Jesienna Wystawa Owczarków Niemieckich
Czchów, 20-21.10.2018
Klasa MŁODSZYCH SZCZENIĄT - wiek od 4 do 6 miesięcy PSY SUKI PSY SUKI
Klasa SZCZENIĄT - wiek od 6 do 9 miesięcy PSY SUKI PSY SUKI
Klasa MŁODZIKÓW - wiek od 9 do 12 miesięcy PSY SUKI PSY SUKI
Klasa MŁODZIEŻY - wiek od 12 do 18 miesięcy PSY SUKI PSY SUKI
Klasa JUNIORÓW - wiek od 18 do 24 miesięcy PSY SUKI PSY SUKI
Klasa OTWARTA - wiek powyżej 24 miesięcy PSY SUKI PSY SUKI
Klasa UŻYTKOWA - wiek powyżej 24 miesięcy, wymagany certyfikat użytkowości PSY SUKI PSY SUKI
Klasa CHAMPIONÓW - wiek powyżej 24 miesięcy, wymagany certyfikat championa PSY SUKI PSY SUKI
Klasa WETERANÓW - wiek powyżej 8 lat SUKI SUKI
Katalog
Krótkowłose Długowłose
Miejsce / Ocena Nazwa psa, przydomek Właściciel
1 - WO SIMON Mavic Poland (o: LUCKA von Buchenland, m: LIMBA Mavic Poland) Makarewicz Dariusz
1 - WO CZAKI Gre-Land (o: FEDON von Babylon, m: AKIMA Gre-Land) Piłat Adam
2 - WO AXON Borawska Zagroda (o: BLACK Hawk Wolf Lake, m: AKSA Borawska Zagroda) Michniok Krzysztof
1 - WO CHARLI Yuc Mara (o: YONATHAN Temperton, m: Al-grom HOSSA) Szczurek Roksana
2 - WO JAMAL Adi (o: PASCHO vom Eichenplatz, m: SHELBY Nova Jamina) Cichostępski Mariusz
3 - WO DIABLO Hantrix Bohemia (o: AVATAR vom Sandstein, m: HANNY Fabare Bohemia) Borovská Jozefína
1 - BDB TOBI vom Bierstadter Hof (o: MARLO vom Backara, m: WULKANA vom Bierstadter Hof) Dobrzański Krzysztof
2 - BDB GEROME vom Pendler (o: ULKAN vom Maikhus, m: GIANNA vom Pendler) Meinen Wolfgang
3 - BDB CZAKO Ederwolf (o: FEDON von Babylon, m: DARI vom Zellwandrand) Michniok Krzysztof
4 - BDB RADAR Kamabeda (o: ZITAN vom Repitition, m: BEZA Woj-Bas) Więckowski Dariusz
1 - BDB ABARTH vom Rikor Team (o: YANNICK vom Butjenter Land, m: ARRIKA Leidenschaft Poland) Niewęgłowska Ewelina
2 - BDB HUGO Odważny Owczarek (o: HARRY Mavic Poland, m: TAYA Avax Hof) Piotrowska Lidia
3 - BDB QUALIMERO vom Waldfurter-wald (FCI) (o: CRONOS del Seprio, m: FANTA vom Waldfurter-Wald (FCI)) Kosz Klaudia
AJOHO Euro Breed Arabic (o: ELOI vom Trompetersprung, m: ADMIRE King Regent) Rzepecka Fawzy Anna
1 - BDB AMAR Wilcza Nadzieja (o: YONATHAN Temperton, m: XORA ze Słomkowa) Perkowska Magdalena
2 - BDB Wilcza Horda Team FCI ZAHARR (o: ORBIT von Pallas Athene, m: EMILLY von Gran Peregrino) Młynarczyk Mariusz
3 - BDB ONZO-OLIMP z Piaszczystej Górki (o: ORION Mavic Poland, m: OKSA-ONDA z Piaszczystej Górki) Bukowiec Artur
4 - BDB LERI Lengi (o: NIO Vikar, m: AXA z Hrunku) Jesenská Michaela
1 - DOSK STEK Ardelia (o: WILLY vom Kuckucksland, m: CHAKIRA von der Kupferhalde) Kozłowski Arkadiusz
2 - DOSK DRAGO z Kojca Holan (o: ZORKO z Kojca Elbikame, m: JOKO z Kojca Holan) Miździoł Iwona
3 - DOSK HUNTER Andomi Poland (o: GRISU vom Frankengold, m: NIKITA Equus) Klimek Jolanta
4 - DOSK MAMBO vom Bierstadter Hof (o: MARLO vom Baccara, m: SABRINA vom Bierstadter Hof) Rączka Dariusz
CHICCO Weisser Rabe (o: GORAN vom Bierstadter hof, m: ADELL Weisser Rabe) Jasek Marian
JOHNNY Satysfakcja (o: QUORAN d'Ulmental, m: FESTA I.R. Satysfakcja) Stańczak Waldemar
HORNET Box-Dogs (o: HUGH vom Eichenplatz, m: GINA Ontopus) Saganowski Roman
1 - DOSK BONZO Hodowla z Koźla (o: ODIN z Folinku, m: KAYA Wawelno) Papież Krzysztof
2 - DOSK HASSAN Boss-Haker (o: GRISU vom Frankengold, m: HOSSA z Hetmańskiej Sfory) Lamch Anna
3 - BDB ARMAGEDON Wilcza Nadzieja (o: YONATHAN Temperton, m: XORA ze Słomkowa) Łuczak Monika
1 - WO EMELY vom Stieglerhof (o: AVATAR vom Sandstein, m: XARI vom Stieglerhof) Dobrzański Krzysztof
2 - WO EBBY vom Stieglerhof (o: AVATAR vom Sandstein, m: XARI vom Stieglerhof) Dobrzański Krzysztof
1 - WO PETRA von Vengerberg (o: STEK Ardelia, m: KD Ramik) Kozłowski Arkadiusz
BELLISA Ravers Poland (o: JUWIKA Inferno, m: VATA Trebortim) Pakowski Przemysław
1 - WO CISMA vom Fichtenschlag (o: GARY vom Hühnegrab, m: WANDA vom Treuenbrietzener Land) Oßmann Marco
2 - WO LUSSI z Leżajowego Stawu (o: KLAUS von Tronje, m: GINGIA vom Leithawald) Fejdych Dariusz
3 - WO SARA Siła Serca Fci (o: ZICO Wolf Jar, m: DOLLY Dolar) Sajdak Monika
4 - WO JANIS JOPLIN Adi (o: PASCHO vom Eichenplatz, m: SHELBY Nova Jamina) Cichostępski Mariusz
1 - BDB PIA Kenola (o: MARK vom Pendler, m: GINA Kenola) Rączka Dariusz
2 - BDB ASTERIA Tensor (o: ESKAN von Winnloh, m: ROXANNE Tensor) Domańscy Joanna i Adam
3 - BDB ENYA Weiseer Rabe (o: OPTIMUS vom Pendler, m: ADELL Weiseer Rabe) Jasek Marian
4 - BDB MADERA von Vengerberg (o: STEK Ardelia, m: KD Ramik) Kozłowski Arkadiusz
5 - BDB COFFI Ederwolf (o: FEDON von Babylon, m: DARI vom Zellwaldrand) Wojciechowska Ewa
6 - BDB REDA Kamabeda (o: ZITAN vom Repitition, m: BEZA Woj-Bas) Więckowski Dariusz
7 - BDB ARRIKA Ravers Poland (o: HUNTER Andomi Poland, m: LARA vom Waldfurter Wald) Klimek Jolanta i Paulina
8 - BDB SAMBA Z Kojca Elbikame (o: MICHAEL Krukolandia, m: READY Krukolandia) Musiał Wojciech
9 - BDB JANKA Aksaris (o: MESSI Box-Dogs, m: LADY Aksaris) Jacek Kulik
ROSA Azi Poland (o: NORTAN z Zielonego Ursynowa (FCI), m: AMANDA z Nadwiślańskiej Sfory (FCI)) Woźniak Mirosław
1 - BDB ROXI Mavic Poland (o: ORION Mavic Poland, m: TRIXI Mavic Poland) Dobrzański Krzysztof
2 - BDB CASA Mavic Poland (o: CAMPARI vom Haus Schwarzel, m: BINET Mavic Poland) Kosz Klaudia
3 - BDB QUANA Tombo (o: LUCKA von Buchenland, m: RIKA Tombo) Rozmiarek Sylwia
4 - BDB TAJGA Robinson-Park (o: PICO von Der Piste Trophe, m: KHIRA von Der Barenschlucht) Wikar Zenon
5 - DOST RIVA Mavic Poland (o: ORION Mavic Poland FCI, m: TRIXI Mavic Poland FCI) Kozioł Jarosław
QUILLA vom Holtkamper See (o: ELKAN dell Isolotto, m: GRACY vom Reeshoop) Stańczak Waldemar
1 - BDB TIARA Maserau (o: OBERON v Funken Spiel, m: ZOMBI Maserau) Matuskovic Lubos
2 - BDB GEA vom Fichtenschlag (o: DESPERADOS vom Pendler, m: TZARA vom Fichtenschlag) Chmielek Małgorzata
3 - BDB LUNA Mavic Poland (o: PASCHO vom Eichenplatz, m: MAJKA Mavic Poland) Kohla Zbigniew
4 - BDB IRKA Mavic Poland (o: TENO Mavic Poland, m: SIMKA Mavic Poland) Kapcia Patrycja
5 - BDB ORSAY vom Trojangold (o: NICO Mario Grande, m: DUMA vom Trojangold) Niewęgłowska Ewelina
6 - BDB AMELIA Mavic Poland (o: ELIAS z Tlustovous, m: FAXI Mavic Poland) Chwastek Krystyna
7 - BDB vom Haus Tchorz FRAJA (o: FIGO vom Nordteich, m: SABA Sukcesor) Osman Amr
1 - DOSK QUARA vom Pendler (o: ZORRO vom La Mirage, m: XARIN vom Pendler) Rączka Dariusz
2 - DOSK MARUSIA vom Haus Tchorz (o: HUNTER vom Haus Tchorz, m: KUBA vom Haus Tchorz) Ejdys Martyna
3 - DOSK YSA Mavic Poland (o: Quoran d ulmental, m: PERLA v Haus Galli) Dobrzański Krzysztof
4 - DOSK LARA vom Waldfurter-Wald (o: WILLAS vom Grafenbrunn, m: FANTA vom Waldfurter-Wald) Klimek Jolanta
1 - DOSK ASCARI Wilcza Nadzieja (FCI) (o: YONATHAN Temperton (FCI), m: XORA ze Słomkowa (FCI)) Makarska Agata
1 - BDB FAXI Mavic Poland (o: EIKO von Haus der Rosen, m: XANTIA Mavic) Chwastek Krystyna
Legenda:
    (VA) - wybitnie doskonały (vorzüglich Auslese)
    DOSK (V) - doskonały (vorzüglich)
    BDB (SG) - bardzo dobry (sehr gut)
    DB (G) - dobry (gut)
    DOST (A) - dostateczna (Ausreichend)
    U - ungenügend (niedostateczna)
    EZ - entschuldigt zurückgezogen (wycofany z oceny)
    CWC - Certyfikat na Wystawowego Championa
    CACIB - Międzynarodowy Certyfikat Wystawowego Championa Piękności
    res.CACIB - rezerwowy Międzynarodowy Certyfikat Wystawowego Championa Piękności
    Zw. Mł - Zwycięzca Młodzieży
    Naj. Jun. - Najlepszy Junior; Tytuł ten jest przyznawany poprzez porównanie Zwycięzców Młodzieży psa i suki
    NDPwR - Zwycięzca Pies (wybrany w porównaniu z lokatą pierwszą w każdej klasie)
    NDSwR - Zwycięzca Suka (wybrana w porównaniu z lokatą pierwszą w każdej klasie)
    NJW - (JBIS) Najpiękniejszy junior wystawy (wybierany na Best in Show)
    BOB - Międzynarodowe określenie tytułu Zwycięzca Rasy (wybrany w porównaniu NDPwR i NDSwR)
    BOG - Zwycięzca Grupy - o tytuł ten konkurują psy i suki, które na danej wystawie zdobyły tytuł "Zwycięzca Rasy" oraz należą do tej samej grupy ras (wg podziału FCI). W ringu honorowym wyznaczony przez organizatora sędzia dokonuje jednoosobowo wyboru, przyznając 1, 2, 3 i 4 miejsce.
    T1 - ausgeprägt lässt nicht ab (wyraźne wykształcone TSB, nie puszcza)
    T2 - vorhanden (TSB dostatecznie wykształcone)
    T3 - nicht genügend (TSB niedostatecznie wykształcone)
    T4 - abgebrochen wegen mangelnder Führigkeit
    (przerwał z powodu niedostatecznej karności)
© Klub Owczarka Niemieckiego, Realizacja: MetSoft