Krajowa Wystawa Owczarków Niemieckich
Czchów, 15-16.10.2016r.
Klasa MŁODSZYCH SZCZENIĄT - wiek od 4 do 6 miesięcy PSY SUKI PSY SUKI
Klasa SZCZENIĄT - wiek od 6 do 9 miesięcy PSY SUKI PSY SUKI
Klasa MŁODZIKÓW - wiek od 9 do 12 miesięcy PSY SUKI PSY SUKI
Klasa MŁODZIEŻY - wiek od 12 do 18 miesięcy PSY SUKI PSY SUKI
Klasa JUNIORÓW - wiek od 18 do 24 miesięcy PSY SUKI PSY SUKI
Klasa OTWARTA - wiek powyżej 24 miesięcy PSY SUKI PSY SUKI
Klasa UŻYTKOWA - wiek powyżej 24 miesięcy, wymagany certyfikat użytkowości PSY SUKI PSY SUKI
Klasa CHAMPIONÓW - wiek powyżej 24 miesięcy, wymagany certyfikat championa SUKI PSY SUKI
Klasa WETERANÓW - wiek powyżej 8 lat SUKI
Katalog
Krótkowłose Długowłose
Miejsce / Ocena Nazwa psa, przydomek Właściciel
1 - WO GROOMY Goldberg Kraków (o: WILLY vom Kuckucksland, m: BELLISSIMA Goldberg Kraków) Weronika Suchan
2 - WO REX Turcianka (o: GARO Team Panoniansee, m: MASA Turcianka) Jozko Dupnak
3 - WO X-REY Mavic Poland (o: MESSI Box-Dogs, m: QUIXI Mavic Poland) Grzegorz Noworól
1 - WO ISON von den Zwein Steinen (o: CRONOS del SEPRIO, m: SAHRA vd zwein steinen) Józef Stańczyk
2 - WO VOLTER Mavic Poland (o: KIKO Mavic Poland, m: QUINNI Mavic Poland) Teresa Pajor
3 - WO AMBRE Adi (o: FINO von der Piste Trophe, m: Vac-Vagvolgyi DENY) Mariusz Cichostępski
4 - WO Mavic Poland VRAMOS (o: KIKO Mavic Poland, m: QUINA) Franciszek Wojna
brak SANTOS z Žedowic (o: ARCHYBALD Dvor od Petra, m: JOLLY z Žedowic) Viktor Paršo
brak SABAT z Domu Żyrków (o: ONDO vom Huhnegrab, m: TARA z Domu Żyrków) Józef Żyrek
1 - WO SAEM Nová Jamina (o: ULKAN von Maikhus, m: KENYA Nová Jamina) Milan Huľo
2 - WO BALTO Team Torretta (o: BOLT del Colle Guasco, m: INKANA vom Konigsandler) Mariusz Książek
3 - WO ŁAKO Mavic (o: KIKO Mavic, m: VALA Sukcesor) Iwona Bąk
1 - BDB ROKI z Domu Żyrków (o: LEX Marko Carras, m: TARA z Domu Żyrków) Józef Żyrek
2 - BDB CHESTER z Lintichu (o: SEGAL z Lintichu, m: DOLLY z Lintichu) Ladislav Hromada
3 - BDB MORGI Mavic Poland (o: LEO von Zenteiche, m: TASKA Mavic Poland) Anna Mielnikiewicz
4 - BDB EGER Sukcesor (o: KJUWEL vom Haus Tchorz, m: SABA Sukcesor) Andrzej Kotulski
5 - BDB XEDOS Trebortim (o: XEDOS Schreidon, m: ABRA aus Famke's Zauberwald) Robert Filipowiak
6 - BDB UZI Aksaris (o: ODIN z Folinku, m: NELLA von Haus Galli) Grzegorz Matyaszek
1 - BDB GABANO vom Fichtenschlag (o: DESPERADOS vom Pendler, m: TZARA vom Fichtenschlag) Andrzej Bukowski
2 - BDB AHMED Eksploracja (o: FINN vom Zellwaldrand, m: TEXA Mis-Maz) Daniel Szewczuk
3 - BDB FRIC Vanos Poland (o: KANTO von Simpor, m: VOGERLAND Arlett) Adrian Dobrzański
4 - BDB NICK z Kojca Elbikame (o: OBERON vom Funken Spiel, m: ZETA z Kojca Elbikame) Łukasz Furgał
5 - BDB TIREX Mavic Poland (o: KIKO Mavic Poland, m: VARINA vom Farbenspiel) Krzysztof Makarewicz
1 - BDB QUERO Mavic Poland (o: RIO Mavic Poland, m: TASKA Mavic Poland) Jaroslaw Mielnikiewicz
2 - BDB PARES z Domu Żyrków (o: LEX Marko Carras, m: TARA z Domu Żyrków) Józef Żyrek
3 - BDB CHARLY Stary Samotar (o: MEMPHIS Solebrunnen, m: MOLLY Dzako) Jozko Dupnak
4 - BDB ASLAN z Tyczyńskiego Dworu (o: DUQUE De Brielchi, m: Falkoen's CINDY) Waldemar Kocerba
brak ANDO Eris Hof (o: KANTO von Simpor, m: URSA Dobrzyków) Zdzisław Kolbus
1 - DOSK.CWC MESSI Box-Dogs (FCI) (o: MAFFEY vom Quartier Latin, m: GINA Ontopus) Marek Gołyżniak
2 - DOSK TECKO vom Finkenschlag (o: SCHUMAN von Tronje, m: IWANA vom Hersbusch) Jan Raszkowski
3 - DOSK TYSON z Tomickich Lasów (o: SCHUMANN von Tronje, m: TOOTSIE Tensor) Radosław Rokitka
4 - DOSK WHYSKEY Adi (o: ENZO Wolf- Max, m: MIA vom Frankengold) Mariusz Cichostepski
BDB GRINGO Rosa Polonica (o: STEVE Lengy, m: FABIOLA K-9 Border Unit) Gałczyńska Marzena
brak TORNADO vom Eichenplatz (o: BALLACK von der Brucknerallee, m: OSSI vom Eichenplatz) Ghada Moustafa
brak KARAT'S vom Adelschlag (o: SCHUMANN von Tronje, m: FENJA vom Adelschlag) Robert Filipowiak
brak FALK vom Waldfurter-Wald (o: BOUNANOTTE De Domus Didacus, m: LUNA vom Frankengold) Patryk Giele
1 - WO SYRIANA von Gran Peregrino (o: HUNTER von Haus Tchorz, m: WESPE von der Zenteiche) Zbigniew Bieniasz
2 - WO LEYLA Kierkis-Hof (o: RIKO Kierkis-Hof, m: COLL Kierkis-Hof) Jacek Pazdan
3 - WO GRACJA Goldberg Kraków (o: WILLY vom Kuckucksland, m: BELLISSMAN Goldberg Kraków) Maciej Zbroch
4 - WO BAILA Team Mario Grande (FCI) (o: MESSI Box-Dogs, m: BIRKA z Kojca Holan) Mariusz Książek
1 - WO KAJA Kierkis-Hof (o: RIKO Kierkis-Hof, m: CARINA Kierkis-Hof) Jacek Pazdan
2 - WO RAPUNZEL vom Kapellenberg (o: RED BULL vom Kapellenberg, m: JINNY vom Kapellenberg) Koller Johann
3 - WO ALFA von Domitian (o: MOLLY Aksaris, m: NEIKO Aksaris) Wiesław Piecuch
4 - WO HANNA von den Zwei Steinen (o: XENTOS vd Wilhelmswarte, m: DANKE vd Zwei Steinen) Józef Stańczyk
5 - WO ABRA von Domitian (o: MOLLY Aksaris, m: NEIKO Aksaris) Wiesław Piecuch
1 - WO FIONA Pajęcze sieci (o: DUX Pajęcze sieci, m: BONI Jarkowski Dwór (FCI)) Krzysztof Mirek
2 - WO RIKA Dobrzyków (o: FINO von der Piste Trophe, m: ILVI vom Adelschlag) Mariusz Cichostepski
3 - WO HAGA Primo Mio Grande (o: GARY vom Huhnegrab, m: JAKUTA Primo Grande) Radosław Rokitka
1 - BDB LIMBA Mavic Poland (o: ZIDAN of Flokish Fest, m: GINGER Mavic Poland) Krzysztof Makarewicz
2 - BDB MONA Mavic Poland (o: LEO von Zenteiche, m: TASKA Mavic Poland) Anna Mielnikiewicz
3 - BDB KIARA Dlha Roven (o: ZORRO vom La Mirage, m: FARAH Dlha Roven) Adam Głowacki
4 - BDB FLARA Sukcesor (o: KJUWEL Vom Haus Tchorz, m: RIVA Sukcesor) Marek Szołtysek
5 - BDB ETNA od Szalonej Wandy (o: Falkoen' s RAMOS, m: WERA od Szalonej Wandy) Paweł Setlik
6 - BDB LISI Mavic Poland (o: ZIDAN of Flokish Fest, m: GINGER Mavic Poland) Krzysztof Makarewicz
7 - BDB ALFA z Tomickich Lasów (o: OBERON vom Funken Spiel, m: KIKA z Tomickich Lasów) Wojciech Gąsiorek
8 - BDB GINGIA vom Leithawald (o: CRONOS del Seprio, m: RIEKE vom Leithawald) Radosław Rokitka
9 - BDB OZZI Di Kunst (o: ONYX Sądeckie Lachy, m: URSA z Kojca Elbikame) Wojciech Musiał
10 - BDB FRIDA Mavic Poland (o: LUCKY Mavic Poland, m: DIXI v. Haus Galli) Radoslav Marcin
11 - BDB HAIDI Kierkis-Hof (o: ICON Kierkis-Hof, m: ULTIMA z Kojca Holan) Jacek Pazdan
12 - BDB JENA Sądeckie Lachy (o: FOKUS vom St.Michaels-Berg, m: IDA Sądeckie Lachy) Andrzej Woda
13 - DB ZARA z Tomickich Lasów (o: SILAS Tensor, m: TIGRA z Tomickich Lasów) Dariusz Fejdych
14 - DB GERDI von den zwei Steinen (o: ZORRO vom La'Mirage, m: UDI von den zwei Steinen) Erwin Reich
15 - DB YOLA Mavic Poland (o: QUORAN d'Ulmental, m: PERLA v Haus Galli) Wojciech Sumara
brak JABBY von Fichtenschlag (o: PEPE vom Kuckucksland, m: TZARA vom Fichtenschlag) Ghada Moustafa
brak QUANTA vom Haus Bock (o: MENTOS vom Osterberger Land, m: BONNY vom Aspenhaus) Joachim Bock
1 - BDB HIPSI Box-Dogs (FCI) (o: HUGH vom Einchenplatz, m: GINA Ontopus) Adam Skwarczek
2 - BDB GOJA Kierkis-Hof (o: ICON Kierkis-Hof, m: KAMA Kierkis-Hof) Jacek Pazdan
3 - BDB KAJA Di-Kunst (o: OBERON vom Funken Spiel, m: URSA z Kojca Elbikame) Łukasz Furgał
4 - BDB RUSSIA Nova Jamina (o: CAMPARI vom Haus Schwerzel, m: KENYA Nova Jamina) Pavel Gladis
5 - BDB PASCALLA von Lotta (o: ARRE vom Huhnegrab, m: WIVA vom Zellwaldrand) Richert Carsten
7 - BDB LEA von der Rheinhalle (o: BALLACK von der Brucknerallee, m: ESI aus Agrigento) Piotr Macko
1 - BDB PERA z Domu Żyrków (o: LEX Marko Carras, m: TARA z Domu Żyrków) Józef Żyrek
2 - BDB KAKA z Łańcuckiego Zamku (o: LEO Mavic-Poland, m: KIRA Jarkowski Dwór) Zbigniew Bieniasz
3 - BDB WIANA Adi (o: ENZO Wolf-Max, m: MIA vom Frankengold) Mariusz Cichostepski
4 - BDB MOLLY Aksaris (o: TOGO Aksaris, m: AFRA Aksaris) Wiesław Piecuch
5 - BDB VIAGRA Guapass (o: VADIM vn Aurelius, m: TAMARA Mavic Poland) Marzena Piskorz-Machnik
6 - BDB Mighty Workers EVITA (o: OWINN'S Warro, m: RUSTOL'S Venezia) Gunn-Iren Norstrand
7 - BDB SKAMI Mavic Poland (o: Mavic Poland LUCKY, m: Mavic Poland WIERA) Patrycja Kapcia
8 - DB SCHIRA Aksaris (o: ASKO Mavic Poland, m: EMI Aksaris) Grzegorz Matyaszek
9 - DB HEXI Uranium Zwinger (o: OSCAR vom Kapbusch, m: CINDI Uranium Zwinger) Mateusz Kowalski
brak RIVIA Germanius Ortus (o: ZIDAN of Flokish Fest, m: UMBER Germanius Ortus) Zygmunt Gorczyca
brak RITA Zdziko (o: YUSTIN Maserau, m: ETNA z Rokoli) Zdzisław Kolbus
brak AXSA Jarkowski Dwór (o: PIPPO House of Grumil, m: SANDRA Vitaxis) Jarosław Opozda
1 - DOSK.CWC BINET Mavic Poland (o: Lucky, m: Anet v Haus Galli) Adrian Dobrzański
2 - DOSK HANNA vom Waldfurter-Wald (o: SAM vom Grafenbrunn, m: LYBY vom Zellwaldrand) Daniela Syga
3 - BDB XABA Alta Escuela (o: CHRIS Spod Lazov, m: SILVET Traho) Sławomir Znak
brak KESSY Statur soprt team (o: REMUS vom Rittmeister, m: ARNA Statur sport team) Michela Spitkowa
1 - DOSK AXI Jarkowski Dwor (o: AREX von der Wilhelmswarte, m: DONNA vom Bauhofer-Land) Weronika Suchan
1 - DOSK WIKI Mavic (o: PANATAN Mavic, m: ALISHA Bemar) Krystyna Chwastek
Legenda:
    (VA) - wybitnie doskonały (vorzüglich Auslese)
    DOSK (V) - doskonały (vorzüglich)
    BDB (SG) - bardzo dobry (sehr gut)
    DB (G) - dobry (gut)
    DOST (A) - dostateczna (Ausreichend)
    U - ungenügend (niedostateczna)
    EZ - entschuldigt zurückgezogen (wycofany z oceny)
    CWC - Certyfikat na Wystawowego Championa
    CACIB - Międzynarodowy Certyfikat Wystawowego Championa Piękności
    res.CACIB - rezerwowy Międzynarodowy Certyfikat Wystawowego Championa Piękności
    Zw. Mł - Zwycięzca Młodzieży
    Naj. Jun. - Najlepszy Junior; Tytuł ten jest przyznawany poprzez porównanie Zwycięzców Młodzieży psa i suki
    NDPwR - Zwycięzca Pies (wybrany w porównaniu z lokatą pierwszą w każdej klasie)
    NDSwR - Zwycięzca Suka (wybrana w porównaniu z lokatą pierwszą w każdej klasie)
    NJW - (JBIS) Najpiękniejszy junior wystawy (wybierany na Best in Show)
    BOB - Międzynarodowe określenie tytułu Zwycięzca Rasy (wybrany w porównaniu NDPwR i NDSwR)
    BOG - Zwycięzca Grupy - o tytuł ten konkurują psy i suki, które na danej wystawie zdobyły tytuł "Zwycięzca Rasy" oraz należą do tej samej grupy ras (wg podziału FCI). W ringu honorowym wyznaczony przez organizatora sędzia dokonuje jednoosobowo wyboru, przyznając 1, 2, 3 i 4 miejsce.
    T1 - ausgeprägt lässt nicht ab (wyraźne wykształcone TSB, nie puszcza)
    T2 - vorhanden (TSB dostatecznie wykształcone)
    T3 - nicht genügend (TSB niedostatecznie wykształcone)
    T4 - abgebrochen wegen mangelnder Führigkeit
    (przerwał z powodu niedostatecznej karności)
© Klub Owczarka Niemieckiego, Realizacja: MetSoft