BIURO
ZARZĄD
SEKCJE
CZŁONKOSTWO
KOMUNIKATY
REGULAMINY
 
KLUB OWCZARKA NIEMIECKIEGO
PREZYDIUM
Przewodniczący Zarządu Klubu
Waldemar Federak
Waldemar.Federak@owczarek-niemiecki.com
tel.: +48 502 244 590
Wiceprzewodniczący ds. Organizacyjnych
Marek Ważydrąg
Marek.Wazydrag@owczarek-niemiecki.com
Wiceprzewodniczący ds. Hodowli
Krzysztof Dobrzański
Krzysztof.Dobrzanski@owczarek-niemiecki.com
tel.: +48 509 656 799
Wiceprzewodniczący ds. Szkolenia
Waldemar Kosmalski
Waldemar.Kosmalski@owczarek-niemiecki.com
tel.: +48 601 683 553
Skarbnik
Jarosław Mielnikiewicz
Jaroslaw.Mielnikiewicz@owczarek-niemiecki.com
tel.: +48 603 630 849
Sekretarz
Agata Makarska
Agata.Makarska@owczarek-niemiecki.com
tel.: + 48 603 770 701
 
CZŁONKOWIE
Członek Zarządu
Jacek Maj
Jacek.Maj@owczarek-niemiecki.com
tel.: + 48 609 377 789
Członek Zarządu
Dariusz Makarewicz
Dariusz.Makarewicz@owczarek-niemiecki.com
tel.: +48 728 317 526
Członek Zarządu
Jacek Pazdan
Jacek.Pazdan@owczarek-niemiecki.com
tel.: + 48 600 471 050
Członek Zarządu
Magdalena Trojanowska
Magdalena.Trojanowska@owczarek-niemiecki.com
tel.: + 48 503 343 720
Członek Zarządu
Sławomir Znak
Slawomir.Znak@owczarek-niemiecki.com
tel.: +48 604 406 495
Zastępca Członka Zarządu
Przemysław Pałuba
Zastępca Członka Zarządu
Mirosław Tchorz
Przedstawiciel KON do kontaktów z SV
Anna Ćwiklicka-Kocjan
Anna.Kocjan@owczarek-niemiecki.com
tel.: +48 606 226 543
 
KOMISJA REWIZYJNA
Przewodniczący Komisji Rewizyjnej
Jarosław Opozda
Jaroslaw.Opozda@owczarek-niemiecki.com
tel.: +48 608 317 536
Zastępca Przewodniczącego Komisji Rewizyjnej
Agnieszka Moscoa-Zeledon
tel.: +48 511 354 159
Sekretarz Komisji
Piotr Gołębiewski
tel.: +48 502 106 275
Zastępca Członka Komisji Rewizyjnej
Andrzej Zalewski
Zastępca Członka Komisji Rewizyjnej
Mariusz Klinowski
© Klub Owczarka Niemieckiego, Realizacja: MetSoft