XXIII Dolnośląska Wystawa Owczarków Niemieckich
Wrocław, 31.07.2021r.
Klasa MŁODSZYCH SZCZENIĄT - wiek od 4 do 6 miesięcy PSY SUKI PSY SUKI
Klasa SZCZENIĄT - wiek od 6 do 9 miesięcy PSY SUKI PSY SUKI
Klasa MŁODZIKÓW - wiek od 9 do 12 miesięcy SUKI PSY SUKI
Klasa MŁODZIEŻY - wiek od 12 do 18 miesięcy PSY SUKI PSY SUKI
Klasa JUNIORÓW - wiek od 18 do 24 miesięcy PSY SUKI PSY SUKI
Klasa OTWARTA - wiek powyżej 24 miesięcy PSY SUKI PSY SUKI
Klasa UŻYTKOWA - wiek powyżej 24 miesięcy, wymagany certyfikat użytkowości PSY SUKI PSY SUKI
Klasa CHAMPIONÓW - wiek powyżej 24 miesięcy, wymagany certyfikat championa SUKI
Klasa WETERANÓW - wiek powyżej 8 lat PSY
Zdjęcia z wystawy cz.1
Krótkowłose Długowłose
Miejsce / Ocena Nazwa psa, przydomek Właściciel
1 - VV GOLD von Borysland (o: CEKIN Woj -Bas, m: ARSA vom Borysland) Kikowska Magdalena
2 - VV COLLORADO Junior (o: Jarkowski Dwór COLLORADO, m: All My World FCI CESSIRA (FCI)) Kość Włodzimierz
1 - VV HERRMANN vom Brauneck (o: OMEN vom Frankengold, m: FIORA vom Brauneck) Roszczak Konrad
2 - VV URSUS Euro Breed (o: KRISU vom Patzenberg, m: BELLA Euro Breed Arabic) Rzepecka Fawzy Anna
3 - VV GOLD Wilcze Szczęście (o: CARON vom Haus Tchorz, m: FANNY Gold-Abat) Adamczyk Katarzyna
1 - VV ASSAN Z Byczyńskiej Doliny (o: CHACCO z Byczyńskiej Doliny, m: JOSI z Januszewskiej Zagrody) Miszczak Wioletta
2 - VV BASTON Wolfskan Hof (o: GEROME von Pendler, m: RYANA Luberland) Gołębiowski Sławomir
3 - VV BLACK ARMANI Amon Re Moravia (o: KORADO CATANI BLACK Avax Hof, m: PHARIS Avax Hof) Plchová Sonia
4 - VV SPEED Euro Breed (o: FIODOR Jarkowski Dwór, m: FERONI Dlha Roven) Rzepecka Fawzy Anna
1 - SG JAZZ Leidenschaft-Poland (o: VULKANO vom Gebenbacher Land, m: CISMA vom Fichtenschlag) Nowakowska Małgorzata
2 - SG NICO Valdi Marr (o: XANDUR von der Pfalzperle, m: DEBI Valdi Marr) Kosinski Waldemar
3 - SG ZOTTEL Wolfsbrise (o: BASTON z Heydlowego Wzgórza, m: ESTER Sfora z Zakrzewa) Nowak Jolanta
4 - SG ZINADINE ZIDANE Wolfsbrise (o: BASTON z Heydlowego Wzgórza, m: ESTER Sfora z Zakrzewa) Wiernicka Kinga
1 - SG DERRICK Wilcze Szczęście (o: NESTO vom Haus Tchorz, m: BALI Wilcze Szczęście) Korona Katarzyna
2 - SG MORIS Mavic Poland (fci) (o: HORNET Box-Dogs, m: ROXI Mavic Poland) Nosalski Piotr
3 - SG ASAP z Mylnej Gromady (o: OTTO vom Fichtenschlag, m: ZANA Wolf Jar(FCI)) Ratajczak Mariusz
4 - SG DEFENDER Open Soul (o: IAN vom Kleinen Zauberberg, m: Open Soul BAVARIYA) Naveel Baig
1 - SG GROS Primo Grande (o: KASPAR von Tronje, m: USSI Rodiaz) Musiał Tymon
2 - SG ATOS Z Miasta Gniezna (o: JACKSON vom Zisawinkel, m: BARSA z Wiślanej) Igliński Maciej
3 - SG FIGO Varmenberg (o: BENNO vom Mahlstein, m: SANGRIA vom Haus Tchorz (FCI)) Kanclerz-Dzwończak Małgorzata
4 - SG CARON vom Haus Tchorz (o: Team Marlboro HILTON, m: KUBA vom Haus Tchorz) Kaczmarek Sławomir
BRAK CHALLENGE Euro Breed Arabic (o: AL PACINO King Regent, m: GANDIA Primo Grande) Rzepecka Katarzyna
1 - V IVAN Valdi Marr (o: HENKO vom Holtkämper hof, m: SHILA Wolf Jar) Kosinski Waldemar
2 - V QUEN vom Eichenplatz (o: USLAN von Bad-Boll, m: CIRA vom Eichenplatz) Wilczko Irena
3 - V IAN Sfora z Zakrzewa (o: IAN vom Kleinen Zauberberg, m: QUARA vom Pendler) Rączka Dariusz
4 - V EMIN Damnappo (o: NAPPO vom Fichtenschlag, m: DAM Damnappo) Ratajczak Marek
1 - V YONATHAN Temperton (o: BIX von Arlett, m: MILLA vom Fichtenschlag) Makarska Agata
1 - VV WESPA vom Eichenplatz (o: LASSO vom Grafenbrunn, m: OSANA von der Schmiede) Klimek Jolanta
2 - VV TINA Valdi Marr (o: TELL vom Ghattas, m: DEBI Valdi Marr) Pogorzelska Monika
3 - VV OSSI Sfora z Zakrzewa (o: YAKARI vom Freese Land, m: QUARA vom Pendler) Rączka Dariusz
1 - VV GABI z Mylnej Gromady (o: RASPUTIN vom Frankengold, m: HANI z Mylnej Gromady) Wawrzyniak Antoni
2 - VV JEYZZI Von Maszhaus (o: FAJTER z Toruńskiego lasu, m: BONI-BLUE Ravers Poland) Brudzyński Krzysztof
3 - VV ADELL Artrox (o: OHIO vom Pendler, m: JAGA Artrox) Nowak Rafał
4 - VV TEQUILA Euro Breed (o: Team Zilber Wasserfall ZERKIS, m: HONDA Euro Breed) Rzepecka Katarzyna
5 - VV TIGRA Furia Wilcze Szczęście (o: VIP vom Waldfurter-Wald, m: FIOLA Wilcze Szczęście) Dur Lucjan
6 - VV FELA von Borysland (o: CEKIN Woj-Bas, m: AILA vom Mittenhauser Hof) Świniarski Arkadiusz
7 - VV BETTI Sterado (o: COLLORADO Jarkowski Dwór, m: BELLA Fort Deeann) Stefaniak Radosław
BRAK GAJA Lazpero (o: ASSAN Camatus Latrunculus, m: DAFI Ederwolf) Kuga Piotr
1 - VV RAFINIA Primo Mio Grande (o: TELL von Ghattas, m: HAIFA Primo Mio Grande) Rudnicka Anna
2 - VV ARISA vom Fiterland (o: WILLIAM vom Haus Tchorz (FCI), m: ASCARI vom Fiterland (FCI)) Szpak Michał
3 - VV NEGRA Remo (o: IVAN Valdi Marr, m: FURIE Remo) Urbanowicz Justyna
BRAK NELE Vom Länderspiegel (o: IAN com Kleinen Zauberberg, m: ESRA vom der Burg Alliso) Rzepecka Fawzy Anna
1 - SG KORONA Rodiaz (o: ATZE vom Rothenbacherwald, m: USSI Rodiaz) Szkalski Piotr
2 - SG SKY von Vengerberg (o: BRUCE von Cohinor, m: PETRA von Vengerberg) Kozłowski Arkadiusz
3 - SG DIANA Drak Team (o: QUODO vom Frankengold, m: ABI Drak Team) Piasecki Roman
4 - SG BASTA Rob-Kruan (o: BASTON z Heydlowego Wzgórza, m: GINA Eris Hof) Koszołko Łukasz
5 - SG GOLDIE z Grodu Smoka (o: VIP vom Waldfurter-Wald, m: BISHARA der Vorteil) Zagórski Rafał
6 - SG ZETA Wolfsbrise (o: BASTON z Heydlowego Wzgórza, m: ESTER Sfora z Zakrzewa) Kowalczyk Ewelina
7 - SG ZASHA Wolfsbrise (o: BASTON z Heydlowego Wzgórza, m: ESTER Sfora z Zakrzewa) Kowalczyk Ewelina
1 - SG PINGA Darkaro (o: MONDO di Casa Palomba, m: EETTE Darkaro) Ziąbski Dariusz
2 - SG GAYLA Z Nevervilu (o: GARY vom Hühnegrab, m: HALINA vom La'Mirage) Niewęgłowska Ewelina
3 - SG YUVATI Kenola (o: MONDO di Casa Palomba, m: XHAKRA vom Pendler) Biskup Katarzyna
4 - SG JANSET Ck's Team (o: WILLY v. Kuckucksland, m: SERAP v. Rumbachtal) Kuzman Caner
5 - SG EMI Wilcze Szczęście (o: VIP vom Waldfurter-Wald, m: FANNY Gold Abat) Adamowicz Dariuszem
BRAK KIWI Euro Breed (o: AJOHO Euro Breed, m: FERONI Dlha Roven) Rzepecka Katarzyna
1 - SG AVA Vom osterberger-land (o: Team Marlboro HILTON, m: CISS vom Osterberger-Land) Ejdys Martyna
2 - SG BAJKA Wilcze Szczęście (o: PRIUS Framato Rolau, m: FIONA Gold Abat) Adamowicz Dariusz
3 - SG QUASI z Agiru Bohemia (o: NOX vom Tiroler Unterland, m: ORA z Agiru Bohemia) Strzelec Justyna
4 - SG YVETTE von Bischof Metzger (o: SASTOR vom Huhnegrab, m: JYN von Octavius) Hruszczak Karolina
5 - SG URI Tombo (o: QUORAN d'Ulmental, m: GINNY Tombo) Igliński Maciej
6 - SG CZINA Quick Wolf (o: GRISU vom Frankengold, m: HASHI Wolf Lake) Łyczko Elżbieta
7 - SG CESSIRA All My World (o: CYWIL z Więcborskiej Doliny, m: SZANTI z Więcborskiej Doliny) Michniewski Maciej
8 - SG UNIKA Kenola (o: KASPAR von Tronje, m: TIC von der Ostfriesischen Thingstatte) Zagórski Rafał
1 - V MARUSIA vom Haus Tchorz (o: HUNTER vom Haus Tchorz, m: KUBA vom Haus Tchorz) Ejdys Martyna
2 - V IVRA Sfora z Zakrzewa (o: IAN vom Kleinen Zauberberg, m: QUARA vom Pendler) Rączka Dariusz
3 - V EXPLORER STORMY Haus Qira (o: YUMEN vom Messina, m: Olexius YVIE) Lingskov Klaus
4 - V BURZA Wilcze Szczęście (o: PRIUS Framato Rolau, m: FIONA Gold-Abat) Pałczyński Bogusław
5 - V PETRA von Vengerberg (o: STEK Ardelia, m: KD Ramik) Kozłowski Arkadiusz
1 - V FIONA Wilcze Szczęście (o: KWANTUM Kenola, m: PIROSCHKA vom Fichtenschlag) Adamowicz Dariusz
Legenda:
    (VA) - wybitnie doskonały (vorzüglich Auslese)
    DOSK (V) - doskonały (vorzüglich)
    BDB (SG) - bardzo dobry (sehr gut)
    DB (G) - dobry (gut)
    DOST (A) - dostateczna (Ausreichend)
    U - ungenügend (niedostateczna)
    EZ - entschuldigt zurückgezogen (wycofany z oceny)
    CWC - Certyfikat na Wystawowego Championa
    CACIB - Międzynarodowy Certyfikat Wystawowego Championa Piękności
    res.CACIB - rezerwowy Międzynarodowy Certyfikat Wystawowego Championa Piękności
    Zw. Mł - Zwycięzca Młodzieży
    Naj. Jun. - Najlepszy Junior; Tytuł ten jest przyznawany poprzez porównanie Zwycięzców Młodzieży psa i suki
    NDPwR - Zwycięzca Pies (wybrany w porównaniu z lokatą pierwszą w każdej klasie)
    NDSwR - Zwycięzca Suka (wybrana w porównaniu z lokatą pierwszą w każdej klasie)
    NJW - (JBIS) Najpiękniejszy junior wystawy (wybierany na Best in Show)
    BOB - Międzynarodowe określenie tytułu Zwycięzca Rasy (wybrany w porównaniu NDPwR i NDSwR)
    BOG - Zwycięzca Grupy - o tytuł ten konkurują psy i suki, które na danej wystawie zdobyły tytuł "Zwycięzca Rasy" oraz należą do tej samej grupy ras (wg podziału FCI). W ringu honorowym wyznaczony przez organizatora sędzia dokonuje jednoosobowo wyboru, przyznając 1, 2, 3 i 4 miejsce.
    T1 - ausgeprägt lässt nicht ab (wyraźne wykształcone TSB, nie puszcza)
    T2 - vorhanden (TSB dostatecznie wykształcone)
    T3 - nicht genügend (TSB niedostatecznie wykształcone)
    T4 - abgebrochen wegen mangelnder Führigkeit
    (przerwał z powodu niedostatecznej karności)
© ZKwP Wrocław, Realizacja: MetSoft