesięcy SUKI PSY SUKI
Klasa MŁODZIEŻY - wiek od 12 do 18 miesięcy PSY SUKI PSY SUKI
Klasa JUNIORÓW - wiek od 18 do 24 miesięcy PSY SUKI PSY SUKI
Klasa OTWARTA - wiek powyżej 24 miesięcy PSY SUKI PSY SUKI
Klasa UŻYTKOWA - wiek powyżej 24 miesięcy, wymagany certyfikat użytkowości PSY SUKI PSY SUKI
Klasa CHAMPIONÓW - wiek powyżej 24 miesięcy, wymagany certyfikat championa SUKI
Klasa WETERANÓW - wiek powyżej 8 lat PSY
Zdjęcia z wystawy cz.1
Krótkowłose Długowłose
Miejsce / Ocena Nazwa psa, przydomek Właściciel
70 - VV ALABA vom Pendler (o: ZET vom Napte-Emmer Eck, m: JADE vom Pendler) Meinen Wolfgang
BRAK URAN Wiolinek (o: ANUBIS Asarko Lordana, m: NEVADA Wiolinek) Jezierski Maciej
1 - VV WEMBLEY Avax Hof (o: ALONSO vom Externstein, m: KARMA Mir-Jar) Zavadilík Jiří
2 - VV ETO Majsm (o: DON di Casa Caputi, m: MONA Mavic Poland) Rogal Ignacy
1 - SG IVAN Psia Rada (o: QUENTIN von Regina Pacis, m: OBRA z Krywlan) Stawarczyk Sylwia
2 - SG FIGO Pablo Max (o: TAO Marko Carras, m: ALISE Primo Grande) Jędrysiak Przemysław
3 - SG TAY Varmenberg (o: TUDOR vom Haus Tchorz, m: SARRA vom Haus Tchorz) Bułka Janusz
4 - SG NANDO z Kanetowca (o: TUDOR vom Haus Tchorz, m: USI Dobrzyków) Zamorowski Henryk
1 - SG ROI z Januszewskiej Zagrody (o: QUENTIN von Regina Pacis, m: NABUCCO Asarko Lordana) Baran Piotr
2 - SG JAZZ Ck's Team (o: WILLY v. Kuckucksland, m: SERAP v. Rumbachtal) Kuzman Caner
1 - SG IBRO Rodiaz (o: KAMPUS vom Drei Birkenzwinger, m: USSI Rodiaz) Frątczak Mateusz
2 - SG GIRG vom Haus Tchorz (o: WUTZ vom Haus Tchorz, m: ZURIE vom Haus Tchorz) Włodara Henryk
3 - SG WOLWERIN Artrox (o: VOLVERINE vom Funken Spiel, m: JAGA Artrox) Nowak Rafał
BRAK EIKO Romellhof (o: Team Marlboro HILTON, m: RENI vom Leithawald) Bułka Janusz
1 - V DINO z Byczynskiej Doliny (o: BENNO vom Mahlstein, m: HANDY vom Haus Tchorz) Jagieła Bogusław
2 - V OHIO vom Pendler (o: NERO vom Ghattas, m: COOKIE vom Pendler) Zajączkowski Sebastian
3 - V RAFI z Leśnego Justynowa (o: FALCO z Lipe Moravia, m: KSARA z Leśnego Justynowa) Lisowski Sylwester
4 - V KOVU Darkaro (o: ULKAN von Maikhus, m: CLEO Tombo) Zakrzewski Piotr
5 - V HUNTER von Pallas Athene (o: NERO vom Ghattas, m: XOLLY von Pallas Athene) Kubenova Vera
BRAK IGOR vom Haus Tchorz (o: TUDOR vom Haus Tchorz, m: WAKA WAKA vom Haus Tchorz) Włodara Henryk
1 - VV RAMI Mavic Poland (o: FRIC Vanos Poland, m: AMI Mavic Poland) Makarska Agata
2 - VV APEROL vom Pendler (o: ZET vom Napte-Emmer Eck, m: JADE vom Pendler) Meinen Wolfgang
1 - VV DIXI Marko Carras (o: TELL von Ghattas, m: URBI Primo Grande) Wencel Marek
2 - VV HASHIRA Asarko Lordana (o: ANUBIS Asarko Lordana, m: DAGNY Asarko Lordana) Frątczak Mateusz
3 - VV SAFIRA Z Leśnego Justynowa (o: RAFI z Leśnego Justynowa, m: HAGA Brawos Bis) Poddębniak Tomasz
BRAK BAJA Mazovia Team (o: WARRO Tombo, m: CIRI Tombo) Kołakowski Wiesław
1 - SG FRIDA z Grodu Raka (o: WHILLO vom Klostermoor, m: BEJZI z Grodu Raka) Przybyłowski Łukasz
2 - SG ANNE Szenberg (o: UMBERTO vom Zellwaldrand, m: LADY Szenberg) Kowalski Wiktor
3 - SG CRISTEL Cuturo (o: GRAP Mavic Poland, m: SUSE von Tronje) Makarska Agata
4 - SG MALTA z Kanetowca (o: WUDU Marko Carraas, m: GRETA z Kanetowca) Johna Katarzyna
5 - SG WIRRA vom Haus Tchorz (o: THEO vom Haus Tchorz, m: WANESSA vom Haus Tchorz) Roszczak Konrad
6 - SG NANA Kalupus FCI (o: SHERIFF vom Legends Team, m: FANTASTICA Kalupus FCI) Grzegorzewska Natalia
BRAK NAOMI Euro Breed (o: Team Zilber Wasserfall ZERKIS, m: EPOKA Sukcesor) Rzepecka Fawzy Anna
1 - SG KAHLUA Von der Berghofer-Heide (o: SASTOR vom Huhnegrab, m: OCEAN von der Berghofer-Heide) Nielsen Gitte Beck
2 - SG RIIA vom Haus Tchorz (o: IBERRO vom Haus Tchorz, m: WARRINKA vom Haus Tchorz) Kaczmarek Adam
3 - SG JOKE Toruńska Sfora (o: CYRUS vom Osterberger-Land, m: GINA Toruńska Sfora) Wandachowicz Tomasz
BRAK PARMA Z Piorenu (o: BAJO Primo Grande, m: MAJRA z Leśnego Justynowa) Niedzielski Piotr
1 - SG ELEKTRA z Grodu Raka (o: ORRUS De-Bes, m: BEJZI z Grodu Raka) Przybyłowski Łukasz
2 - SG ATHENA Team Haus Jackson (o: YOKER v. Pendler, m: REA Feedback) Kuzman Caner
3 - SG ILKA Rodiaz (o: KAMPUS vom Drei Birkenzwinger, m: USSI Rodiaz) Szkalski Piotr
4 - SG ELSA Romelhof (o: Team Marlboro HILTON, m: RENI vom Leithawald) Krawczuk Ireneusz
5 - SG DAMINA Eksploracja (o: LARRY von Bierstadther Hof, m: TEXA Mis-Maz) Gołębiowski Sławomir
6 - SG NELI Atrius Team (o: MAXIMUS aus der Brunenstrasse, m: INEZ z Różyc) Bednarek Piotr
1 - V CAMORRA vom Waldfurter-Wald (FCI) (o: MARS von Aurelius, m: GITANA von Bad-Boll) Koziara Grzegorz
2 - V HANI Varmenberg (o: NORBI vom Haus Tchorz, m: SARRA vom Haus Tchorz) Falisz Jerzy
3 - V DEBI Valdi Marr (o: BENNO vom Mahlstein, m: SHILA Wolf Jar) Kosinski Waldemar
4 - V SUNNY Avax Hof (o: KORADO Catani Black Avax Hof, m: ZUMBA Lubzer Eldetal) Zavadilik Jiri
5 - V MAKAYA Śmiłowickie Wilki (o: MARK vom Pendler, m: GRENDY vom Rumbachtal) Horzela Renata
6 - V BARU Eimi Hof (o: WILLY v. Kuckucksland, m: EIMI Avax Hof) Kostka Petr
BRAK BAFI Wolf Jar (o: BENNO vom Mahlstein, m: SAABI Wolf Jar) Pluskota Mariusz
BRAK ALISE Primo Grande (o: WILLAS vom Grafenbrunn, m: MALKA Primo Grande) Jędrysiak Przemysław
BRAK BAFFY Eimi Hof (o: WILLY v. Kuckucksland, m: EIMI Avax Hof) Kostka Petr
Legenda:
    (VA) - wybitnie doskonały (vorzüglich Auslese)
    DOSK (V) - doskonały (vorzüglich)
    BDB (SG) - bardzo dobry (sehr gut)
    DB (G) - dobry (gut)
    DOST (A) - dostateczna (Ausreichend)
    U - ungenügend (niedostateczna)
    EZ - entschuldigt zurückgezogen (wycofany z oceny)
    CWC - Certyfikat na Wystawowego Championa
    CACIB - Międzynarodowy Certyfikat Wystawowego Championa Piękności
    res.CACIB - rezerwowy Międzynarodowy Certyfikat Wystawowego Championa Piękności
    Zw. Mł - Zwycięzca Młodzieży
    Naj. Jun. - Najlepszy Junior; Tytuł ten jest przyznawany poprzez porównanie Zwycięzców Młodzieży psa i suki
    NDPwR - Zwycięzca Pies (wybrany w porównaniu z lokatą pierwszą w każdej klasie)
    NDSwR - Zwycięzca Suka (wybrana w porównaniu z lokatą pierwszą w każdej klasie)
    NJW - (JBIS) Najpiękniejszy junior wystawy (wybierany na Best in Show)
    BOB - Międzynarodowe określenie tytułu Zwycięzca Rasy (wybrany w porównaniu NDPwR i NDSwR)
    BOG - Zwycięzca Grupy - o tytuł ten konkurują psy i suki, które na danej wystawie zdobyły tytuł "Zwycięzca Rasy" oraz należą do tej samej grupy ras (wg podziału FCI). W ringu honorowym wyznaczony przez organizatora sędzia dokonuje jednoosobowo wyboru, przyznając 1, 2, 3 i 4 miejsce.
    T1 - ausgeprägt lässt nicht ab (wyraźne wykształcone TSB, nie puszcza)
    T2 - vorhanden (TSB dostatecznie wykształcone)
    T3 - nicht genügend (TSB niedostatecznie wykształcone)
    T4 - abgebrochen wegen mangelnder Führigkeit
    (przerwał z powodu niedostatecznej karności)
© ZKwP Wrocław, Realizacja: MetSoft