Krajowa Wystawa Owczarków Niemieckich w Stargardzie
Stargard, 07.05.2017r.
Klasa MŁODSZYCH SZCZENIĄT - wiek od 4 do 6 miesięcy PSY PSY SUKI
Klasa SZCZENIĄT - wiek od 6 do 9 miesięcy PSY SUKI PSY SUKI
Klasa MŁODZIKÓW - wiek od 9 do 12 miesięcy PSY SUKI
Klasa MŁODZIEŻY - wiek od 12 do 18 miesięcy SUKI PSY SUKI
Klasa JUNIORÓW - wiek od 18 do 24 miesięcy PSY SUKI PSY SUKI
Klasa OTWARTA - wiek powyżej 24 miesięcy PSY SUKI PSY SUKI
Klasa UŻYTKOWA - wiek powyżej 24 miesięcy, wymagany certyfikat użytkowości PSY SUKI PSY SUKI
Klasa CHAMPIONÓW - wiek powyżej 24 miesięcy, wymagany certyfikat championa PSY SUKI PSY SUKI
Klasa WETERANÓW - wiek powyżej 8 lat PSY SUKI
Plan sędziowania Katalog Zdjęcia z wystawy Ranking wystawowy
Krótkowłose Długowłose
Miejsce / Ocena Nazwa psa, przydomek Właściciel
1 - WO KILLER Vanos Poland (o: FANTOM Team Ulmental, m: AGVA Jamos) Milena Becker
1 - WO ABARTH vom Rikor Team (o: YANNICK vom Butjenter Land, m: ARRIKA Leidenschaft Poland) Ewelina Niewegłowska
2 - WO ASTON vom Rikor Team (o: YANNICK vom Butjenter Land, m: ARRIKA Leidenschaft Poland) Arkadiusz Kawka
1 - BDB FALCON Urban Team (o: JACKSON vom Zisawinkel, m: ROZALIA Wolf-Gang) Dariusz Piskorek
2 - BDB ANDOR Black Star Team (o: CAN vom Mahlstein, m: GOJIRA Kleine Werder) Grzegorz, Łukasz Kleszczyński
3 - BDB TORO Jarkowski Dwór (o: ZIDAN Flokish Fest, m: BORA Jarkowski Dwór) Angelika Andrzejak
1 - BDB RIKO z Klanu Prajzendanca (o: EDI z Klanu Prajzendanca, m: BETA z Klanu Prajzendanca) Ireneusz Szabat
1 - DOSK HADES von Skorpionenblut (o: NICO Mario Grande (FCI), m: HOLLY Aksaris) Piotr Borowski
2 - DOSK J-SMOKIE z Chojniczanki (o: KANTO ze Spręcowa, m: LIRA z Chojniczanki) Magdalena Finster
1 - DOSK NORTAN z Zielonego Ursynowa Poland (o: PEDRO vom Langenbungert, m: ZEKA von der Zenteiche) Robert Olesiński
2 - DOSK HAGEN Canis Viridis (o: MEMPHIS vom Solebrunnen, m: DORA vom Essweiler Tal) Janusz Kłos
3 - DOSK GRIS von Skorpionenblut (o: GRISU vom Frankengold, m: BRANDY von Gran Peregrino) Hanna Gajtkowska
4 - DOSK BLACKJACK vom Leirbagland (o: YANNICK vom Butjenter Land, m: SUNSHINE vom Frankengold) Iwona Demby
5 - DOSK DA VINCI Urban Team (o: YANNICK vom Butjenterland, m: BJORK Liquido) Jacek Hajdukiewicz
1 - DOSK SONY z Klanu Prajzendanca (o: JOY Wolf-gang, m: MAFIA z Klanu Prajzendanca) Bartosz Urbanik
2 - DOSK SCHUMI Doppelstein (o: NINO von Tronje, m: OKSANA von der Liebeswarte) Mirosława, Karol Kwiatkowscy
1 - WO ILIANA Irwit (o: AVATAR vom Sandstein, m: BEEKE von Fichtenschlag) Milena Becker
2 - WO EXPRESJA Wolf-gang (o: GROOVY di Casa Massarelli, m: POLA Wolf-gang) Bartosz Urbanik
3 - WO KABI Konin-Warta (o: NERON Wan-Hen, m: OLIMPIA Wan-Hen) Marian Sorokopas
1 - WO TINKERBELL von Haus Tchorz (o: Margman YES, m: FARRINNA vom Haus Tchorz) Angelika Andrzejak
2 - WO GIGI Urban Team (o: JACKSON von Zisawinkel, m: BEAUTY Urban Team) Anna, Jakub Przepiórka
3 - WO OSA z Więcborskiej Doliny (o: WENTYL Nova Langfuhr, m: BONI Z Więcborskiej Doliny) Alina Bardońska
4 - WO DEMI Agatowa Łza (o: BREK I.Banacha z Hipolitowa (FCI), m: ROMA Trebortim (FCI)) Małgorzata Bornikowska
5 - WO GABI Urban Team (o: JACKSON vom Zisawinkel, m: BEAUTY Urban Team) Ireneusz Kantarek
6 - WO GALA vom Fichtenschlag-Zwinger (o: GONDOR Regina Pacis, m: LUZIE zum Turmacker) Beata Szanter
7 - WO GINGER Urban Team (o: JACKSON vom Zisawinkel, m: BEAUTY Urban Team) Małgorzata Skowrońska
1 - WO UKRAINA von Skorpionenblut (o: CASAR vom Mahlstein, m: BRANDY von Gran Peregrino) Hanna Gajtkowska
1 - BDB KOSA z Więcborskiej Doliny (o: NICO Mario Grande, m: GOJA z Więcborskiej Doliny) Maciej Michniewicz, Lech Bardoński
2 - BDB ORSAY vom Trojangold (o: NICO Mario Grande, m: DUMA vom Trojangold) Ewelina Niewegłowska
3 - BDB FUSSEL vom Frankengold (o: MEMPHIS vom Solebrunnen, m: QUICKSTEP vom Frankengold) Hanna Gajtkowska
1 - BDB CARRERA Cuturo (o: SULTAN vom Zeuergrund, m: BEAUTY Urban Team) Mariusz Cyra
2 - BDB DRANEI vom Leirbagland (o: COLLORADO Jarkowski Dwór, m: SUNSHINE vom Frankengold) Iwona Demby, Ewa Śmigielska
3 - BDB RITA Vordamm (o: GRISU vom Frankengold, m: QUAXI vom Frankengold) Łukasz Bardoński
4 - BDB REGA z Klanu Prajzendanca (o: EDI z Klanu Prajzendanca, m: BETA z Klanu Prajzendanca) Przemysław Żywicki
5 - BDB MERCEDES von Skorpionenblut (o: COLLORADO Jarkowski Dwór, m: ZERAPHINA vom Zellwaldrand) Hanna Gajtkowska
1 - BDB ARRIKA Leiderschaft-Poland (o: FRITZ vom Kuckucksland, m: BRIT Kenola) Ewelina Niewegłowska
1 - DOSK ROZALIA Wolf-gang (o: FRITZ vom Kuckucksland, m: FREDERIKE vom Frankengold) Bartosz Urbanik
2 - DOSK ROMA Trebortim (o: NICO Mario Grande (FCI), m: HANZA aus Famke's Zauberwald) Małgorzata Bornikowska
3 - DOSK ZENZI de Vespertillio (o: TOSHY vom bad Waldle, m: AKIRA von der Plassenburg) Katarzyna Kluszczyńska
1 - DOSK DUMA vom Trojangold (o: ZOTTEL vom Frankengold, m: YACKI vom Butjenter Land) Magdalena Trojanowska
Legenda:
    (VA) - wybitnie doskonały (vorzüglich Auslese)
    DOSK (V) - doskonały (vorzüglich)
    BDB (SG) - bardzo dobry (sehr gut)
    DB (G) - dobry (gut)
    DOST (A) - dostateczna (Ausreichend)
    U - ungenügend (niedostateczna)
    EZ - entschuldigt zurückgezogen (wycofany z oceny)
    CWC - Certyfikat na Wystawowego Championa
    CACIB - Międzynarodowy Certyfikat Wystawowego Championa Piękności
    res.CACIB - rezerwowy Międzynarodowy Certyfikat Wystawowego Championa Piękności
    Zw. Mł - Zwycięzca Młodzieży
    Naj. Jun. - Najlepszy Junior; Tytuł ten jest przyznawany poprzez porównanie Zwycięzców Młodzieży psa i suki
    NDPwR - Zwycięzca Pies (wybrany w porównaniu z lokatą pierwszą w każdej klasie)
    NDSwR - Zwycięzca Suka (wybrana w porównaniu z lokatą pierwszą w każdej klasie)
    NJW - (JBIS) Najpiękniejszy junior wystawy (wybierany na Best in Show)
    BOB - Międzynarodowe określenie tytułu Zwycięzca Rasy (wybrany w porównaniu NDPwR i NDSwR)
    BOG - Zwycięzca Grupy - o tytuł ten konkurują psy i suki, które na danej wystawie zdobyły tytuł "Zwycięzca Rasy" oraz należą do tej samej grupy ras (wg podziału FCI). W ringu honorowym wyznaczony przez organizatora sędzia dokonuje jednoosobowo wyboru, przyznając 1, 2, 3 i 4 miejsce.
    T1 - ausgeprägt lässt nicht ab (wyraźne wykształcone TSB, nie puszcza)
    T2 - vorhanden (TSB dostatecznie wykształcone)
    T3 - nicht genügend (TSB niedostatecznie wykształcone)
    T4 - abgebrochen wegen mangelnder Führigkeit
    (przerwał z powodu niedostatecznej karności)
© Klub Owczarka Niemieckiego, Realizacja: MetSoft