Jesienna Wystawa Owczarków Niemieckich
Czchów, 20-21.10.2018
Klasa MŁODSZYCH SZCZENIĄT - wiek od 4 do 6 miesięcy PSY SUKI PSY SUKI
Klasa SZCZENIĄT - wiek od 6 do 9 miesięcy PSY SUKI PSY SUKI
Klasa MŁODZIKÓW - wiek od 9 do 12 miesięcy PSY SUKI PSY SUKI
Klasa MŁODZIEŻY - wiek od 12 do 18 miesięcy PSY SUKI PSY SUKI
Klasa JUNIORÓW - wiek od 18 do 24 miesięcy PSY SUKI PSY SUKI
Klasa OTWARTA - wiek powyżej 24 miesięcy PSY SUKI PSY SUKI
Klasa UŻYTKOWA - wiek powyżej 24 miesięcy, wymagany certyfikat użytkowości PSY SUKI PSY SUKI
Klasa CHAMPIONÓW - wiek powyżej 24 miesięcy, wymagany certyfikat championa PSY SUKI PSY SUKI
Klasa WETERANÓW - wiek powyżej 8 lat SUKI SUKI
Katalog
Krótkowłose Długowłose
Miejsce / Ocena Nazwa psa, przydomek Właściciel
1 - WO RODRIGO Mavic Poland (o: LARRY vom Bierstadter Hof, m: LISI Mavic Poland) Makarewicz Dariusz
2 - WO MINGO Adi (o: WHYSKEY Adi, m: RUSSIA Nova Jamina) Cichostępski Mariusz
3 - WO SANCHEZ Mavic Poland (o: LUCKA von Buchenland, m: LIMBA Mavic Poland) Makarewicz Dariusz
4 - WO HAGER Mavic Poland (o: LEO Mavic Poland, m: GERDI von der Zwei Steinen) Szybilska Magdalena
5 - WO MARTINI Adi (o: WHYSKEY Adi, m: RUSSIA Nova Jamina) Cichostępski Mariusz
6 - OB IVAN Kalupus (o: UGO Kalupus, m: XARA Kalupus) Raszplewicz Magda
CELTIC vom Haus Tchorz (o: Team Marlboro HILTON, m: KUBA vom Haus Tchorz) Tchorz Mirosław
1 - WO ADORO von den Bergtannen (o: CYRUS vom Osterberger-Land, m: MAXIMA vom Haegerbrunnen) Giele Patryk
2 - WO BLAK vom Waldfurter-Wald (o: WILLY vom Kuckucksland, m: FANTA vom Waldfurter-Wald) Syga Daniela
3 - WO HEROS Kalupus (o: KASPAR von Tronje, m: JOSCHKA Kalupus) Raszplewicz Magda
4 - WO IKAR Skawiańskie Czarne Wilki (o: OBER aus der Brunnenstrasse, m: RIVIA Germanius Ortus) Gorczyca Zygmunt
1 - WO SAMEK Mavic Poland (o: KLAUS von Tronje, m: GINGER Mavic Poland) Węgrzyn Janusz
2 - WO ROLSON vom Haus Tchorz (o: LARRY vom Bierstadter Hof, m: WAARINKA vom Haus Tchorz) Rzeźnicki Dariusz
3 - WO QILIN vom Team Alhambra (o: HACKY vom Kleinen Mohr, m: ORKA vom Kleinen Mohr) Depukat Ewa
1 - BDB CHACCO z Byczynskiej Doliny (o: Pepe vom BÖRDETAL, m: HANDI vom Haus Tchorz) Jagieła Bogusław
2 - BDB ALI Team Mario Grande (o: MESSI Box-Dogs, m: UNICA Team Carrubba) Książek Mariusz
3 - BDB KIMBO Darkaro (o: ULKAN von Maikhus, m: CLEO Tombo) Ciosek Karolina
4 - BDB XIX vom Waldfurter-Wald (o: WILLY vom Kuckucksland, m: WANNI vom Frankengold) Giele Patryk
5 - BDB AMON Tensor (o: ESKAN von Winnloh, m: ROXANNE Tensor) Domańscy Joanna i Adam
6 - BDB MARKO Śmiłowickie Wilki (o: MARK vom Pendler, m: GRENDY vom Rumbachtal) Horzela Renata i Piotr
BREK Animar (o: GARY vom Huhnegrab, m: MAXI Mavic Poland) Ciechan Jan
Luksateam FCI ATOS (o: FRIC Vanos Poland, m: JURA Mavic Poland FCI) Noworól Grzegorz
1 - BDB GRAP Mavic Poland (o: CRONOS del Seprio, m: QUINNI Mavic Poland) Dobrzański Krzysztof
2 - BDB TONTO vom Team Alhambra (o: OBER aus der Brunnenstrasse, m: KIMI vom Team Alhambra) Gorczyca Zygmunt
3 - BDB QUEX vom Waldfurter-Wald (o: CRONOS del Seprio, m: FANTA vom Waldfurter-Wald) Syga Daniela
4 - BDB ORSON Wawelno (o: KASPER vom Lamorak, m: NORMA Wawelno) Famuła Bernard
5 - BDB UBER vom Team Alhambra (o: OBER aus Brunnenstrasse, m: LUNA ze Skalnego Wzgórza) Rakoczy-Kukiełka Joanna
FRED vom Legends Team (o: YES Margman, m: ANNI vom Flughafen) Mustafa Mohamed
1 - BDB CARIBO Adi (o: MESSI Box-Dogs, m: MIA vom Frankengold) Cichostępski Mariusz
2 - BDB MORGI Mavic Poland (o: LEO von der Zenteiche, m: TASKA Mavic Poland) Mielnikiewicz Anna
3 - BDB VOLTER Mavic Poland (o: KIKO Mavic Poland, m: QUINNI Mavic Poland) Pajor Teresa
4 - DB AKYM z Cagova (o: AKIM Milargo, m: REGIE z Cagova Raje) Zębala Marcin i Agnieszka
NERO vom Waldfurter-Wald (o: HENRIK Vom Wolöfsheim, m: JEAN von der Weidacher Höhe) Giele Patryk
IBERRO vom Haus Tchorz (o: HUNTER vom Haus Tchorz, m: ILIANA vom Nordteich) Tchorz Mirosław
ARION Od Farmera Poland (o: ONEX vom Gerianian Hoff, m: GABI Kalupus) Rolnik Roman
1 - DOSK KJUWEL vom Haus Tchorz (o: FIGI vom Nordteich, m: WARRINKA vom Haus Tchorz) Kozłowska Aleksandra
2 - DOSK GROOMY Goldberg Kraków (o: WILLY vom Kuckucksland, m: BELLISSIMA Goldberg Kraków) Suchan Weronika
3 - DOSK MESSI Box-Dogs (o: MAFFEY vom Quartier Latin, m: GINA Ontopus) Gołyźniak Marek
4 - DOSK FALCO Z Lipe Moravia (o: WILLY vom Kuckucksland, m: NAILA v Melanchthon) Zajaczkowski Sebastian
5 - DOSK QUERO Mavic Poland (o: RIO Mavic Poland, m: TASKA Mavic Poland) Mielnikiewicz Jarosław
6 - DOSK WHYSKEY Adi (o: ENZO Wolf-Max, m: MIA vom Frankengold) Cichostępski Mariusz
7 - DOSK AMBRE Adi (o: FINO von der Piste Trophe, m: Vac-Vagvolgyi DENY) Cichostępski Mariusz
8 - BDB ASLAN z Tyczyńskiego Dworu (o: DUQUE de Brielchi, m: Falkoen's CINDY) Kocerba Waldemar
ELVIS Żabieńska Zagroda (o: MESSI Box Dogs, m: IZKA Adi) Panek Zbigniew
BACK Mavic Poland (o: RISCO v Suentelstein, m: MAXI Mavic Poland) Neugebauer Helmut
OBER aus der Brunnenstrasse (o: LABAN vom Emkendorfer Park, m: GRANATA aus der Brunnenstrasse) Piwowar Andrzej
1 - BDB GARU z Cholerzyna (o: WALLABY Avax Hof, m: AMBRA od Basiora) Chodacka Małgorzata
1 - WO HEROINA Primo Grande (o: KORADO CATANI BLACK Avax Hof, m: ILIANA Primo Grande) Mukalski Szymon
2 - WO BORA Bejnatina (o: OBER aus der Brunnenstrasse, m: INKA vom Team Alhambra) Gryglak Aleksander
3 - WO CAMORRA Vom Waldfurter-Wald (o: MARS von Aurelius, m: GITANA von Bad-Boll) Koziara Grzegorz
5 - WO GALA Box-Dogs (o: GORAN vom Bierstadter Hof, m: GINA Ontopus) Skwarczek Adam
SHAKIRA Kenola (o: Team Marlboro HILTON, m: HANA Kenola) Zajaczkowski Sebastian
SALLY Mavic Poland (o: QUENN von der Piste Trophe, m: TASKA Mavic Poland) Kosz Klaudia
RENEE Mavic Poland (o: LARRY vom Bierstadter Hof, m: LISI Mavic Poland) Makarewicz Krzysztof
1 - WO FELLA Weisser Rabe (o: LUCKA von Buchenlad, m: HILLE aus Agrigento) Pysiak Piotr
2 - WO VIA vom Team Alhambra (o: Falkoen's RAMOS, m: ORCA vom Team Alhambra) Piwowar Andrzej
3 - WO WAITIE vom Team Alhambra (o: FREDDI von Modithor, m: KIMI vom Team Alhambra) Piwowar Andrzej
4 - WO BELLA vom Waldfurter-Wald (o: WILLY vom Kuckucksland, m: FANTA vom Waldfurter-Wald) Giele Patryk
6 - WO AXA Kebarross (o: ONDO vom Huhnegrab, m: PRIMA vom Haus Tchorz) Kubacka Ewa
7 - WO SUSE von Tronje (o: KASPAR von Tronje, m: NOVA von Tronje) Makarska Agata
1 - WO XSAMBA Nová Jamina (o: MARS von Aurelius, m: KENYA Nová Jamina) Huľo Milan
2 - WO IRISH CREAM Adi (o: GORAN vom Bierstadter Hof, m: MIA vom Frankengold) Cichostępski Mariusz
3 - WO I LOVE YOU Adi (o: GORAN vom Bierstadter Hof, m: MIA vom Frankengold) Cichostępski Mariusz
4 - WO TINA z Kojca Elbikame (o: ONYX Sądeckie Lachy, m: GINA z Kojca Holan) Furgał Łukasz
5 - WO ENIGMA Primo Grande (o: WIGGO Primo Grande, m: ILIANA Primo Grande) Krawczyk Stanisław
1 - BDB EMI Weisser Rabe (o: OPTIMUS vom Pendler, m: ADELL Weisser Rabe) Raszplewicz Magda
2 - BDB HIJA Adi (o: FRIC Vanos Poland, m: DOLINA Adi) Cichostępski Mariusz
3 - BDB AMI Mavic Poland (FCI) (o: GORAN vom Bierstadter Hof, m: QUINNI Mavic Poland) Makarska Agata
4 - BDB RAZZY Tombo (o: TITO vom Finkenschlag, m: WIKA Tombo) Rozmiarek Sylwia
5 - BDB SARA Kamabeda (o: LUCKA von Buchenland, m: HENKA Mavic Poland) Więckowski Dariusz
6 - BDB KENI Skawiańskie Czarne Wilki (o: Falkoen's RAMOS, m: RIVIA Germanius Ortus) Gorczyca Zygmunt
7 - BDB MISTICA Śmiłowickie Wilki (o: MARK vom Pendler, m: GRENDY vom Rumbachtal) Horzela Renata i Piotr
8 - BDB FREIA von Siedlerhaus (o: GORAN Von Bierstadter Hof, m: YRISS z Lipe Moravia) Jureczko Gertruda
9 - BDB CZIKA Wyżyńskie Wilki (o: NICK z Kojca Elbikame, m: OSA Sądeckie Lachy) Musiał Wojciech
10 - BDB CESI Mavic Poland (o: ASALN Strazny Ariel, m: FRIDA Mavic Poland) Golzniak Marek
11 - DOST BIA Tensor (o: UMBERTO Tensor, m: LELOO Tensor) Domańscy Joanna i Adam
ROZI Kierkis-Hof (o: HENKO vom Holtkamper Hof, m: QUANTA vom Haus Bock) Pazdan Jacek
1 - BDB WANDA vom Haus Tchorz (o: HUNTER vom Haus Tchorz, m: WARRINKA vom Haus Tchorz) Kozłowska Aleksandra
2 - BDB BAXI Ze Skalnego Wzgórza (o: FREDDI von Modithor, m: NORA von Ljulin) Jureczko Gertruda
3 - BDB KIM Arkona Park (o: FRIC Vanos Poland, m: JONA vom Urstromtal) Makarewicz Dariusz
4 - BDB FANTASTICA Kalupus (o: KASPAR von Tronje, m: JOSCHKA Kalupus) Raszplewicz Magda
5 - BDB ZUZA Fikusar (o: QUORAN d'Ulmental, m: RIVA Fikusar) Piecuch Wiesław
6 - BDB QUASSANDRA vom Waldfurter-Wald (o: CRONOS del Seprio, m: FANTA vom Waldfurter-Wald) Cichostępski Mariusz
7 - BDB SATIA vom Team Alhambra (o: OBER aus der Brunerstrabe, m: HEYA vom Team Alhambra) Drabik-Peszko Ewa
8 - BDB DIRMA Leidenschaft-Poland (o: OBER aus der Brunnenstrasse, m: BRIT Kenola) Chmielek Małgorzata
9 - BDB YSRA Mavic Poland (o: FRIC Vanos Poland, m: GATA Mavic Poland) Dobrzański Krzysztof
1 - BDB VALENTINA Nová Jamina (o: BARU di Terra Scura, m: ORNELA Nová Jamina) Huľová Jarmila
2 - BDB AZA Śmiłowickie Wilki (o: QUORAN d'Ulmental, m: GRENDY vom Rumbachtal) Horzela Renata i Piotr
3 - BDB KRAKSA Visus Acutus (FCI) (o: BARU di Terra Scura, m: FORTUNE von Bad Boll) Salomon Katarzyna
4 - BDB LISI Mavic Poland (o: ZIDAN of Flokish Fest, m: GINGER Mavic Poland) Makarewicz Dariusz
5 - BDB ECHO Tensor (o: Margman YES, m: UNIQUE Tensor) Morcinek Krzysztof
6 - BDB ESSI Żabieńska Zagroda (o: MESSI Box Dogs, m: IZKA Adi) Panek Zbigniew
7 - BDB INKA vom Team Alhambra (o: Falkoen's RAMOS, m: LUNA ze Skalnego Wzgórza) Gryglak Aleksander
8 - BDB AISZA Z Byczyńskiej Doliny (o: CRONOS del Seprio, m: HANDY vom Haus Tchorz) Jureczko Gertruda
9 - BDB GRENDI Skawiańskie Czarne Wilki (o: XEDOS Schreidon, m: SENDI Robinson Park) Gorczyca Zygmunt
10 - BDB BABSI Primo Grande (o: WILLY vom Kuckucksland, m: DALA Primo Grande) Kłyś Mirosław
11 - BDB JESSI z Kojca Holan (o: ZACK Kierkis-hof, m: GINA z Kojca Holan) Holik Andrzej
12 - DB ENNY z Johankinho dvora (o: LENNOX von.der Holzinger Au, m: HERA zo Severnej hranice) Jesenská Michaela
13 - DB XAWI Koreňov Sad (o: VRISCO Niox, m: CHMURKA Koreňov Sad) Tomasikiewicz Magdalena
WANNI Vom Frankengold (o: JENKY Vac-Vagvolgyi, m: WERONA vom Frankengold) Giele Patryk
ABRA Od Farmera Poland (o: ONEX vom Gerianian Hoff, m: GABI Kalupus) Rolnik Roman
1 - DOSK EETEE Darkaro (o: FRED vom Rumbachtal, m: JUMA ze Skalnego Wzgórza) Ciosek Karolina
2 - DOSK LIMBA Mavic Poland (o: ZIDAN of Flokish Fest, m: GINGER Mavic Poland) Makarewicz Dariusz
3 - DOSK GERDI von den Zwei Steinen (o: ZORRO vom La Mirage, m: UDI von den Zwei Steinen) Dobrzański Krzysztof
4 - DOSK COCAIN Weisser Rabe (o: GORAN Von Bierstadter Hof, m: ADELL Weisser Rabe) Pysiak Piotr
5 - DOSK BRENDA Mavic Poland (o: LUCKY Mavic Poland, m: ANET v Haus Galli) Dobrzański Krzysztof
1 - BDB KAJA Di Kunst (o: OBRONY von Funken Spiel, m: URSA z Kojce Elbikame) Furgał Łukasz
1 - WIKI Mavic (o: PANATAN Mavic, m: ALISHA Bemar) Chwastek Krystyna
Legenda:
    (VA) - wybitnie doskonały (vorzüglich Auslese)
    DOSK (V) - doskonały (vorzüglich)
    BDB (SG) - bardzo dobry (sehr gut)
    DB (G) - dobry (gut)
    DOST (A) - dostateczna (Ausreichend)
    U - ungenügend (niedostateczna)
    EZ - entschuldigt zurückgezogen (wycofany z oceny)
    CWC - Certyfikat na Wystawowego Championa
    CACIB - Międzynarodowy Certyfikat Wystawowego Championa Piękności
    res.CACIB - rezerwowy Międzynarodowy Certyfikat Wystawowego Championa Piękności
    Zw. Mł - Zwycięzca Młodzieży
    Naj. Jun. - Najlepszy Junior; Tytuł ten jest przyznawany poprzez porównanie Zwycięzców Młodzieży psa i suki
    NDPwR - Zwycięzca Pies (wybrany w porównaniu z lokatą pierwszą w każdej klasie)
    NDSwR - Zwycięzca Suka (wybrana w porównaniu z lokatą pierwszą w każdej klasie)
    NJW - (JBIS) Najpiękniejszy junior wystawy (wybierany na Best in Show)
    BOB - Międzynarodowe określenie tytułu Zwycięzca Rasy (wybrany w porównaniu NDPwR i NDSwR)
    BOG - Zwycięzca Grupy - o tytuł ten konkurują psy i suki, które na danej wystawie zdobyły tytuł "Zwycięzca Rasy" oraz należą do tej samej grupy ras (wg podziału FCI). W ringu honorowym wyznaczony przez organizatora sędzia dokonuje jednoosobowo wyboru, przyznając 1, 2, 3 i 4 miejsce.
    T1 - ausgeprägt lässt nicht ab (wyraźne wykształcone TSB, nie puszcza)
    T2 - vorhanden (TSB dostatecznie wykształcone)
    T3 - nicht genügend (TSB niedostatecznie wykształcone)
    T4 - abgebrochen wegen mangelnder Führigkeit
    (przerwał z powodu niedostatecznej karności)
© Klub Owczarka Niemieckiego, Realizacja: MetSoft