Krajowa Wystawa Owczarków Niemieckich
Czchów, 15-16.10.2016r.
Klasa MŁODSZYCH SZCZENIĄT - wiek od 4 do 6 miesięcy PSY SUKI PSY SUKI
Klasa SZCZENIĄT - wiek od 6 do 9 miesięcy PSY SUKI PSY SUKI
Klasa MŁODZIKÓW - wiek od 9 do 12 miesięcy PSY SUKI PSY SUKI
Klasa MŁODZIEŻY - wiek od 12 do 18 miesięcy PSY SUKI PSY SUKI
Klasa JUNIORÓW - wiek od 18 do 24 miesięcy PSY SUKI PSY SUKI
Klasa OTWARTA - wiek powyżej 24 miesięcy PSY SUKI PSY SUKI
Klasa UŻYTKOWA - wiek powyżej 24 miesięcy, wymagany certyfikat użytkowości PSY SUKI PSY SUKI
Klasa CHAMPIONÓW - wiek powyżej 24 miesięcy, wymagany certyfikat championa SUKI PSY SUKI
Klasa WETERANÓW - wiek powyżej 8 lat SUKI
Katalog
Krótkowłose Długowłose
Miejsce / Ocena Nazwa psa, przydomek Właściciel
1 - WO OTIS Luberland (o: CASAR vom Mahlstein, m: BAFI Luberland) Dariusz Grzesiuk
1 - WO VEYRON Berghorn (o: ORRUS De-Bes, m: ROXYA vom Steiglerhof) Agnieszka Gródek
brak ATOS Elita Kraków (o: TENO Mavic Poland, m: PLUTA Kozlikov Dvor) Zbigniew Druzgała
brak PAKO Mavic Poland (o: PASCHO vom Eichenplatz, m: FOXI Mavic Poland) Tomasz Jurkiewicz
1 - BDB AMBER Irwit (o: DUX Pajęcze Sieci, m: QUANTA Mavic Poland) Ewa Staniak
brak ZORKO vom Schwarzwald Poland (o: TONIO vom Winnloh, m: HANA) Monika Pacek
brak AREX Jarkowski Dwór (o: PIPPO House Of Grumil, m: SANDRA Vitaxis) Mariusz Cichostepski
1 - BDB FEDON von Babylon (o: PACCO vom Langenbungert, m: ZAMBI von Babylon) Dariusz Grzesiuk
2 - BDB ONZO-OLIMP Z Piaszczystej Górki (o: ORION Mavic Poland, m: OKSA-ONDA z Piaszczystej Górki) Artur Bukowiec
1 - DOSK ELOI vom Trompetersprung (o: CONBHAIREAN Uno, m: ODUSCHA vom Trompetersprung) Amir Aziz
2 - DOSK RAMBO Trebortim (o: NICO Mario Grande, m: HANZA aus Famke's Zauberwald) Robert Filipowiak
3 - DOSK TENO Mavic Poland (o: ORION Mavic Poland, m: SZAKIMA Mavic Poland) Krzysztof Dobrzański
brak YONATHAN Temperton (FCI) (o: BIX von Arlett, m: MILLA vom Fichtenschlag-Zwinger) Agata Makarska
1 - WO ESTER z Tomickich Lasów (o: TYSON z Tomickich Lasów, m: CZESIA Kalupus) Radosław Rokitka
1 - WO BONA Szwarc (FCI) (o: LEON Nova Jamina, m: DAYLLA Padaroko (FCI)) Sławomir Stańzcyk
2 - WO FIFA vom Kuckucskland (o: GONDOR Regina Pacis, m: ULESKA vom Kuckucskland) Thorsten Helmer
3 - WO TINA di Casa Massarelli (o: MARLO vom Baccara, m: KALIA di Casa Massarelli) Kinga Słomka
4 - WO KESSI Azi Poland (o: YONATHAN Temperton, m: SIRA-SASCHA Accord) Mirosław Woźniak
1 - WO SHELBY Nova Jamina (o: ULKAN von Maikhus, m: KENYA Nova Jamina) Mariusz Cichostepski
2 - WO DOLLY-DOLAR z Tomickich Lasow (o: KANTO von SIMPOR, m: KIKA z Tomickich Lasow) Robert Wikar
3 - WO OLGA v. Haus Kalia (o: CANTOR van Contra Haus, m: OTTILIA van Contra) Robert Borek
4 - WO PIXI Mavic Poland (o: PASCHO vom Eichenplatz, m: FOXI Mavic Poland) Magdalena Stańczyk
brak DAISY Bemar (o: ZIDAN of Flokish Fest, m: XARA Mavic Poland) Marek Ważydrąg
1 - BDB ADMIRE King Regent (o: ROMERO von Bad-Boll, m: GIULLIA Schreidon) Ahmed Fawzy
2 - BDB MAGDA von Tronje (o: MARLO von Baccara, m: ANUSCHKA de Jovipe) Konrad Karaśkiewicz
3 - BDB YSA Mavic Poland (o: QUORAN D'Ulmental, m: PERLA v Haus Galli) Jozef Bugoš
4 - BDB VATA Trebortim (o: KAI vom Sodinger Land, m: HANZA aus Famke's Zauberwald) Paulina Klimek
5 - BDB ZUZANA Padaroko (o: LEON Nova Jamina, m: UNIQA Hartis Bohemia) Renata Reuter-Sobczak
6 - BDB UTA Aksaris (o: ODIN z Folinku, m: NELLA von Haus Galli) Jacek Kulik
7 - BDB ZOE vom Treuenbrietzener Land (o: PIPPO House Of Grumil, m: ELFI zum Turmacker) Mirko Kadach
8 - BDB AKI Incola (FCI) (o: BARON Garliavietis, m: PIRA ze Spręcowa) Mirosław Woźniak
brak ANGIE Aksaris (o: DEMO z Sosnowego Zakątka, m: LADY Aksaris) Grzegorz Matyaszek
1 - BDB TRIXI Mavic Poland (o: KIKO Mavic Poland, m: VARINA v Farbenspiel) Piotr Nosalski
2 - BDB GEA vom Fichtenschlag (o: DESPERADOS vom Pendler, m: TZARA vom Fichtenschlag) Małgorzata Chmielek
3 - BDB TIXI Mavic Poland (o: KIKO Mavic Poland, m: VARINA vom Farbenspiel) Katarzyna Podleś
4 - BDB LISSA von der Rheinhalle (o: BALLACK von der Brucknerallee, m: ESI aus Agrigento) Piotr Macko
5 - BDB FAIKA vom Fichtenschlag (o: DJAMBO vom Fichtenschlag, m: FANDA vom Fichtenschlag) Marco Ossman
6 - BDB CARMEN Eris Hof (o: ORBIT von Pallas Athene, m: YABA vom Frankengold) Beata Wiśniewska
7 - BDB AKY di Val Rufina (o: OSCAR dei Verdi Colli, m: VIKY di Val Rufina) Konrad Karaśkiewicz
8 - BDB READY Krukolandia (o: GECK z Kojca Elbikame, m: MUZA Rodiaz) Marek Bachórz
1 - AMELIA Mavic Poland (o: ELIAS z Tlustovous, m: FAXI Mavic Poland) Krystyna Chwastek
2 - IRANI Asarko Lordana (o: SCHUMANN von Tronje, m: TRINITY Asarko Lordana) Piotr Macko
3 - PLUTA Kolikov dvor (o: LEO Mavic Poland, m: CHIRA Kozlikov Dwor) Michał Kwinta
1 - DOSK ESPRIT von tronje (o: LEO von der Zenteiche, m: ANUSCHKA de Jovipe) Cezary Kubicki
2 - DOSK KESHA v Haus Galli (o: Aslan v Turenkopf, m: Marit v Haus Galli) Josef Bugos
1 - DOSK FAXI Mavic Poland (o: EIKO von Haus der Rosen, m: XANTIA Mavic) Krystyna Chwastek
Legenda:
    (VA) - wybitnie doskonały (vorzüglich Auslese)
    DOSK (V) - doskonały (vorzüglich)
    BDB (SG) - bardzo dobry (sehr gut)
    DB (G) - dobry (gut)
    DOST (A) - dostateczna (Ausreichend)
    U - ungenügend (niedostateczna)
    EZ - entschuldigt zurückgezogen (wycofany z oceny)
    CWC - Certyfikat na Wystawowego Championa
    CACIB - Międzynarodowy Certyfikat Wystawowego Championa Piękności
    res.CACIB - rezerwowy Międzynarodowy Certyfikat Wystawowego Championa Piękności
    Zw. Mł - Zwycięzca Młodzieży
    Naj. Jun. - Najlepszy Junior; Tytuł ten jest przyznawany poprzez porównanie Zwycięzców Młodzieży psa i suki
    NDPwR - Zwycięzca Pies (wybrany w porównaniu z lokatą pierwszą w każdej klasie)
    NDSwR - Zwycięzca Suka (wybrana w porównaniu z lokatą pierwszą w każdej klasie)
    NJW - (JBIS) Najpiękniejszy junior wystawy (wybierany na Best in Show)
    BOB - Międzynarodowe określenie tytułu Zwycięzca Rasy (wybrany w porównaniu NDPwR i NDSwR)
    BOG - Zwycięzca Grupy - o tytuł ten konkurują psy i suki, które na danej wystawie zdobyły tytuł "Zwycięzca Rasy" oraz należą do tej samej grupy ras (wg podziału FCI). W ringu honorowym wyznaczony przez organizatora sędzia dokonuje jednoosobowo wyboru, przyznając 1, 2, 3 i 4 miejsce.
    T1 - ausgeprägt lässt nicht ab (wyraźne wykształcone TSB, nie puszcza)
    T2 - vorhanden (TSB dostatecznie wykształcone)
    T3 - nicht genügend (TSB niedostatecznie wykształcone)
    T4 - abgebrochen wegen mangelnder Führigkeit
    (przerwał z powodu niedostatecznej karności)
© Klub Owczarka Niemieckiego, Realizacja: MetSoft